2020-07-05

Broko nematė

Panašu, kad daugelis anykštėnų dar neatrado naujai nutiesto dešiniojo Šventosios upės tako. Nepaisant to, "Anykštos" kalbinti pašnekovai džiaugėsi naujuoju miesto objektu ir tikino pernelyg nepykstantys, kad takas nutiestas nenkokybiškai ir net neįsiklausius į šalia jo gyvenančių žmonių nuomones.

 Dominykas TUTKUS, Anykščių rajono tarybos narys:

- Dešiniajame Šventosios upės take lankytis teko, bet senokai.Man takas patiko. Kairysis Šventosios upės takas jau buvo atsibodęs, o naujuoju man labai gerai su mauž vaiku ir vežimėliu pasivaikščioti, gaunasi didesnis ratas.
Kaip jau ir sakiau, dešiniajame Šventosios upės take senokai buvau, tai to broko, apie kurį dabar kalbama, nesu matęs. Bet jeigu takas su broku ir jis byra, todėl žmonės ir nepatenkinti, kad jis byra.
Kaip Anykščių rajono tarybos narys žmonėms galėčiau pasakyti,k kad to broko neturėtų būti. Bet aš ne eskpertas, ne statybininkas.
Anksčiau mačiau, kad viena tako atkarpa nepdaryta, bet dabar mačiau, kad jau padaryta, tai džiaugiuosi, kad ją užbaigė.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Nunez

  Nuoroda

  Geriausias uždarbis internetu dirbant namuose. Tai aš padariau labiausiai apsimokėdamas finansiškai. sekmadienį, gavau puikų „BMW 640d“, praėjusį mėnesį uždirbdamas 41,739 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Patikrinkite daugiau čia.............

  ...............>>>>>>>>>>>>  cutt.ly/XyvK1fq

  Prieš mėnesį
 • Morka.

  Nuoroda

  Paaiškinkit, kodėl kas trečias šviestuvas veikia? Kodėl ne kas dešimtas? Kodėl ten kur posūkiai šviestuvai nedega. Kur tualetai? Policija nepatruliuoja. Žmonės taku džiaugiasi, bet nepatenkinti neūkiškumu. Aplamai- kas atsakingas už taką/ takus? Kur kreiptis su pastabomis ir pasiūlymais?

  Prieš mėnesį
 • Cvekas

  atsakymas į: Morka. Nuoroda

  Žinai, kad šitos kadencijos valdžia pati tvarkosi be pasiūlymų. Net ir kai buvo 3 patarėjai jokių priėmimo valandų ar susitikimų su gyventojais nenurodoma. Taigi buk ramus ir taip čia gera!
  P.s. kam neramu, gali oriai išeiti ne tik nuo tako...

  Prieš mėnesį
 • Mokinkytės, vaikai fizikos.

  atsakymas į: Morka. Nuoroda

  Todėl, kad yra trys fazės. Jei būtų 5 fazės, tada galėtų šviesti kas penktas.

  Prieš mėnesį
 • Morka.

  atsakymas į: Mokinkytės, vaikai fizikos. Nuoroda

  Pats pasimokyk "fizikos" artiste.

  Prieš mėnesį
 • L.Al.

  Nuoroda

  Anokia čia problema - muilo burbulas pučiamas "Anykštoje". Smulkus brokelis yra pataisomas. O kad krantinė sutvarkyta, gražu, originalu, gera - galiu tik pasidžiaugti.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: L.Al. Nuoroda

  Tamstai pritariu. Spauda tarnauja rajono valdžiai, formuodama nuomonę, kad statyboje padaryta daug broko ir tam ištaisyti reiks daug biudžeto pinigų. Tik nerikia pamiršti, kad žmonės neakli ir matė kas statybų techninę priežiūrą vykdė iš užsakovo pusės ir kas priėmė darbus iš rangovo.

  Prieš mėnesį
 • Kaipgi :)

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Švogerystės ryšiai ir tuo viskas pasakyta...

  Prieš mėnesį