Kasmet Anykščių miesto bei rajono gatvių ir kelių remonto darbams išleidžiami milijonai eurų.Apie tai, kokie darbai vyksta ar bus vykdomi šią vasarą, portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas teiravosi Anykščių rajono savivaldybės Statybos skyriaus vyriausiojo specialisto, laikinai einančio vedėjo pareigas Valentino Vitkūno.

Kokios gatvės šiuo metu yra rekonstruojamos Anykščių mieste ir rajono kaimuose?

 Jeigu trumpai, tai dabar remontuojama Pakrantės, Leliūnų ir Šaltupio gatvės.Šiuose objektuose jau dirba darbininkai. Dar mieste  bus remontuojama Žvejų gatvė - šiuo metu vyksta viešasis konkursas, po kurio paaiškės rangovas.
Rajone šiuo metu Skiemonių seniūnijoje asfaltavimui ruošiama Pūstalaukių gatvė.Taip pat bus asfaltuojamas kelias Skiemonių seniūnijoje nuo Kriokšlio iki Mačionių kaimo, kelias Svėdasų seniūnijos Grikiapelių kaime. Jau įvyko viešasis pirkimas Anykščių seniūnijos Šilelio gatvės asfaltavimo darbams, tačiau sutartis su rangovu dar nepasirašyta.

Ar Jūsų paminėtų gatvių bei kelių remonto darbus numatyta užbaigti šiais metais?

Taip, ypač tas gatves, kurių sutvarkymui Vyriausybė lėšas skyrė koronaviruso pandemijos neigiamų pasekmių mažinimui. Šių pinigų rankose dar neturime, tačiau už tuos pinigus bus tvarkomos Šilelio, Grikiapelių gatvės.Yra numatyti ir konkretūs terminai, kada remonto darbai turi būti užbaigti - iki šių metų lapkričio 30 dienos. Ar darbus pavyks laiku užbaigti, niekas nežino visoje Lietuvoje.Pinigų kelio remonto darbams skirta dvigubai daugiau nei pernai, tačiau rangovai liko tie patys.Dvigubai daugiau rangovų nėra, todėl kyla klausimų, ar jie atliks numatytus darbus.Dalyvavo viešuosiuose konkursuose, matė nustatytas sąlygas, rangovai žada viską atlikti laiku.O kaip bus iš tikrųjų - matysime.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Valentui

  Nuoroda

  Jei jūs ,pensininkai ,sedit ir vis dejuojat kad negalit nieko tai eikit lauk ,kokio velnio sedit ,tuose kabinetuose ?Jauni atejo, sugebes geriau .Keliai siaubingi ,o jūs nieko nematot ar nesugebat ?

  Prieš 6 mėnesių
 • teisybės dėlei,

  atsakymas į: Valentui Nuoroda

  kaimo žvyrkeliai dar niekada nuo tarybinių laikų nematė tiek kartų per metus greiderio ir tokio kiekio naujai pilamo žvyro, kiek per paskutinius du metus, čia akivaizdi tiesa, to nepaneigsi. Kad valstybinių rajono kelių priežiūra ženkliai prastėja kasmet, čia ir tiesa, net pakeles sugebėjo daugelyje kelių nupjauti vieną kartą ir tik per vieną važiavimą koki pusantro metro ruoželį, čia ir tiesa.

  Prieš 6 mėnesių
 • Gečionys, Mačionys

  Nuoroda

  Gal ir mums tikėtis asfalto? Juk tik 8km būtų Rubikiai-Gečionys-Mačionys.

  Prieš 6 mėnesių
 • manyčiau

  atsakymas į: Gečionys, Mačionys Nuoroda

  kai surasi, kas skirs bent 2 limonus euriukų tikslinių pinigėlių šiam keliukui, ir bus padaryta. Paprasta, kaip du kart du. Juolab, kad keliukas valstybės valdomos kelių direkcijos. Čia net teisėčiau būtų, kaip su Skvernelio namų keliuku, ten vyriausybė perdavė pinigus lenkiškai savivaldai, kad padarytų.

  Prieš 6 mėnesių
 • Vitkūnui

  Nuoroda

  Nematei blizgančių ir be duobelės kelių (net ir kaimo vietovėje)? Nuvažiuok į Airiją, pamatysi.

  Prieš 6 mėnesių
 • Irena

  Nuoroda

  Zmones nenori , kad keliai blizgetu, zmones nori dantu neissibarskint tokiais keliais vaziuodami.

  Prieš 6 mėnesių
 • tai kiek

  Nuoroda

  jau laikinai einantis ,neberanda pastoviu o gal nebera lojaliu,valdovams savybledos

  Prieš 6 mėnesių
 • Savybleda, tu savybleda,

  atsakymas į: tai kiek Nuoroda

  bledis esi elementari, apgailėtina.

  Prieš 6 mėnesių
 • Virgis

  Nuoroda

  Būna Valentai, būna. Nuvažiuok į Vokietiją, Olandija ar į kitas civilizuotas šalis ir pamatysi.

  Prieš 6 mėnesių
 • V

  atsakymas į: Virgis Nuoroda

  Vokietija subombardavo sąjungininkai, bet ji liko kapitalistinė, todėl keliai tokie kokie turi būti. Kur praėjo laukinių Ivanų kerzai, dar ilgai reiks laukti gerų kelių. Ką apie tai galvoja Algirdo Paleckio partijos narė Marijona Fergizienė?

  Prieš 6 mėnesių
 • Vytautas

  Nuoroda

  Tokio ciniško ir šūdu drėptino į veidą pasakymo, senai nebuvoo... Tai Jūs vadovai, tai Jūs galvokite ir spręskite kelių tvarkymo ir tiesimo darbus, nes tai Jūsų tiesioginė pareiga, o jei neįgalūs šiame darbe, palikite pareigas. Nes kelių būklė Anykščių rajone bloga...

  Prieš 6 mėnesių
 • Vytautas

  atsakymas į: Vytautas Nuoroda

  Ir tarp Vytautų yra tokių durnių? Gėda už vardą. Jei žmogus pasako tiesą, tai jis yra teisingas ir geras žmogus. O, tu, bendravardį esi tikras durnius.

  Prieš 6 mėnesių
 • Vytautas

  atsakymas į: Vytautas Nuoroda

  Ką galima pasakyti tokiam komentatoriui kuris sunkiai orentuojasi situacijoje... 21 amžius parodo žmonių protą visu fražumu...

  Prieš 6 mėnesių
 • Na

  Nuoroda

  Keistas žmogaus pasakymas ,,žmonės nori kad kelias blizgėtu " pirmiausia reikia kad jis būtu pravažiuojamas kviečiam šita pona atvažiuoti i Surdegi ir pavažiuoti iki Raguvėlės kai dantis ponas išbarstys tuo keliu kaip tarka važiuodamas tada gal protingiau mąstys.

  Prieš 6 mėnesių
 • Nestebina

  atsakymas į: Na Nuoroda

  buvęs iš nevagiančių bičių visada žmonėm melavo, kad jis tvarko ir asfaltuoja valstybinius kelius, valdomus kelių direkcijos, tai apkvailonti žmogeliai vis nori, kad savivaldybė tvarkytų krašto ir respublikinius kelius, tokius, kaip Beržynės, Rubikių, ar minimą iš Surdegio.

  Prieš 6 mėnesių
 • Vytautas

  atsakymas į: Na Nuoroda

  Kas bendro tarp statybos skyriaus ir krašto kelio greideriavimo?

  Prieš 6 mėnesių
 • Žmonės

  Nuoroda

  nori ne kad blizgėtų, o kad būtu pravaziuojami...

  Prieš 6 mėnesių
 • nu

  Nuoroda

  svarbu jankiams ,tankams uztenka babkiu ???

  Prieš 6 mėnesių
 • Vytautas

  atsakymas į: nu Nuoroda

  Jei ne NATO tankai, tai būtum pas pedofilą Putiną glėbyje ir turėtum kelius kaip supuvusioje Rusijoje.

  Prieš 6 mėnesių
 • vauruotojas

  Nuoroda

  Geriau pasižiūrėkite ir pravažiuokite nuo Gedimino g. lik Šepetiškių_ Vikonių k., ten netik tarka pasidariusi bet ir prasilenkti negalima nes krūmai užaugę

  Prieš 6 mėnesių
 • jo

  atsakymas į: vauruotojas Nuoroda

  Volupio tas pats,Versme bepriziuredama kelia susiaurino iki minimumo,padare pavojinga posuki ir uzleido krumais ir pakripusiais medziais,gal galetu seniunas su versmes padalinio vadovu kartu pravaziuoti?

  Prieš 6 mėnesių
 • Kasdien važiuojantis

  Nuoroda

  Būtinai baikit Biržinkos kelią remontuot.Tai arčiausias kelias į Uteną.Juk jei pradėjo turi ir pabaikt.

  Prieš 6 mėnesių
 • Vytautas

  atsakymas į: Kasdien važiuojantis Nuoroda

  Nuo kada Biržiškos kelias priklauso savivaldybei? Gal dar reiktų tavo darže sukasi lysvę?

  Prieš 6 mėnesių
 • ale

  Nuoroda

  greiciau birzinka dabaikit

  Prieš 6 mėnesių
 • rašyk lenkiškai

  atsakymas į: ale Nuoroda

  lenkų ministrui, kelias kelių direkcijos, ne savialdybės.

  Prieš 6 mėnesių