Anykštėnė Marijona Fergizienė išplatino atvirą laišką Anykščių rajono savivaldybės vadovams, kuriame prašo...panaikinti vieną UAB "Transporto centras" autobusų maršrutą.


" Gerb. Anykščių savivaldybės vadovai. Labai dėkojame už norą padėti senyvo amžiaus sodininkams, bet tai ne vien nuo jūsų priklauso.
Autobusas maršrutu Anykščiai - Niūronys važiuojantis antradienį ir ketvirtadienį 12,30 val. vairuotojas sustoja tik sustojimuose. Sodininkams nepatogu, todėl juo nevažiuojama. Mes stebime, kaip autobusas padidinęs greitį pravažiuoja nesustodamas. Savivaldybei mokėti už vairuotojo pasivažinėjimą netikslinga, todėl prašau

 

Panaikinti reisą Anykščiai-Niūronys, vykstantį antradienį ir ketvirtadienį 12,30 val.iš Anykščių.

Tokios pat problemos buvo ir praeitais metais su tuo pačiu reisu. UAB “Transporto centras” tam reisui , matomai, paskiria ypatingą vairuotoją, kuris nervintų keleivius ir priverstų juos pačius prašyti panaikinti tą reisą.

Uždarius maršrutą laimingi liksime visi: Savivaldybei reikės mažiau mokėti. UAB “ Transporto centrui“ sumažės vienu maršrutu, kuris buvo labai nemėgiamas. Sodininkai nesinervins , kad tuščias autobusas pravažiuoja pro šalį.

Anykščiai išbandė du vežiotojus. Daugiau nei porą dešimtmečių talkino panevėžiečių UAB “Autovelda”, kuri turėjo pragyventi iš vežamų keleivių. Todėl jokių konfliktų su jais nebūdavo.
Antrus metus vežioja vilniečių UAB” Transporto centras”, kuriam mokama nuo nuvažiuotų kilometrų.Nors autobuse nebus nei vieno keleivio, savivaldybė apmokės sutartą sumą.
Todėl ir vakar , liepos 9 d. tuščią autobusą, kuris dar padidino greitį pravažiuodamas pro mane, palydėjau akimis ir nuėjau ieškoti transporto vykti namo", - laiške rašo M.Fergizienė.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • ...

  Nuoroda

  Nupindus bobule. Taigi autobusas tik stotelese ir privalo stoti ko ji dar nori. Tegul kvieciasi taksi tada paims nuo Kur ji pageidauja ir nuves nurodytu adresu. Visai nera ribu tos bobutes durnumui.

  Prieš 4 savaičių
 • Vairuotojas

  Nuoroda

  pamatau Marijoną ir duodu gazo...Jai gi šito maršruto nereikia.Tegul pirdina pėstute

  Prieš 4 savaičių
 • gerai

  atsakymas į: Vairuotojas Nuoroda

  parašei,ir aš dabar jos nebevešiu.

  Prieš 4 savaičių
 • Advk

  Nuoroda

  Visi komentarai parašyti redakcijos darbuotojų.

  Prieš mėnesį
 • Ne Juozas

  Nuoroda

  Nesvarbu kad parašė, ar Juozas ar kitas juozas iš ministerijos. Bet tai, kad Marijona užsipuola Tubio sprendimus - yra įdomus reiškinys.

  Prieš mėnesį
 • Red.

  Nuoroda

  Juozo vardu parašė ančiukas Donaldas iš ministerijos

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Anksčiau Marijona Fergizienė šlovino Tubio valdžią. Keista, bet dabar Tubio valdžios sprendimus gerb. Marijona kritikuoja. Ar tai susiję su tuo, kad Tubis nuėjo ne su partija Frontas, o pasirinko mažiau radikalią prokomunistinę politinę jėgą?

  Prieš mėnesį
 • Sodininkai

  Nuoroda

  Iš kur tokia mada kalbėti visų vardu, ponia Marijona? Kalbėkite savo vardu. Nei iš vieno sodininko neteko girdėti, kad esame nepatenkinti. Mes tikrai nenorime, kad panaikintų to maršruto. Visi nueiname iki stotelės ir laukiame autobuso. Jei poniai netinka šis maršrutas, važiuokite vėlesniu. Ir visai mūsų niekas nenervina, ypač vairuotojai, jie paslaugūs ir mandagūs.

  Prieš mėnesį
 • Klausiamai

  Nuoroda

  Kaip laikosi Marijonos partijos vadas A.Paleckis?Ar nereiks specialaus autobuso J.Biliūno gatvė - Rusijos ambasada? Kiek metų sėdės Tybis?

  Prieš mėnesį
 • Sodiečiai

  Nuoroda

  O pas mus į tolimus kaimus jau seniai nebevažinėja autobusai. Anykščiai- Vaitkūnai važiuoja tik mokslo metais. Mpokiniams būna atostogos, ir šitam maršrute autobusai atostogauja. O nuo Anykščių iki Vaitkūnų beveik 40 km. Nuo Anykščių iki sodų žmonės gali ir pasdivaikščioti, o pabandykit padsivaikščiot kelias dešimtis km. Ir dar. Kuriems galams reikalingos autobusų stotelės, jei autobusai nevažinėja, o kelininkai jų aplinkos neprižiūri?

  Prieš mėnesį
 • vis matau pravažiuodamas,

  Nuoroda

  kad Fergizienė vsą laiką stovi kelkraštyje tik išlindusi iš savo sodo,o stotelė autobusui į Anykščių pusę gal už 100-150 metrų.Jei taką pasidarytų nukirsti kampui ,būtų dar arčiau ,vistiek į kalna eiti reikia ir dabar.

  Prieš mėnesį
 • Marijonai

  Nuoroda

  O tai sunku paeiti iki stotelės?

  Prieš mėnesį
 • Kaimietis

  Nuoroda

  Padovanokit jai kas nors El paspirktuka

  Prieš mėnesį
 • Kukaras

  atsakymas į: Kaimietis Nuoroda

  O ne bandei prie savo laiptinės susistabdyti traukinį? Siaurukas jau kursuoja.

  Prieš mėnesį
 • Miestietis

  atsakymas į: Kaimietis Nuoroda

  Padovanoti paprasta, bet paskui iš tavęs išsireikalaus kad visą gyvenimą nemokamai tu jai įkrautum.

  Prieš mėnesį
 • Tam

  Nuoroda

  Stotele ir skirta ,o jei sustoja kur jus pageidaujat,nusikaltimas eismo taisyklemis,jei keleiviui kas atsitiktu( isleistam ar paimtam ne stoteleje )kas atsakytu? ogi vairuotojas, pone keleivi

  Prieš mėnesį
 • tst

  Nuoroda

  bėda, kad autobusas stoja tik stotelėse?! tai čia juk ne taksi, kad stotų bet kur pagal kiekvieno keleivio pageidavimą

  Prieš mėnesį
 • mf

  Nuoroda

  ir vel fergizienei kazkas negerai

  Prieš mėnesį
 • Algis

  Nuoroda

  Sis autobusas skirtas ne poniai Fergizienei ir ne sodininkams o zmonems norintiems nuvykti i arklio muzieju ar Niuronis

  Prieš mėnesį
 • Naa

  Nuoroda

  Marojona, Transporto centrą į Anykščius atitempė jūsų draugas Tubis

  Prieš mėnesį