Mickūnų (Debeikių sen.) trasoje šeštadienį ir sekmadienį vyksta Lietuvos motokroso čempionato pirmojo etapo varžybos. Jose startuos apie 200 motociklininkų. Varžybose turėtų dalyvauti ir svečiai iš Latvijos ir Estijos.

 

Didžiausia renginio žvaigždė - anykštėnas Arminas Jasikonis, Pasaulio motokroso čempionato dalyvis, atstovaujantis „Husqvarna“ komandai. Jis daugkartinis Lietuvos čempionas, nacionalinės rinktinės narys.
Šeštadienį trasoje varžėsi jaunieji motociklininkai, o elitinių sportininkų varžybos vyks sekmadienį. A.Jasikonio startas - 13 valandą.

Šeštadienį motokroso meistras dalino autografus - prie jo nutyso kelių dešimčių gerbėjų eilė.

Motokroso varžybas Mickūnų trasoje organizuoja verslininkas ir politikas Lukas Pakeltis. Šios varžybos išskirtinės, nes dėl koronaviruso grėsmės ribojamas žiūrovų skaičius.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anykšta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Valdtybine žeme

  Nuoroda

  Jei taip,tai kokia teisé gali pelnytis privatūs asmenys ? Kodel valstybine žeme priklauso privačiam asmeniui ? Kokiom panetkem ?

  Prieš 5 mėnesių
 • Ponetkės anykštietiško liberalios.

  atsakymas į: Valdtybine žeme Nuoroda

  Panašiai taip, du Anykščių liberalai autobusų stotį įsisavino prieš 15 metų. Nei nuomos, nei tvarkos stotyje ir kieme, ir dar kokių 20 metų taip į priekį, savivaldybės biudžetui nieko, o pelnas uabui iš nuomos.

  Prieš 5 mėnesių
 • jojo

  Nuoroda

  Lops

  Prieš 5 mėnesių
 • Robertas

  Nuoroda

  Visur burtai jei valsyibės tai bankrotas..jri ptivatus tai pelnas...

  Prieš 5 mėnesių
 • Aš tai

  Nuoroda

  nelaukiau

  Prieš 5 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Valstybinėje žemėje dabar verslininkas daro verslą, organizyodamas varžybas ir kitus renginius, o savivaldybė iš to ar gauna kokią naudą. Va galėjo Kalitos kalnas tokią trasą valdyti ir iš dalyvių bei iš žiūrovų pinigus uždirbti TVIC ir jo darbuotojai.

  Prieš 5 mėnesių