"Anykšta" Kavarsko seniūnijos seniūnei Šarūnei Kalibataitei uždavė klausimą, kokios šiuo metu yra didžiausios spręstinos seniūnijos problemos.


"Jeigu jūs dirbtumėte seniūnu suprastumėte, kad kiekvieną dieną tų problemų yra ir jų sprendimas vyksta kiekvieną dieną.Jų yra įvairių ir visokių", - sakė Š.Kalibataitė.
Pasiteiravus, kokią paskutinę gyventojų problemą sprendė, seniūnė Š.Kalibataitė sakė: "Pavyzdžiiui, dabar greideriuojame kelius."

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • liunncyperis

  Nuoroda

  zmomes jai valdzioj bus anykcious slizys bus blogai.vagia is vairuotoju pinigus.vagis..vagis.

  Prieš mėnesį
 • Ar kas pasikeitė

  Nuoroda

  Tai įdomiausia dabar, ar pasikeitė nors kas nors Kavarske, kai pradėjo seniūne dirbt ši moteris. Gana tų komentarų (tuščia naudos vis tiek), norisi sužinoti, kas pasikeitė. Ar dar čia bus tas straipsnis Anykstoj?

  Prieš mėnesį
 • cha cha - yra ką

  Nuoroda

  Aišku, ryškiai prašovė Kalibataitė su atsakymu apie paskutinės gyventojų problemos sprendimą (arba „Anykšta“ specialiai padarė intrigą), bet tiek komentarų kaži, ar buvo po bet kokio kito straipsnio apie kitą kokį seniūną. Tai tik dar kartą patvirtina faktą, kad problemų yra (ir daug, ir jų būta nuo anksčiau), mažai bendraujama ir bendradarbiaujama, mažai judinamos (ar visai nejudinamos) tam tikros sritys. Taip, šaltinio kryžius šiandien – apverktinas dėl numestų sudžiūvusių šakų apačioje, o kiek aukščiau užkištų dirbtinių gėlių (o juk būten dabar čia plūsta būriai turistų!). Taip, Kavarsko bendruomenė – bėdų bėda daugybę metų... Bet ne visą kaltę gi seniūnei reikia suversti. Aišku, tie visada ilgi nagai tai rėžia akį. Nes kaip tam anekdote „Ką jūs darot, kad jūsų tokios išpuoselėtos rankos? Nieko.“ :-) :-) Jaunutė dar, gal dar įsivažiuos. Mat čia reikia ne tik vaidinti gražią seniūnę, bet ir padirbėti. Tiesiog eiti iš patogaus kabineto ir padirbėti Kavarsko labui. Užsidarius kabinete ne viskas matosi taip, kaip reikia matyti.

  Prieš mėnesį
 • Kavarskietė

  Nuoroda

  Čia ne seniūnė kalta bet tas ūkvedys toks tu pas kad trūksta žodžių centre prie turgelio keturi vyrai nukabineja skelbimus dvi dienas net pyktis ima matant du su trimeriais centre pakraščius pjauna nors žolės nėra kur žolė iki kelių tai nemato pergalės ir raudonikio gatvių sankirtoje sportininkų gatvė irgi nešenaujama ne karto savanorių gatve o kiek tokių dar vietų yra.

  Prieš mėnesį
 • Jo

  atsakymas į: Kavarskietė Nuoroda

  Pasalpinio tu nepriversi dirbt ,aš tik nesu matęs kad pats ūkvedys pjautų ..Ikuriat porą darbo vietų kad ir už min ir bus tvaeka,o čia parodija su tais atodirbimais ir tikėtis kad čia pjaus diena nakty už pašalpą.

  Prieš mėnesį
 • Alma

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Labai norėčiau,kad kapinęse butu šienaujama kur didesni tarpai.Pravažiuojant pro kitas kapines matau,kad visi takai nušienauti,gal seniūnė galėtu pasirūpinti

  Prieš mėnesį
 • Kavarskietė

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Taip sunku priversti dirbti bet galima juk viena žmogų pastatyti dirbti prie skelbimų lentos o kitus galima pasiųsti kažką kitą dirbti o gal jau visur blizga net graudu visur žiūrėti kaip apleistas miestelis.

  Prieš mėnesį
 • Kaimynas

  Nuoroda

  Mane jaudina du klausimai. Pirmas, apleista buvusi pradine mokykla. Na ar negalima priversti savininku aptvarkyti ja? Bent apsienautu ir langus sudetu. Uz nepriziurima turta savivaldybe gali smarkiai pakelt turto mokescius. Na galima gi butu su jais susitart.
  Antra, kiekvienas savo zmones saugantis miestelis turi bent "gulincius policininkus" kurie pristabdo automobiliu greiti. Leidziantis nuo Anyksciu puses, yra katastrofiska padetis. Visi lekia kaip akis isdege, net furos. Iki nelaimes vienas zingsnis.

  Prieš mėnesį
 • Tik primenu

  atsakymas į: Kaimynas Nuoroda

  Kai rajonui protą kniso Molėtų teismo lankytojas, tai jo sąrašą puošė ponas Gansiniauskas. Tuo metu buvo toks pats mokyklos stovis ir toks pats kalniukas...

  Prieš mėnesį
 • visiems

  Nuoroda

  pasiulykite laiką ir susirinkime kur nors, pasikvieskime seniūnę ir išdrįskime pasakyti argumentuotai savo pasiulymus, tik be " ožių, pid...", jeigu nedrįstate ateiti į seniūniją, siūlykite iš pakampio, bet nors kiek takto ir kultūros, gerbkime jei ne kitus, tai save, būkite vertais pagarbos patys, kad galėtume ko nors reikalauti iš kitų. Šaukti ir burnoti galime visi, o kalbėti kultūringai gali ne visi, o gaila...

  Prieš mėnesį
 • Aš nesuprantu ,kam reikalingi seniūnaiciai,ką jie veikia?

  Prieš mėnesį
 • opa

  Nuoroda

  Nemažai komentarų apie Kavarsko seniūne, vieni geri kiti nelabai. Matosi ji dirba, Kabarskas juda, rašo, pastebi kas gerai kas blogai. O kitų seniūnijų gyventojai prie kitų straipsnių su seniūnais vos keli komentarai, ten išviso gal apie seniūnus neturi ką pasakyti nei gero nei blogo. ?

  Prieš mėnesį
 • Nu kva kva kva

  Nuoroda

  Nu ach tu pinda kavarsko :)) nesikeikiant :))

  Prieš mėnesį
 • Kavarskietis

  Nuoroda

  Dūra ta seniūnė... Tik pinigus gaut... O darbo, miesto pokyčių kaip nėra, taip nėra... Vat V. Kriaučiūnas tai būtų maladiec seniūnas – matosi, kad darbo žmogus!..
  NUVERST "PONIĄ" KALIBATAITĘ!!!

  Prieš mėnesį
 • Kavarskietė

  atsakymas į: Kavarskietis Nuoroda

  Įdomu ką Kriaučiūnas padarytu gal tik liežuviu palotu juk yra seniūnaitis ką padarė o gi nieko.

  Prieš mėnesį
 • Nu

  Nuoroda

  Straipsnis tai pirmoko lygio vos kelios eilutes. Matyt zurnalistas klausimu pritruko arba seniune vienu atsakymu uzciaupe

  Prieš mėnesį
 • Jonukas iš vensiadzia

  atsakymas į: Nu Nuoroda

  Tai gal atsibodo atsakinėti ,diena prieš tai turbūt visi skambino dėl iškrypėliu visa Lt žiniasklaida ir čia dar su kokiais klausimais.

  Prieš mėnesį
 • Pasibjaurėjimą kelia pavydas ir kvailumas

  Nuoroda

  Galvojau, kad tarp kavarskenų šlykštus tik BGK. Dabar nuskambėjo labiau net už BGK iškrypęs senelių tvirkintojas. Paskaičiau komentarus ir atrodo, kad pusė ne geresni už BGK ar tą jaunuolį.

  Prieš mėnesį
 • Jau atsirado daugiskaita? "Iškrypęs senelių tvirkintojas". Tai jis ką - tą močiutę tik tvirkino, ar vis tik išprievartavo? Kelis tvirkino? Dešimt, penkioliką...? Matyt nelabai sekasi galvoti, kad tokius niekus rašai!

  Prieš mėnesį
 • Kas neaišku

  atsakymas į: Oi vai a ja jai Nuoroda

  Visas Kavarskas žino, kad BGK iš sąrašo ir Grig.... Yra skirtingi žmonės.

  Prieš mėnesį
 • Taigi apšviesk, kas gi per kur...tas bgk iš jūsų tos šiknaskylės krašto, ar kažkoks pilietis nuo ožkos jūs nukėlė, kad taip grybą pjaunat

  Prieš mėnesį
 • To BGK

  atsakymas į: BGK Nuoroda

  Norite, kad vėl įdėtų rinkimų komiteto sąrašą?

  Prieš mėnesį
 • BGK

  atsakymas į: To BGK Nuoroda

  labai norėčiau, jei dar apibrauktumėt asilėlį, kurį manim laikot, tai aš jums į namus net pora ožkyčių pristatyčiau, nereiktų po ganyklas vaikytis

  Prieš mėnesį
 • Aš @

  Nuoroda

  Visi gudrus į akis šypsotis o už nugaros va, apsikt. Tai jei tokie drąsus į akis sakykit, kad negerai. O ne už širmos uzlinde lokit... Tokiu debilisku komentarų yra kad net bloga. Užkliūna lakuoti nagai seniūnės. Kapiec. Tai gal jai vaikščiot apsivelusiai. Bet vėl gi bus blogai. Lietuviui vistiek tik blogai. Viskas tik iš pavydo. Džiaukitės jauna žmogų turėdami vadovaujanti. Maskva per naktį irgi ne pasistatė. Jei tokie mylintys savo miesteli tai dalgius į rankas ir pirmyn. Šienauti. Kas čia blogo. Visuomenei naudingas darbas.

  Prieš mėnesį
 • Buvusi kavarskiete

  Nuoroda

  Labai gaila atvykus aplankyti savo gimtojo miestelio suskausta širdį matant kaip trūksta ukiskos akies ir tvirtos miestelio vadovo rankos. Nėra tokios tai faktas!! Miestelis gražus, kazkas bando tvarkytis ir kelti miestelio tvarkos lygį, tačiau bendrieji miestelio plotai : pvz kapines - nenušienautos, Vasarai gėlynai miesto neapsodinti, medžiai miestelyje neapgeneti, nors yra gatvių kur generaliai tvarkyti medziu lajas būtina, šaltinio kryžius papuoštas nublukusioms dirbtinėmis gėlėmis. Dėl šių dalyku tikrai ir gėda ir gaila... kavarskieciai puikus žmones, jei dar seniūnija suburtų , painicijuotu, juk yra net “valdišku pinigu” įvairiems darbams atlikti, bet kažkodėl niekas nevyksta. Viskas betkaip:)
  Labai linkiu Kavarskui išsirinkti šviesu , išsilavinusi ir turinti vizija seniūną. Tuomet Kavarskas galetu tikrai geriau klestėti ir turistų dar daugiau sulaukti. Vietiniu gyventojų smulkiam verslui vietos yra nemažai.

  Prieš mėnesį
 • ats.

  atsakymas į: Buvusi kavarskiete Nuoroda

  gal tamsta norite susikeisti vietomis ir pademonstruoti savo ''gebėjimus'' ne tik komentarų rašyme, bet ir darbų finansavimu, administravimu ir valdymu.

  Prieš mėnesį
 • 123

  Nuoroda

  Buciau seniune tai namu savininkus kurie gatvej prie namu nenusiskuta zoles, nenusisluoja saslavyno, tikrai bausciau.Netvarkingas Kavarskas pagal kitus Lietuvos miestelius.Megsta zmones liezuviais malt, svest, ilsetis, bet dirbt, tvarkytis pritingi.Truputi tinginiu krastas.

  Prieš mėnesį
 • atostogaujanti Kavarske

  Nuoroda

  man viskas labai gerai ir gražu- gėlynai, miesto centras, tvenkinys ir parkas prie jo, šaltinis ir daug ką paminėčiau, o kokie mieli ir geranoriški kavarskiečiai. Matome tai ką norime matyti. O kad atsiranda vienas ar kitas "turtuolis" nusiperka namus ir palieka jos griūti tai gal susipras ne tik turtais didžiuotis, bet ir gerbdami kitus susitvarkyti savo turtą.
  Nusišypsokime vienas kitam ir aplinka bus gražesnė... Argi negera gyventi Kavarske...
  O jeigu dar pats ką nors svarbaus nuvekei tada tikrai čia pats mieliausias kampelis...

  Prieš mėnesį
 • Daiva

  atsakymas į: atostogaujanti Kavarske Nuoroda

  Smagu ir gera, kai yra tokių sveikų komentarų.

  Prieš mėnesį
 • atostogaujanti Kavarske

  Nuoroda

  man viskas labai gerai ir gražu- gėlynai, miesto centras, tvenkinys ir parkas prie jo, šaltinis ir daug ką paminėčiau, o kokie mieli ir geranoriški kavarskiečiai. Matome tai ką norime matyti. O kad atsiranda vienas ar kitas "turtuolis" nusiperka namus ir palieka jos griūti tai gal susipras ne tik turtais didžiuotis, bet ir gerbdami kitus susitvarkyti savo turtą.
  Nusišypsokime vienas kitam ir aplinka bus gražesnė... Argi negera gyventi Kavarske...
  O jeigu dar pats ką nors svarbaus nuvekei tada tikrai čia pats mieliausias kampelis...

  Prieš mėnesį
 • visiska betvarke

  Nuoroda

  kavarske. seniau nors pasalpiniai pasluodavo gatves, apijaudavo zole. dabar nieks nieko nedaro. nors prudeli vaikam maudytis aptvarkytu, o tai vasara tuoj baigsis. nei vienos normalios maudyklos nebeliko.

  Prieš mėnesį
 • Nk

  atsakymas į: visiska betvarke Nuoroda

  Ale tai seniau nebūdavo prievolė pasalpinems ir būdavo gražu visur netik Kavarske.Tai kaip čia yra aš nesuprantu??O dabar visi loja loja ir loja.Tu darbų n visada būna čia faktas ..Gaunasi kad tas pasalpinis ,kaip koks ūkvedys ar net vyr sodininkystės spec.Visi savo uodegos tik žiūri ir liežuvio,o Tėvynės labui niekas neuzsikuria trimerio.Taip išeina kad visi laukia išganymo.

  Prieš mėnesį
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Baisu visas kavarskas žolė apaugę didžiausia gėda.

  Prieš mėnesį
 • augis

  Nuoroda

  keliai tvarkomi nuo antikiniu laiku ir cia yra prievole o ne problema

  Prieš mėnesį
 • Prašalietis

  Nuoroda

  Koks būtų šaunumas, jei Šaltinio prieigos ir "pakelė" link partizanų memorialo būtų nušienauta ir nebrandintų usnyno...

  Prieš mėnesį
 • Buvęs tankistas

  atsakymas į: Prašalietis Nuoroda

  Ekologija ekologija

  Prieš mėnesį
 • vida p

  Nuoroda

  o apie buvusi buitinio pastata kas pasirupins? ten tik krordilu truksta, pats miestelio centras, tai kaip tada rupinasi seniune. Ji net supratimo neturi kas dedasi seniunijoje. tegu dirba , one nagelius atkisus vaiksto...

  Prieš mėnesį
 • Laukiam

  Nuoroda

  Oi labai puikiai tvarkosi,ypač Kavavarskas Budriai kaip prižiūrėtas kelias. Tiesa kopėčiomis irdainuojam šlovė seniūniai ????????????

  Prieš mėnesį
 • .

  atsakymas į: Laukiam Nuoroda

  Netik kelias baisus važiuoji atrodo kad tunelių važiuoji pakelės nešenautos apaugę krūmais kokia betvarkė.

  Prieš mėnesį
 • Lauk Skvernelio asfalto

  atsakymas į: Laukiam Nuoroda

  Kas bendro tarp Budrių kelio ir seniūnės? Nuo kada seniūnė gali rūpintis svetimu keliu? Arba neturite supratimo, PVZ esate toks durnas, kad tikrumėt į bičių sąrašą, arba apsimetate.

  Prieš mėnesį
 • ,????

  atsakymas į: Lauk Skvernelio asfalto Nuoroda

  Seniūnė gali paskambinti kam priklauso kelias ir pasakyt kokia problema yra bet jei yra noras.

  Prieš mėnesį
 • Nejuokauk

  atsakymas į: ,???? Nuoroda

  Nuo skambinimo kelias nenusigreideriuoja. Galima skambinti mobiliu, galima laidiniu, galima varpais - jokio skirtumo. Galiu duoti pono iš Lenkų rinkimų akcijos telefoną.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Seniūnė kelius greideriuoja?

  Prieš mėnesį
 • Bravo ! (L.Al.)

  Nuoroda

  Bravo seniūnė! Matosi, kad dirba darbus ir žino, kaip kylančius kasdieninius uždavinius spręsti. Taip pat gerai dirbo seniūne ir jos mama.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Bravo ! (L.Al.) Nuoroda

  tvarkos nėr pakelės apžele niekur nenušienauta

  Prieš mėnesį
 • Žiūrėk, kad

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Pašalpą gautim, nes padtipsi bambalinio nepribaubęs.

  Prieš mėnesį
 • Kaimas

  atsakymas į: Žiūrėk, kad Nuoroda

  O kas pasirūpins kaimuose negyvenamomis sodybomis. Kaimynus šių sodybų baigia erkės užpulti. Niekas jomis nesirūpina. Reikia ieškoti savininkų, jei jie yra ,o jei ne tai seniūnė gali prigriebti seniūnalčius.

  Prieš mėnesį