Anykščiuose, Okuličiūtės dvarelyje, duris atvėrė jaunojo virtuvės šefo Roko Galvono desertinė „Sugar & Grill“. Įmonės vadovo teigimu, tai – jau „penktas nuolatos veikiantis taškas“.


Paminėti kavinės atidarymo susirinko netoli dviejų dešimčių svečių – daugiausia Anykščių rajono savivaldybės atstovai. Skambėjo gyvai atliekamos dainos, stalą terasoje dengė vaišės: nesaldūs užkandžiai, prancūziški saldėsiai „macarons“, firminis tortas.
Anykščių rajono vicemeras Dainius Žiogelis naujo verslo savininkui tarė sveikinimo žodžius: „Malonu matyti jauną žmogų, apsiėmusį projektais. Tikrai džiugu, kad pats čia atėjai.“
R. Galvonas džiaugėsi kavinei parinkta aplinka: „Labai tikiu šita vieta.“ „Anykštos“ laikraščiui jaunuolis komentavo plačiau: „Ši vieta iš tikrųjų yra labai išskirtinė. Anykščiuose geresnės vietos kavinei, maitinimo įstaigai tikrai nėra.“
Paklaustas, ką nauja pasiūlys klientui šiame taške, R. Galvonas išdėstė: „Pagrindas, mūsų arkliukas bus desertai. Taip pat turėsime ir karštų patiekalų, ir užkandžių. Planuojame kažkokius mini muzikinius vakariukus.“
„Roko virtuvė“ tinklo vadovas neslėpė, kad po kavinės įkurtuvių Istorijų dvarelyje „lūkesčiai elementarūs: kad būtų mūsų svečių ir kuo daugiau“. Pasak R. Galvono, įrengti desertinę truko neilgai: „Apie mėnesiuką dirbome“.
Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Veneta Veršulytė, apsilankiusi atidarymo renginyje, gyrė desertinę: „Labai jauki ir graži aplinka, skatinanti sugrįžti.“ Apie vaišes viešnia irgi atsiliepė teigiamai: „Tikrai skanu, išskirtinio grožio desertai.“
„Anykštai“ paprašius įvertinti aplinką, V. Veršulytė atsakė: „Vieta, manau, bus patraukli turistams, miesto svečiams. Jeigu bus muzikinės programos, pritrauks ne tik atvykstančių, bet ir vietinių gyventojų dėmesį.“
Plačiau – laikraštyje „Anykšta“.

 

Julija Abuašvili

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Apie Skiemonių karčiamą

  Nuoroda

  Prieš pasirenkant kavinę patarima pasinaudoti Google informacija. Reikia spausti apžvalga. Ten nėra anoniminių komentarų, ten visi apžvalgininkai yra realūs ir atsako už savo žodžius.
  Labai nusivyleme.:-( Vaziavome specialiai tam, kad paragauti skanaus lietuvisko maisto...ir.. Meniu pasikeites, kainos paaugo +0,5-1 eur, virtinuku nera, aptarnavimas tragiskas. Saltibarsiu laukeme 20 min., kito maisto net nesurizikavome uzsakyti. Tikrai nereikejo specialiai is Vilniaus vaziuoti, geriau kitur... maistas standartinis. Aplinka grazi, is isores karcma atrodo graziai, yra vaikams aikstele.

  Vietinis Gidas Janet

  Prieš mėnesį
 • Buvau kelis sykius

  atsakymas į: Apie Skiemonių karčiamą Nuoroda

  Tradiciškai pavalgiau cepelinų. Asortimentas siauras, net gal ir gerai. Bet jei pakėlė kainas, reiškia suveikė gobšumas. Tada ten manęs ir mano draugų nebebus kainas turiu kažkaip nusifotkines pagal kaimą buvo ant ribos. Sostinėje už tiek valgau.

  Prieš savaitę
 • Rimi

  Nuoroda

  Pakavokit juoda balvona nuo durų ,vaikai bijosi .

  Prieš mėnesį
 • Jus čia rimtai?

  Nuoroda

  Dvarelio veiklos orientuotos į vaikus ir šeimas, o čia alkoholis!!! Wow. Tikiuosi vaikiškas meniu bus platesnis nei alkoholinių gėrimų.

  Prieš mėnesį
 • Red.

  Nuoroda

  Juozo vardu rašo ančiukas iš ministerijos

  Prieš mėnesį
 • Julytė

  Nuoroda

  Mano draugė Marytė sako, kad jau šiandien pvadinimas bus ir lietuviškas- "Saldus ir karštas"

  Prieš mėnesį
 • Literatūriniai Anykščiai ?

  Nuoroda

  Nebejuokinkit svieto ,net pavadinimus nesugebat lietuviškai sugalvot .! Geda tiems kas tvirtina pavadinimus,Gal išsitrinkit galvas ,,vaizduojantys valdžios vyrus- moteris ir tai vadinames literatūriniai Anykščiai ? Nusirito,,visai .Sos ! ,gelbekit mus ,Grb,Tubi ir Leonai !

  Prieš mėnesį
 • pyzd..c tavo gelbėtojams,

  atsakymas į: Literatūriniai Anykščiai ? Nuoroda

  nebesugrįž jau jie, rauduli, basta...

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano galva visas kavinės apstatymas ir pavadinimas tai pigus svečių vyliojimas ir artimų rytinių kaimynų, kuriems atvykus iš draugiško Klecko misto gebiamas mūsų rajono antrasis vadovas pristatys vakarietišką kultūrą. Taigi atvykusiems iš tų kaimyninių rytų šalių bus malonu pasijusti didžiais Europos šalyje, kad ir prieš statulėlę, bet juodaodžio "aptarnaujamiems" nuo pat įėjimo durų. Rajono turizmo vystytojai su turizmo komisijos pirmininku dabartiniame priešakyje neveltui ekskursavo į draugiškus miestus ir neveltui su miestų vadovais užstalėse karštai dirbo strateginius klausimus spresdami. Turime sulaukti atvežamų pinigų ne tik į SPA bet ir į kitus, su miesto biudžetu susijusius objektus iš neišsemiamų rytų kaimyninių šalių aruodų.

  Prieš mėnesį
 • Chi chi

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  kokioj ministerijoj dirbi, ančiuk Donaldai?

  Prieš mėnesį
 • VLKK?

  Nuoroda

  „Sugar & Grill“... Kur žiūri ir ką veikia lietuvių kalbotyros specialistai? Kodėl leidžiama tokius pavadinimus įteisinti? Klaikuma. Visur daugėja tokių pavadinimų. Masiškai daugėja. Negaliu, kaip neskanu (ir vien dėl pavadinimo!)... Tarsi ne Lietuvoj gyventume, a?

  Prieš mėnesį
 • Info

  atsakymas į: VLKK? Nuoroda

  Savivaldybės kalbos tvarkytoja neturi trugdyti verslui, ypač kai tas verslas duoda įplaukų į biudžetinės įstaigos sąskaitą. Tokia yra vietos politikų nuostata, nesvarbu, kad ir literatūriniame mieste, siekiančiame net tarptautinio pripažinimo, bet nebegerbiančiame savo gražios lietuvių kalbos, vienos iš unikaliausių ir nesunaikintos per tūkstantmečius

  Prieš mėnesį
 • To - info

  atsakymas į: Info Nuoroda

  "trugdyti" - tai parodo visą Jūsų raštingumą. Esi tinkamas į nepartinių ir komunistų rinkiminį sąrašą

  Trukdyti rašyba
  Trukdyti rašoma su k .
  Taisyklingai: trukdyti
  Klaidingai: trugdyti

  Prieš mėnesį
 • Į To

  atsakymas į: To - info Nuoroda

  Ką reiškia tas "To" ? Ir netaisyk čia elementarių rašybos klaidų, o pasižiūrėk kaip spaudos " profesionalai" prirašo naujienų ir straipsnių publikacijose. Tai gal pagal tamstą ir jie iš "sąrašo"?

  Prieš mėnesį
 • Kvailumui ner ribu

  Nuoroda

  Negras pasitinka lankytojus ? Kodel ne lietuvaite ? O dar geriau vaivorykšte pririšt ,tegul plevesuoja juk tolerantai esam ,net jovaiša gavo medali,kad pritare juidziu privezimui .,, truksta zodžiu .O kad kavinuke,tai sveikintina,sekmes jaunam žmogui !

  Prieš mėnesį
 • Kvailumui ner ribu

  Nuoroda

  Negras pasitinka lankytojus ? Kodel ne lietuvaite ? O dar geriau vaivorykšte pririšt ,tegul plevesuoja juk tolerantai esam ,net jovaiša gavo medali,kad pritare juidziu privezimui .,, truksta zodžiu .O kad kavinuke,tai sveikintina,sekmes jaunam žmogui !

  Prieš mėnesį
 • Miesto šūkis

  Nuoroda

  "Už dyka čia gali pavalgyti tik savivaldybės klierikai.."

  Prieš mėnesį
 • Anykščiuose

  Nuoroda

  Bedarbių jau virš 2000, kas eis į tas kavines?

  Prieš mėnesį
 • kas gaus pinigų, tas ir eis

  atsakymas į: Anykščiuose Nuoroda

  Kadangi Skvernelio vyriausybė už dyką kiekvienam bedarbiui duos po 200 eur, tai jie ir eis.

  Prieš mėnesį
 • Eis likę 8000

  atsakymas į: Anykščiuose Nuoroda

  nes mieste viso ~10.000.. :-)

  Prieš mėnesį
 • ULBA

  Nuoroda

  Manau,kad Roko kavine ,,Paplavokui istatė ragus ne bent ,,Paplavoke;;dažniau balevos Sigutis ir kiekviena vakara dainuos Paplavoko šeiminikė.

  Prieš mėnesį
 • Fui!

  Nuoroda

  Ne pavadinimas, o lindimas anglosaksams į rūrą...

  Prieš mėnesį
 • Kaip visada...

  Nuoroda

  Kaip visada išalkusių armija.Kai tik kur koks atidarymas-jie pirmieji prie stalo,vietoj to,kad atsisakytų "darmavų"vaišių arba bent būtų paaukoję iš savo kišenės kažkam paremti...Tiesiog "vargšai"be orumo...

  Prieš mėnesį
 • Negaila bet

  Nuoroda

  Labai gerai,kad pradėjo veikti kavinė,bet nelabai gražiai atrodo,kad sulėkė valdžia nemokamai pavalgyti. Juk mes eiliniai lankysimės ir susimokėsime, veltui nemokamų pietų visgi pasitaiko kai kam. Reikėjo savininkui padėti dėžutę rinkliavai tegul visi užsimoka.

  Prieš mėnesį
 • nu jo

  Nuoroda

  Cia lietuva Open beach ir grill ir sugar zodziu simplinam, geras draivas...........

  Prieš mėnesį
 • Ar jau

  Nuoroda

  nebeturime lietuviškų pavadinimų, kad sename dvarelyje zabiegalką įstsigus reikia ją būtinai pavadinti angliškais žodžiais.? Ir kam reikia juoduko manekeno? Gal tuo norima parodyti, kad tai bus Lietuvos ateitis? Baikim visokiomn kvalystėm stebinyt anykštėnus.

  Prieš mėnesį
 • Tikrai

  Nuoroda

  Nuimkit ta juodi ,gasdina vaikus o ir senus .

  Prieš mėnesį
 • Ats.

  atsakymas į: Tikrai Nuoroda

  Šis interjero elementas propaguoja anykštėnus būti tolerantiškais dėl rasės, lyties ir kitokio tikėjimo nei jūs. Beje, tai atitinka savivaldybės kultūros politiką dėl imigrantų integracijos skatinimo ir "Istorijų dvarelio" paslapčių.

  Prieš mėnesį
 • Įdomu

  Nuoroda

  Na ir kam tas negriškas balvonas šalia duru? Black lives mater ?

  Prieš mėnesį
 • skaitytoja

  Nuoroda

  sveikinimai su ikurtuvem!sekmes jums!desertai is ties labai skanus

  Prieš mėnesį
 • Zita

  atsakymas į: skaitytoja Nuoroda

  Ne visai

  Prieš mėnesį
 • Čia gera...

  Nuoroda

  Labai džiugu, kad pradėjo veiklą ši cukrainė ir priėmė pirmosios ŠEIMOS narius atidarymo vaišėms įvertinti. Sveikiname savivaldybės ŠEIMĄ, atlikus prievolę už kiras anykštėnų šeimas:)

  Prieš mėnesį
 • ?

  atsakymas į: Čia gera... Nuoroda

  Nesuprantu , ka norejot siuo komentaru pasakyt , kas ta SEIMA ,uz kiras ?

  Prieš mėnesį
 • banditai

  atsakymas į: ? Nuoroda

  su kaklaraiščiais

  Prieš mėnesį