Šio mėnesio pabaigoje užsidaro Anykščių miesto pirties pastate veikianti kavinė "Prie pirties".


Patalpos, kuriose veikia kavinė, priklauso UAB "Anykščių komunalinis ūkis". Bendrovė jau paskelbė patalpų nuomos konkursą.
Kavinė "Prie pirties" priklauso  anykštėnei Daivai Puzinienei. Rekvizitai.lt skelbia, kad įmonėje dirba penki darbuotojai.

 

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Tai kur as daba

  Nuoroda

  Cypalynu takiu skaniu rasiu? Nebent vyninej

  Prieš mėnesį
 • Kad,

  Nuoroda

  kai iš darbo išėjo puiki virėja, nebeliko nei gerų patiekalų, nei valgytojų...

  Prieš mėnesį
 • Marijona

  Nuoroda

  Nesuprantu kodėl skelbiamas konkursas patalpų nuomai? KIK- ui vadovauja rajono Tarybos narys ( išrinktas būti), dabar dėl algos nebenarys, tai turėtų vykdyti rinkėjų valią ir steigti darbo vietas. Negi valdyba nepritartų, kad reikia plėsti KIK veiklas, ypač kai turgus neždirba, tai nors iš valgytojų uždirbtų ir žmonėms darbo vieta būtų centre ir laikraštis gerai parašytų, kadangi žurnalistas irgi valgyti nori. Ką manot ponai, valstiečiai mūsų išrinktieji?

  Prieš mėnesį
 • Anykstenas

  Nuoroda

  Nieko gudro.Nei ten baliaus iškelsi buvo maža vietos.Ir aplamai kavą davė paprastą ne iš aparato gal jo ir neturi o pinigus imdavo gerus.

  Prieš mėnesį
 • Xxxx

  Nuoroda

  Kainos buvo iškeltos kaip aukščiausio lygio restorane. O patiekalai labai prasti.

  Prieš mėnesį
 • to sotusis

  Nuoroda

  Jei dar ir "Kadagynę" uždaryt, tai kur daugiau 6val.bus galima gauti alaus... Valgyt, tai bet kada gali ir bet kur.... O kaip "Mirštančioms sieloms"?

  Prieš mėnesį
 • Sotusis

  Nuoroda

  Ir gerai, kad užsidarė. Paskutiniiu metu patiekalų kokybė buvo nekokia. Ir aptarnavimo kiultūra prastoka. Reikėjo patiems pasiimti maistą nuo prekystalio, nusinešti indus po valgio. Tai ne kavinė, o paprasčiausia valgykla. Priešais veikianti kavinė "Kadagynė" kur kas geresnė- ir valgiai skanūs, ir greit aptarnauja, ir valgius atneša darbuotoja. Tik gaila, kad ten dažnai būna alaus mėgėjų, sėdi stalus apsėdę visokie apšepę, netvarkingi piliečiai, garsiuai šnekasi, rėkauja, nėra ramybės normaliam klientui.

  Prieš mėnesį
 • Covid-as

  Nuoroda

  Suvalgė ....

  Prieš mėnesį
 • Ingrida

  Nuoroda

  Gaila , gera buvo kavine , skanus maistas , malonus aptarnavimas.

  Prieš mėnesį