Anykščių rajono savivaldybė atsisakė planų į Anykščių miesto šventę kviestis atlikėją Saulių Prūsaitį.Koją alikėjui pasirodyti Anykščiuose pakišo...sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos rekomendacijos.


"Į vieną renginį pagal rekomendacijas gali susiburti ne daugiau kaip 1,5 tūkst. žiūrovų. Atsisakėme S.Prūsaičio pasirodymo, nes į tokį koncertą ateitų ir atvažiuotų gerokai daugiau žmonių", - sakė  Anykščių rajono mero pavaduotojas D.Žiogelis.
Atsisakius S.Prūsaičio paslaugų, Anykščių rajono savivaldybei pavyks sutaupyti, nes, pasak D.Žiogelio, "atlikėjo honoraras yra didelis."
Vietoje S.Prūsaičio Anykščių miesto žiūrovai galės išgirsti sveikinimų koncertų "žvaigždę" Romą Dambrauską ir kitus jaunus atlikėjus.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • aha

  Nuoroda

  užpaparacino labai teisingai

  Prieš mėnesį
 • Paparacas

  Nuoroda

  Manau, kad už dyka duodamas daiktas visada yra pigus. Kuo daugiau taškysim pinigus nemokamiems koncertams, tuo labiau nebus žiūrovų vertinimo. Menas yra maistas sielai ir širdžiai. Lygiai taip pat kaip duona ar mėsa yra maistas kūnui.Kol žmonės taip mastys, kaip komentatoriai "kad pakoncertuot, da reikia mokėt", tai tol vyraus nesutarimai ir chaosas dėl tokių renginių, kaip miesto šventės ar kiti renginiai. Kai reikės susimokėti, tada automatoškai ateis tik tie, kuriems įdomu.Juk kiekvieną dieną žmogus perka ir moka pinigus tik už tuos produktus, kurių jiems tą dieną reikia arba , kurie jiems skanūs. Taip pat ir su maistu sielai, sumoki ir eini ten, kur tau įdomu, džiaugiasi širdis ir pagirdai savo sielą. Gali būti nemokama tik SAVIVEIKLA, vat čia tai kategoriškai prieštarauju, kad būtų imami pinigai visokių kapelų, šmakelų, bobų ansablių koncertams, kur susirenka po darbo saviraiškos ištroškę neva dainininkai ar vaidintojai ir už tai dar ima pinigus....

  Prieš mėnesį
 • da

  Nuoroda

  tai yra parkas tiesiog jokio alkoholio policijai daugiau darbo nepaklusniems viskas kontroliuojama tik noro reik

  Prieš mėnesį
 • Anykstenas

  Nuoroda

  O kur prapuolė mūsų Dainų slėnis!!Ten tiek daug vietos ir grynas oras!!!Juk Superfiesta buvo ir žmonės plačiai vaikščiojo!!!Man atrodo dėl pinigų trūkumo!Juk vėl reikia ruoštis naujai viruso bangai!Bet juk tai miesto šventė.

  Prieš mėnesį
 • Svente

  Nuoroda

  Pagaliau reikia pradeti patiems galvoti, kaip prisideti prie sventes. Tada bus tikra svente.
  Yra talentingu seimu, jaunimo i, kulturos centro kolektyvu ir t.t.
  Tada nereiks piktu, kvailu komentaru. Ir nereiks atsibodusio

  Prieš mėnesį
 • tiek sukysam

  Nuoroda

  pinigu kulturos centrui o kad pokoncertuotu dar reikia moketi net bijo sumos pasakyti ,jai neturim kam savu koncertuoti ,tai kam ta direktore su rumais

  Prieš mėnesį
 • Svečias

  Nuoroda

  Norint aukšto kultūrinio lygio muzikos ar grupių, savivaldybė turėtų miesto šventei parinkti uždarą teritoriją esant corono viruso situacijai ir daryti įėjimo bilietus. Tada, manau, galima kviesti jums būtų ir brangesnius atlikėjus. Nes kasmet atvykstame ir einam į koncertus ir Dainavos slėnyje, ir parke. Bet visas LAISVASIS CHAOSAS, MAISTO PALAPINĖS , STUMDYMASIS, VAIKŠČIOJIMAS KAS KUR NORI GIRTŲ ASMENŲ, NEŠIOJIMASIS GĖRIMŲ, TAI PRIMENA KAŽKOKIĄ MASINĘ PSICHOZĘ. Toks jausmas peršasi, kad organizatoriai galvoja tik apie vienos kategorijos žmones, kurie nori, kaip jaunimas pasakytų tūso, rėkimo, žviegimo ir t.t.Vis dėlto kultūros miestas yra Anykščiai , tai pagal mus turi būti kaip geriausiam turizmo mieste.

  Prieš mėnesį
 • Liuks

  Nuoroda

  Tai i Dambrauska ir susirinks seneliokai, ar niekas savivaldybei nebemasto visai , avinu banda

  Prieš mėnesį
 • Cekava

  Nuoroda

  Tai kodėl tas taupantis mero pavadys nepasko kiek savivaldybė sumokės už kontrakto nutraukimą? 20 ar 10% netesybų nuo sutarties sumos. Kažkaip drumzlinai visa tai atrodo.

  Prieš mėnesį
 • tai

  Nuoroda

  Gizinskas pagros Tubis padainuos ir bus Anyksciuose svente. Ir gal dar honoraro neims

  Prieš mėnesį
 • Ar

  Nuoroda

  Negalėtų kada nors padainuoti veryga su savo šeima

  Prieš mėnesį
 • Kaip negražu skirstyt zmones, kokio lygio išsilavinimas.... Ir taip viešai... Koks lygis....

  Prieš mėnesį
 • Klausimėlis

  Nuoroda

  Kada Cicino sulauksime?

  Prieš mėnesį
 • Nu nu

  Nuoroda

  Ibitute, kitose normaliose verslo organizacijose už tokius ne va tai programų kaitaliojimus atsakingi asmenys turėtų prisiminti atsakomybę. T.y kultūros centras

  Prieš mėnesį
 • nejuokinkit,manot kad į prusaičio konserta ateitu daugiau žmonių, nei į radžio? taip ir sakykit, kad pinigų nėra.

  Prieš mėnesį
 • nepradėkit verkt

  Nuoroda

  bus ir daugiau atlikėjų ir grupių

  Prieš mėnesį
 • Joo...

  Nuoroda

  Jo jo tik Prusaičiui bėda, o pakvies kokius "žemaitukus" ar "Aukštaitukus" kaip per liepos 6d. Geda tokių klausyti, kultūros ir meno suvokimas tiesiog apgailėtinas.

  Prieš mėnesį
 • Stp

  Nuoroda

  Durniu laivas..

  Prieš mėnesį
 • Dambrauskas! O, dieve, kokia nesąmonė!

  Prieš mėnesį
 • Keista

  Nuoroda

  Tiesiog reikia stebėtis, kad baiminamasi Prūsaičio, nes gali į jo koncertą susifrinkti perdaug žiūrovų. O kaip tiktai gali būti priešingai- į populiarauys atlikėjo Romo Dambrausko koncertą gali susirinkti daugiau, nei į Prūsaičio koncertą. O problemą galima lengvai išspęsti. Juk taip buvo mėgiama Verygos rekomendacija nesilankyti renginiuose rizikos grupės žmonėms. Tai reikia prikabinti tokių skelbimų ir tikrinti, kad nepaklūtų į renginius, koncertus vyresni kaip 60 metų amžiaus žmonės. Ir bus gerai. Seniai liks namie, o jaunimas švęs.

  Prieš mėnesį