Birželio 27 - 28 dienomis Debeikių seniūnijos Mickūnų kaime, Mickūnų motokroso parke, vyko aukščiausio lygio motociklų sporto renginys – Lietuvos motokroso čempionato 1-asis etapas.

 Varžybose dalyvavo apie 200 sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių - nuo vaikų lopšelį - darželį dar lankančių vaikų iki motokroso sporto šakos veteranų…
Motokroso sezono starte, kaip važiuoja pasaulio elitas, demonstravo Pasaulio motokroso čempionato dalyvis, "Husqvarna" komandos narys, anykštėnas Arminas Jasikonis.Organizatorių kvietimu dalyvauti varžybose jis specialiai atvyko iš Belgijos.
A.Jasikonis vienas iš tų sportininkų, dėl kurio į Mickūnus atvyko daugybė motokroso fanų. Jo pasirodymas žiūrovus vertė aikčioti tiek dėl greičio, tiek ir dėl įspūdingų šuolių nuo 14-kos trasos tramplinų. Šeštadienį motokroso meistras dalino autografus - prie jo nutįso kelių dešimčių gerbėjų eilė.
Savaitgalį vykęs  motokroso čempionato I-asis etapas pateikė ir daugiau intrigų. Pirmą kartą Lietuvos motociklų sporto istorijoje startavo atskiros moterų klasės. Prie starto linijos stojo net 13 dalyvių iš Lietuvos ir Latvijos.
Jaunųjų talentų  klasėje antrąją vietą iškovojo Ugnius Liulys (85 kub.cm klasė). Anykštėnas Eligijus Banelis škovojo 3-ąją (MX1M klasė), o Adas Papievis - 6 vietą (MX2M klasė).
Mickūnų trasoje nepavejamas buvo A.Jasikonis (MX1 klasė),  anykštėnas Laurynas Repečka liko 5-tas (MX2 klasė).Veteranų 40+ klasėje Žilvinas Adaškevičius užėmė 9-ąją vietą.
Komandinėje įskaitoje pirmąją vietą laimėjo "MBP Motocross Team", antri - 'Žemaitija", treti - Panevėžio "MSK Sema".
Po varžybų vienas iš renginio organizatorių, verslininkas ir Anykščių rajono tarybos narys Lukas Pakeltis džiaugėsi, kad Lietuvos motokroso čempionato I-asis etapas Mickūnuose praėjo sklandžiai.
"Važybos praėjo be didesnių avarijų, mums pavyko kovoti su karščiu, o žiūrovų stebėti varžybų atvyko tiek, kiek jų ir leižiama pagal nustaytus reikalavimus - apie 700. Kaip ir tikėjomės, didelio žiūrovų dėmesio susilaukė A.Jasikonis", - kalbėjo L.Pakeltis.

Plačiau - laikraštyje ANYKŠTA. Informacija bus patikslinta ir šeštadienio laikraštyje. Atsiprašome skaitytojų.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Oho

  Nuoroda

  Arminas vėl važiuoja su 125, per varžybas tai 450 valdė ????

  Prieš 5 mėnesių
 • anykštai

  Nuoroda

  Gerbiami Anykštos redaktoriai,
  visų pirma, siūlyčiau jums prieš rašant straipsnį bent pasidomėti apie ką išvis rašote. Straipsnyje fakto klaidų - ištisa virtinė. Anykštėnai A. Papievis ir E. Banelis - veteranai? Nemanote, jog taip įžeidžiate sportininkus, priskirdami juos prie šios klasės, kai jie yra dar jauni ir perspektyvūs. Veteranų klasę (Veteranai 40+) atstovavo tik niūronietis Ž. Adažkevičius. O moterų klases (ir MX, ir Quad), kurias atstovavo I. ir V. Repečkaitės - visai pamiršote. Toks straipsnis tikrai nuvilia ir gerbėjus, ir pačius sportininkus. Be to, norėčiau pabrėžti, jog E. Banelis visgi iškovojo ne 12-ąją vietą, kaip skelbia Anykšta, o 3-ąją vietą MX1M klasėje (skirtike, kas yra klasės), A. Papievis iškovojo 6-ąją MX2M, ne 23-ąją. Taip pat suklydote ir dėl L. Repečkos - jis savo klasėje (MX2) iškovojo 5-ąją vietą.
  Taigi, atidžiau dirbkite savo darbą ir nepykdykite sportininkų bei motokroso gerbėjų tokia klaidinga informacija. Galėjote nepasivarginti ir sudalyvauti puikiai suorganizuotoje šventėje, o po apdovanojimų pasveikinti savo kraštiečius.

  Prieš 5 mėnesių
 • anykštai nr2

  atsakymas į: anykštai Nuoroda

  ačiū, kad perskaitėte komentarus ir ištaisėte klaidas! :)

  Prieš 5 mėnesių
 • jonas

  Nuoroda

  Nu ziurovu zymiai daugiau

  Prieš 5 mėnesių