Anykščių regioninio parko direkcija pakvietė prisijungti prie iššūkio „Misija: švari vasara!“, kuris vyksta iki rugpjūčio pabaigos.


Akcijos maišeliai šiukšlėms rinkti jau atkeliavo į Anykščių regioninio parko lankytojų centrą, kur galima užsukti darbo dienomis (darbo valandomis) arba šeštadieniais nuo 10:00 iki 17:00 val. ir pasiimti juos nemokamai.
Aplinkosauginės iniciatyvos „Žalioji olimpiada“ ir „Kita forma“ kviečia šią vasarą praleisti netik smagiai, bet ir prasmingai – poilsiaujant gamtoje nelikti abejingais, pastebėti joje atsirandančius aplinkosauginius pažeidimus ir, svarbiausia, nepatingėti jų sutvarkyti.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Reikia

  Nuoroda

  kad komunalininkai sudarytų su visais kaimų gyventojais sutartis dėl atliekų tvarkymo ir išdalintų visiems konteinerius. Dabar daugelis šeimų net gyvenvietėse konteinerių neturi, tai neša šiukšles į miškus arba atveža į miestus. Keistas požiūris komunalininkų. Kurie buvo kvailiai, tai paėmė konteinerius, moka mokesčius, o gudragalviai išsisuko, užsirakino, nesileido ir pan, tai jie nei konteinerius gavo, nei moka mokesčius.

  Prieš mėnesį
 • Robinso

  Nuoroda

  Google“ dabar moka 500–800 dolerių per dieną už darbą internete iš namų. Niekada nemaniau, kad galiu tai padaryti, tačiau mano geriausia mokytoja per mėnesį uždirba daugiau nei 26000 USD, ir ji įtikino mane pabandyti. Net žmonės, kuriems tai yra nauja, gali lengvai uždirbti 500 USD per dieną, o uždarbis laikui bėgant gali išaugti dar daugiau. patikrinti daugiau čia ..

  ...........................>>>>>>>>>>>>> cutt.ly/XyvK1fq

  Prieš mėnesį
 • Turistas

  Nuoroda

  reikia pasakyti, kad tokia akcija labiau skirta " vilioti" ir "pritraukti" atvykusių lankytojų skaičius savo valdiškoms ataskaitoms, o ne tikrai gamtos švarinimo kultūrai. Labai jau " sivietinis" modelis pasirinktas. Vakarieriškos kultūros šalyse jau prieš 2- u dešimtmečius miestų žaliuosiuose plotuose, parkuose buvo įrengti stoveliai su vienkartiniais maišeliais šiukšlėms arba vedžiojamų naminių gyvūnų tuštinimosi rezultatui surinkti, bei atitinkamais atstumais konteinerinės dėžės toms atliekoms palikti.
  Ar regioninis parkas tiek išleisdamas pinigų visokioms reklamoms negalėtų šiek tiek pakeisti švarios gamtos išsaugojimo kultūros ugdymo metodų?

  Prieš mėnesį
 • Vida

  Nuoroda

  taigi parduotuvėse pilna pirkti šiukšlių maišų ir namuose jų visada yra, kurgi šiukšles kitaip dėtum, o jeigu važiuoji į gamtą tai ir maišus įsidedi savom ir kažkieno paliktom sudėti (aišku jei ne sąvartyną užtinki), o jeigu poilsio vietoje arti nėra konteinerių, tenka šiukšles atsivežti į miesto konteinerius, tai kam dar gaišti laiką vykstant į reg. parką dėl kokio maišelio, nebent ten nemokamai dideli kiekiai dalijami

  Prieš mėnesį
 • Esmė

  atsakymas į: Vida Nuoroda

  Kadangi visame mieste vaizdo kameros stebi kas meta šiukšles į konteinerius, tai išmetęs parduotuvėje pirktą maišelį gali susilaukti baudos. Reiktų, kad parkas paaiškintų, jog metant reikia specialų maišelį atsukti į kamerą iš nusišypsoti.

  Prieš mėnesį
 • Cekava

  atsakymas į: Esmė Nuoroda

  Kas dabar stebėtojo pareigas vykdo ir kas nurodymus teikia dėl baudos? Ai, o pagal kokį CK straipsnį už šiukšlių išmetimą į surinkimo vietą yra taikoma bauda? Ar KIK su savivaldybe turi savos komandos įstatymus, kurie kitokie negu LR Civiliniame kodekse?

  Prieš mėnesį