Žinomi anykštėnai prisijungė prie diskusijos "Anykštos" feisbuko paskyroje. Žmonių klausėme - ar, sekant Vilniaus pavayzdžiu, kur Lukiškių aikštėje įrengtas paplūdimys, kažkur smėliuko reikėtų papilti ir Anykščiuose.


Mokslų daktarė Jolanta Zabulytė pasisakė, kad Vilniaus kopijuoti Anykščiams nereikėtų.
" Tikrai nereikia, Šventoji gi pačiam centre teka, nesekim ne itin geru pavyzdžiu, juolab, kad nieko ir nebenustebinsim. Būkim savimi,- tikrai turim tai, ko kiti neturi", - komentavo J.Zabulytė.
Profesorius Romualdas Inčirauskas šiuo klausimu turėjo kiek kitokią nuomonę.
" Nekritikuočiau Vilniaus projekto, labai originalus laisvės interpretavimas. Tačiau ne visi dar laisvei pasiruošę.Nors anykštėnai seniai turi žemės meno tęstinį projektą", - komentavo R.Inčirauskas.

 

Daugiau nuomonių šia tema - šeštadienio laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Sienas anykštenas

  Nuoroda

  Viska naikina tie ,kurie suvažiavo I Anykščius ,kuriems nusispjaut kas buvo abksčiau ,o ne tikri anykštejai .Man irgi mazai svarbu kas darosi kokiuos nors ariogalos pakrašty ,,gali būt bičai su kičais ir gaidžiais ant sienos .Tikras gyventojas saugos savo miesta ,o atvykeliams nesvarbu ,vistiek ne mano .Va teip o.

  Prieš mėnesį
 • Pritariu romaldai

  Nuoroda

  Atgaivinkit senus pležus ,gale žaliosiis ,kur buvo ir smeliuko mazytis lopinelia vaikams o perplaukus I kita puse buvo geltono smelio pleziukas ,Kodel viska naikinam ? Kas atsakys ?

  Prieš mėnesį
 • Romalda

  Nuoroda

  Sugrąžinkite pležus ten kur ir buvo.... o kur buvo ????☝️????(paklausinekite senų tikrų anykštėnų) Kas liečia Jurzdiką... gale pirmosios salos - buvo puiki vieta maudytis, prie Žaliosios salos ir Poilsio namų pležas... Sėkmės!!!

  Prieš mėnesį
 • Samuel

  Nuoroda

  Geriausias uždarbis internetu dirbant namuose. Tai aš padariau labiausiai apsimokėdamas finansiškai. sekmadienį, gavau puikų „BMW 640d“, praėjusį mėnesį uždirbdamas 41,739 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Patikrinkite daugiau čia.............

  ...............>>>>>>>>>>>>  cutt.ly/XyvK1fq

  Prieš mėnesį
 • Lapino supynes

  Nuoroda

  Kur jos ,lapino jovaišos supynes ,o kainavo tukstančius ,ir rodykles neiziurimos ,,kiek pinigu nuplauke ,,,,oj nuplauke ,o kaltu nera .

  Prieš mėnesį
 • Aš tai

  Nuoroda

  Prie kultūrkes padaryčiau byča .

  Prieš mėnesį
 • Piatra

  Nuoroda

  Šitai vietai nuomanes neturiu

  Prieš mėnesį
 • Morka.

  Nuoroda

  O jūs pakalbinkite vyr. architektę. Pribraižė take vaikų žaidimų aikštelių/ skritulių, arba tualetų gyvūnams. Kaip tik ten smėliuko jau senai nėra. Ai dar pliažas prie geležinkelio tilto. Ten irgi nebėra smėlio. Galvoje pas mus smėlis, galvoje.

  Prieš mėnesį
 • Pastebejimas!!!

  Nuoroda

  Visu pirma Anyksciuose reikia sutvarkyti plezus, ten smeliuko papilti. Tikrai nera normaliai, tvarkingai irengtu plezu prie upes. Kad ir prie kempingo, tikrai nenormalus plezas, ka jau bekalbet, ten juk renkasi miesto sveciai. Nekopijuokim tusciu dalyku, o tvarkykimes ten kur tikrai reikia tvarkos

  Prieš mėnesį
 • inčirauskui

  Nuoroda

  O man atrodo Šimašius galėjo leisti po Vilniaus savivaldybę darbuotojams ir klientams vaikščioti visiškai nuogiems. O tai būtų laisvė.
  Kodėl mes leidžiame visokiems priplaukusiems tyčiotis iš šventų dalykų. Negi Lietuvos sostinė nenusipelnė turėti miesto centre garbingą solidžią ,aikštę kur ir mes patys ir pas mus atvykę užsienio svečiai galėtų pagerbti Laisvos Lietuvos simbolį ir padėti gėlių.

  Prieš mėnesį
 • p. Incirauskai,

  Nuoroda

  Pirmiausia, tai klausimas ar mes esame pasiruošę laivę apginti, dirbti dėl laisvės. Ir jeigu tie, kurie dabar vien mėgaujasi laisve tokiu jiems priimtinu būdu, bet nemato reikalo nors kiek pagerbti už tai pasiaukojusius, o valstybė – taip pat, yra negerai. Būčiau labai dėkinga, kad tą smėlį būtų supylę už kokių 300 m. prie upės, kur nuostabiai tinkama vieta pliažui. Žodžiu, tas smėlis ir valstybės laivė visai ne prie ko. Gal tik perdėta ir nenaudinga laisvė elgtis taip, kaip noriu. Ne dėl to žmonės aukojosi. Nesakau, kad reikia raudoti, bet tai gerbti, jei toliau norime būti laisvi, neišvengiamai turime.

  Prieš mėnesį
 • kažkas ne taip

  Nuoroda

  labai gerai,kad priminta apie supynes. Smėlį galimą supilti prie laisvės paminklo nes arti ledų vietoje suvalgyti galima.ir arbata čia pat,bet kaip galmėjo statyti prieš saulę ledų kioską čia nei kaip netelpa į galvą tokią mintis..Arčiau prie parko tai liuks butų.,kam šovė tokia mintis va už tai reiktų apdovanoti dilginių puokšte.

  Prieš mėnesį
 • Čia

  Nuoroda

  kažkam dar laisvės maža? Visi daro kas ką nori...

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  Savivaldybės kieme

  Prieš mėnesį
 • Antanas

  Nuoroda

  Papludimys - nauja partijos rinkimine politine technologija, jei me I seima , tai I Prezidento posta !!!

  Prieš mėnesį
 • #ANYKŠČIAI...

  Nuoroda

  Teisingai rašo gerbiama mokslų daktarė. Taigi nekopijuokite, o geriau naują komunikacijos šūkį reklamuokite ! Čia visiems gera :)

  Prieš mėnesį
 • Tiktų

  Nuoroda

  Tikrai labai tiktų prie Jovaišos kažkada įrengtų vaikams sūpynių.Išties tiktų!

  Prieš mėnesį
 • aha

  atsakymas į: Tiktų Nuoroda

  Jovaišos supynės buvo ant patriotų krauju suteptos vietos. Aplenkė Šimašių Sergejus. Gudrus lapinas.

  Prieš mėnesį
 • O kodėl?...

  Nuoroda

  ...o kodėl smėliuko nepapilus miestelio centre arba priešais kultūros cerntrą?

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Smėlį papylei, sau į kišenę įdėjai - tokie projektai kai kam naudingi.

  Prieš mėnesį
 • aha

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Visi galvoja pagal savo sugedimo laipsnį. Gal Tamsta iš nevagiančių bičių sąrašo?

  Prieš mėnesį