Panašu, kad daugelis anykštėnų dar neatrado naujai nutiesto dešiniojo Šventosios upės tako. Nepaisant to, "Anykštos" kalbinti pašnekovai džiaugėsi naujuoju miesto objektu ir tikino pernelyg nepykstantys, kad takas nutiestas nenkokybiškai ir net neįsiklausius į šalia jo gyvenančių žmonių nuomones.

 Andrius FALKAUSKAS, kultūrininkas:

- Tiesą pasakius, cdešiniajame Šventosios upės take dar nebuvau.Taip jau išeina, kad kas arčiausiai, iki to nenueiname.Tiesiog, nepavyksta ištrūkti nuo darbų, gal reikia rudens ar dar kažko.
Mano 80 metų mama šiuo taku vaikšto. Jai labai patinka, džiaugiasi. Nežinau, kodėl dėl šio tako atsiranda nepatenkintų.Man tai,kas vyksta naujo Anykščiuose, visai nesvarbu kas, nesvarbu kokiomis formomis, svarbu, kad kažkas vyksta.
O brokas - statybininkų klaidos. Man dėl to širdies neskauda. Jeigu broką padarė, vadinasi jį ir ištaisys. Juk tas pats su kairiuoju Šventosios upės taku. Jis pastoviai kraiposi, jam reikia priežiūros. Nepasakysi, kad čia brokas. Gal čia kažkas nebuvo padaryta.O sakė, kad takas stovės 10 metų.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Tiksliau

  Nuoroda

  Dešinysis takas ,tai iš kurios puses ? Einant nuo autobusu stoties dešinysis . .?o einant nuo miesto centro Kairysis ,,,Tai iš kurios puses ? Tiksliau paaiskinkit ...arba pavadinimus duokit ,bus aiškiau .

  Prieš mėnesį
 • Irma

  atsakymas į: Tiksliau Nuoroda

  Upes krantai vardijami pasroviui

  Prieš mėnesį
 • vytautas

  atsakymas į: Tiksliau Nuoroda

  pagal vandens tekėjimo kryptį

  Prieš mėnesį
 • Tiktum į nepartinių sąrašą

  atsakymas į: Tiksliau Nuoroda

  Upės dešinysis krantas. Kas gali būt neaišku? Pagal pačio logiką tai važiuojant į Šerius reikia lenkti iš vienos pusės, grįžtant iš kitos?

  Prieš mėnesį
 • na Andriau

  Nuoroda

  Tavo mama atrodo puikiai,jaunatviška,energinga, kam viešini moteriai metus juk atrodo kaip 60 pavydas ima. (čia šiaip). Takas gerai,bet gaila,kad tarnaus žmonėms neilgai.

  Prieš mėnesį