Panašu, kad daugelis anykštėnų dar neatrado naujai nutiesto dešiniojo Šventosios upės tako. Nepaisant to, "Anykštos" kalbinti pašnekovai džiaugėsi naujuoju miesto objektu ir tikino pernelyg nepykstantys, kad takas nutiestas nenkokybiškai ir net neįsiklausius į šalia jo gyvenančių žmonių nuomones.

 Justė LOTYŠ, Pasaulio anykštėnų bendrijos veiklos koordinatorė:

-Truputėlį dešiniuoju Šventosios upės taku teko vaikščioti, bet pilnai susipažinti  su juo dar neteko.Įspūdžiai puikūs. Aš visada džiaugiuosi, kad kažkas yra daroma, atsiranda naujos vietos pasivaikčšiojimams. Žiūriu į tai visada pozityviai.
 Iš žmonių kažkokio nepasitenkinimo dėl tako buvo.Teko girdėti, kad jie nepatenkinti, kad dabar negali prieti prie Šventosios upės. Žmonės ten gyveno gyveno ir staiga viskas pasikeitė.Man atrodo, kad visada dėl to galima išreikšti savo nuomonę, ar patinka, ar nepatinka.
Man atrodo, kad visas takas ir tai kas vyksta Anykščiuose tai yra gerai.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Nijolė

  Nuoroda

  Žiūriu, Donaldas pasiekė dugną...

  Prieš mėnesį
 • Andriui Janukoniui pagarsinti

  atsakymas į: Nijolė Nuoroda

  Kaip sakė Tubio draugo Zuoko aplinka, visi iš dugno išpūstais pilvais plaukia Nerimi.

  Prieš mėnesį
 • :)

  atsakymas į: Nijolė Nuoroda

  Aš turėjau vištą, dabar noriu anties. Visi nori sužinoti kaip ta antis šneka...

  Prieš mėnesį
 • Aha

  Nuoroda

  Juozo vardu rašo provokatorius ančiukas

  Prieš mėnesį
 • Psichologė

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Ar Tamstai dėl to kyla nerimas, o gal pykčio priepuoliai? Jeigu tai tik periodiniai streso apsireiškimai stenkitės atsiriboti nuo komentarų, daugiau laiko praleiskite gamtoje ar su bendraminčiais niautralioje aplinkoje. Esant jaudulio paaštrejimui dėl emocinės pagalbos nedvejodami kreipkitės pas artimiausią specialistą arba internetu teikiama anoniminė specialistų pagalba.

  Prieš mėnesį
 • Psichologei- Doncei

  atsakymas į: Psichologė Nuoroda

  Pykčio nėra- gaila nedoro ir negarbingo žmogaus, kuris užėmė mero patarėjo pareigas.

  Prieš mėnesį
 • Rinkėja

  atsakymas į: Psichologei- Doncei Nuoroda

  Mes patys rinkom į merus, o pateko į patarėjus. Bet dabar grįžo į savo mėgstamas pareigas, tai palinkėkime daugiau nebesiblaškyti su politiniais postais ir dirbti žmonių sveikatos labui.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Buvau, ėjau kelis kartus, puikus takas, nepaisant broko keliose vietose (įdubusios plytelės, įgriuvos ir pan.). Visur palikti priėjimai prie upės, tad ten gyvenantiems gyventojams nėr ko pykti. Anksčiau jie naudojosi upės pakrante kaip savo kiemu, kepė šašlykiukus, poilsiavo, o dabar tenka visu tuo gėriu dalintis su kitais, todėl gal ir nepatenkinti. Labai laukiu, kol atsiras takas iki puntuko pro Karalienės liūną.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Lai nesipiktina " tikras Juozas", bet mano nuomone apie viešos infrastruktūros objektų vertinimą, įrengtų rajono savivaldybės užsakymu, būtu tikslinga apklausti asmenis nesusijusius su savivaldybės administracijos įtaka. Darytina išvada, kad ši apklausa dirbtina ir neatliepia tikrosios anykštėnų ir Anykščių miesto bendruomenės nuomonės.
  Gero savaitgalio linkėdamas ir primindamas, kad nepamirštumėte liepos 6- ą iškelti valstybinės vėliavos- mūsų šalies simbolio Valstybės dienos proga.

  Prieš mėnesį