Panašu, kad daugelis anykštėnų dar neatrado naujai nutiesto dešiniojo Šventosios upės tako. Nepaisant to, "Anykštos" kalbinti pašnekovai džiaugėsi naujuoju miesto objektu ir tikino pernelyg nepykstantys, kad takas nutiestas nenkokybiškai ir net neįsiklausius į šalia jo gyvenančių žmonių nuomones.

 Jorūnė RAGAIŠIENĖ, Lietuvos pensininkų sąjungos "Bočiai" Anykščių bendrijos vadovė:

- Tikrai neteko lankytis dešiniajame Šventosios upės take. Gal jį aplankyti ir būtų smalsu, bet toks įtemptas laikotarpis, kad ne tas galvoje. Būna kartais ir taip, kad arti bažnyčia, o toli Dievas...
Su žmonėmis apie taką net nebuvo kalbos. Gal ir skaičiau apie jį spaudoje, tačiau nieko nenoriu komentuoti ir apskritai kalbėti.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ale

  Nuoroda

  Kiek daug specialistų atsirado...

  Prieš mėnesį
 • Nunez

  Nuoroda

  Geriausias uždarbis internetu dirbant namuose. Tai aš padariau labiausiai apsimokėdamas finansiškai. sekmadienį, gavau puikų „BMW 640d“, praėjusį mėnesį uždirbdamas 41,739 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Patikrinkite daugiau čia.............

  .............>>>>>>>>>>>>  cutt.ly/XyvK1fq

  Prieš mėnesį
 • Ei slunkiai !

  Nuoroda

  Ach ach, net neįsiklausius į šalia jo gyvenančių žmonių nuomones... Kokia tragedija! Kaip drįso! Vat man įdomu: o kai bažnyčią projektavo ir statė irgi neatsiklausė šalia gyvenančių, ar darė referendumus, apklausas, mitingus ir panašiai cirkinosi, a? Kuris gi iš tų šalia gyvenančių senių yra krantinių specialistas? Gal senis Vanagas su savo purvinomis kojomis, kurias atplauti galėdavo tik Šventojoje,a? :)

  Prieš mėnesį
 • ale kaip galėjo

  Nuoroda

  šita boba taip žemai nusiristi, kad stojo į vagies prekybininko poveikiu komiteto sąrašą ?

  Prieš mėnesį
 • Karamba Bliamba !

  atsakymas į: ale kaip galėjo Nuoroda

  O ji laisvos šalies laisvas žmogus! Kur nori - ten ir stoja. Tavęs gal turėjo atsiklausti? Tai gi ne! :)

  Prieš mėnesį
 • Laisvė - tai atsakomybė

  atsakymas į: Karamba Bliamba ! Nuoroda

  Tik vaikai neatsako už tėvus. Buvai esesininkas, skrebas, komunistas, reketininkas, pedofilas, komitetčikas - visam gyvenimui bus atsiminta ir smerkiama. Gerbiu Simono Vyzentalio centrą, kuris sugeba žydšaudžius rasti kai jiem jau 100 metų. Už viską ką padarei bus atlyginta prieš Dievą, bet gerai kai atlyginam esant gyvam.

  Prieš mėnesį
 • Oho

  Nuoroda

  Komyteto narė nenori kalbėti?

  Prieš mėnesį
 • faktas

  atsakymas į: Oho Nuoroda

  Susigadino reputaciją su komitetu ilgam.

  Prieš mėnesį
 • nu jo

  Nuoroda

  tik skurstantiems ir reikalingi milijoniniai takai i niekur

  Prieš mėnesį