2020-07-07

Vairavo neblaivūs

Šventinį savaitgalį Anykščių rajone policija nustatė tris neblaivius vairuotojus.


Liepos 4 dieną apie 21.57 val., Anykščiuose, Liudiškių g., buvo sustabdytas motoroleris, kurį vairavo neblaivus (nustatytas 2,91 prom. girtumas) vyras (g. 1986 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Liepos 6 dieną  apie 21.21 val. Kurkliuose  sustabdyto patikrinimui automobilio BMW vairuotojui (g. 1994 m.), gyvenančiam Kurklių seniūnijoje, nustatytas vidutinis girtumas (2,17 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Liepos 6 dieną  apie 19.50 val., Anykščių m., A. Vienuolio g. sustabdyto patikrinimui automobilio VOLVO V70 vairuotojui (g. 1972 m.), gyvenančiam Svėdasų seniūnijoje, nustatytas sunkus girtumas (2,85 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • hamba

  Nuoroda

  nejuokinkit, atseit jau ir per valstybines sventes nebegalima isgerus vaziuoti.

  Prieš mėnesį
 • Saugokime

  Nuoroda

  visus girtuoklius vairuotojus. Reikia juos globoti, saugoti, mylėti, gerbti. Net inicialų neberašoma, net kaimų nenurodoma, tik užrašoma kokioje seniūnijoje pijokas gyvena ir koks jo amžius. O priešingai reikėtų- skelbti vardus, pavardes, gyvenamąsias vietoves, tegu visi sužino- ir kaimynai, ir giminės. Keliam baudžiamąsias bylas, bet nesodinam už grotų, skiriame didžiules baudas, bet tie pijokai nemoka. Kam tie žaidimai? Jei nesugebam nubaust, o sugebam tik jo tapatumą nuslėpt, tai geriau iš viso neskelbti.

  Prieš mėnesį
 • Stasė

  Nuoroda

  O išgėrus ar galima savo kojomis eiti?

  Prieš mėnesį
 • Ada

  Nuoroda

  O būtina dviratuku važinėti, kad žinoti įstatymus? Kokie naivūs žmonės šiais laikais.

  Prieš mėnesį
 • To Vaida

  Nuoroda

  Matosi, kad nevaikštote, nevažiuojate dviratuku ar , tuo labiau, važnyčiojate arklinį vežimaitį.... Baudžiama ir už tai, tik gal ne vienodos bausmės :) O kelyje atsakomybė vienoda visiems...

  Prieš mėnesį
 • Nepateisinu

  Nuoroda

  Jokių vairavimų išgėrus, tačiau nepaliauju stebėtis žmonių kvailumu. Jei jaučiate, kad daug pripūsite, atsisakykute rai daryti, nors jus ir gąsdins, jog užrašys "sunkus girtumas". Iš tisų parašys "akivaizdžiai girtas", "tikrintis blaivumą atsisakė". Nuo atsakomybės tai neišgelbės, bet nerašinės tų promilių ir neatrodysite kaip paskutiniai mulkiai.

  Prieš mėnesį
 • Vaida

  Nuoroda

  Negi yra baudziama jeigu neblaivus vairuoji motoroleri , tada reikia baust ir dviratininkus ir kurie vadelioja arkli ir pesciuosius , juk dabar retas dviratininkas buna blaivus , nes zino , kad ju negali baust , o ka jau bekalbet apie pesciuosius ar vaziuojancius arkliniu vezimu ,teko matyt vaziuoja vezimas , o zmogus miega atsigules , arklys zino kelia tai parveza.

  Prieš mėnesį