Gyventojai piktinasi, kad žolėmis apaugo daugiabučių kiemai. O UAB Anykščių komunalinis ūkis direktorius Kazys Šapoka tvirtina, kad jo žmonės dirba kiek tik pajėgia ir anykštėnus prašo kantrybės. Ką manote apie Anykščių viešųjų erdvių priežiūrą? Yra čia problema ar jos nėra?  

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Nesuprantu

  Nuoroda

  Butai tai privatūs, bet kai tvarkyti stogą, laiptines ir namo aplinka tai jau savivaldybė turi. Kodėl nuosavą namą turintiems privaloma ne tik tvarkyti kiemą, bet ir pakelę. Tegu ir daugiabučių gyventojai tvarko netik savo kambarius, bet aplinką prisižiūri. O tai tik dejuoti sugeba. Arba jei savivaldybė privalo tvarkyti daugiabučių kiemus tai tegu ir sodybų kiemus prižiūri.

  Prieš 5 mėnesių
 • Administracija

  Nuoroda

  Gališankos valdymo metu buvo pradėtas daugiabučių žemės įteisinimas. Tuo siekiama, kad už žolės pjovimą mokėtų gyventojai. Nesakau ar tai gerai, ar blogai tik primenu, kas yra atsakingas už tokį sprendimą.

  Prieš 5 mėnesių
 • Zmogau

  Nuoroda

  Nejuokink anykštėnas Anykščių !!!

  Prieš 5 mėnesių
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Kodėl rajono vadovai nenušalina Šapoką mėnesiui nuo pareigų?

  Prieš 5 mėnesių
 • Ats.

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Nebeturi tokio patarėjo, kuris inicijuotų mero potvarkį ir prisiimtų pareigą laikinai vadovauti bendrovei.

  Prieš 5 mėnesių
 • Ats.

  atsakymas į: Ats. Nuoroda

  Tai vaiginas tegu eina. Nepakeičiamas.

  Prieš 5 mėnesių
 • Ner

  Nuoroda

  Ner

  Prieš 5 mėnesių
 • Nariui

  Nuoroda

  Nesvarbu,kad aplink namą valstybės turtas,bet ir patiems reikia turėti sąžinės aplinką pasitvarkyti.Neturi viskas baigtis nuosavom,užvertomis durimis,pamatyti galima ir daugiau kas reikalauja nors truputį įdirbio.Dabar tik laukiama visko gatavo....

  Prieš 5 mėnesių
 • pritariu jums

  atsakymas į: Nariui Nuoroda

  Pažiūrėkit, kokį grožį sukuria žmonės kaimuose aplink savo namus. Kodėl daugiabučių gyventojai abejingi grožiui? Žydėtų gėlės ir tikrai nebūtų taip pikta. Ir žolės nebadytų akių. Mes kaime tai nežiūrm, kad pakelės ,,valdiškos". Nusišienaujame. Negi leisi piktžolėms vešėti? Patarimas: susitelkite, pasikalbėkite ir nutarkite. Juk jūsų tikrai daug. Po mažytį lopinėlį reiktų nušienauti. O gal visiems drauge? Žiūrėkit, ir nuotaika praskaidrėtų bendrystėje!

  Prieš 5 mėnesių
 • Ne juozas

  atsakymas į: pritariu jums Nuoroda

  Kaip pasakytų anykštėnas, tikras Juozas, nereikia problemos perkelti ant kitų pečių, nes tai nesumažins tų žmonių galvos skausmo. Taigi inicijuokite pirmiau savivaldybės nutarimų paketimus ir priskirkite žemę prie dauguabučio namo gyventojų ar jų bendrijų nuosavybės, tuo pačiu nušausite du zuikius, t.y. ir aplinkos tvarkymą bei rūpetį už tvarkos palaikymą perduosite savininkams ir dar žemės mokestį į biudžetą surinksite. Taigi savivaldybė galės tik delnus trinti ir įplaukas skaičiuoti, sumažinusi skiriamas išlaidas dėl bendrųjų plotų priežiūros darbų.
  Na, o jūsų pasiūlymas primena kolektyvizacijos ir kolūkinės valdymo tvarkos pavyzdį, kas labai siekiama iš valstiečių-žaliųjų ir jų bendražygių politikos.

  Prieš 5 mėnesių
 • Replika

  atsakymas į: Nariui Nuoroda

  Tai tuomet pateikite abipusį pasiūlymą. Siūlykite, kad savivaldybės Taryba atleistų arba sumažintų mokesčius ( GPM, privalomų rinkliavų už komunalines ir kt) arba mokėtų gyventojams ar namų bendrijoms kompensacines supsidijas už atliekamus darbus, kurie yra priskirti savivaldybei, bei patvirtintas tų darbų finansavimas iš biudžeto lėšų.

  Prieš 5 mėnesių
 • Ale tu ir durnas,

  atsakymas į: Replika Nuoroda

  Jei nesurinktų mokesčių, nebūtų tau iš ko pašalpą sumokėt, kad alaus pamauktum.
  O daugiabučiams tai tikrai vieną kart reikėtų žemę priskirt, turėtų savo, galėtų žolę nors ir kas penkias dienas pjauti, takus su šaligatviais pasidaryti, kiemus savo laskutams išsiasfaltuoti, simbolinį mokestėlį vakstybej už žemę susimokėti, kaip visi normalūs gyventojai savo namų kiemus tvarko ir dar mokestį valstybei už nuosavybę moka.
  Dabar, darmajedai, nuo buto gavimo už dyka laikų sėdi, nepatenkinti, kiti visų biudžetiniaus pinigais turi tvarkyti, prisidėti net prie namo renovavimo, o dar nekaimingi, dar jiems vis maža, dar protestuoja, šiknoj smegenų ieško.

  Prieš 5 mėnesių
 • Nu tai

  atsakymas į: Ale tu ir durnas, Nuoroda

  Ale tu ir apkiautis. Kitą durnu laikai, o jo pasiūlymus kartoji. Tikras politikierius, gal net išrinktas pagal sąrašą rajono valdžios narys

  Prieš 5 mėnesių
 • Prajuokino

  atsakymas į: Replika Nuoroda

  Taryba atleistų nuo GPM? Gal tu iš bevagiančių bičių sąrašo, kad toks durnas? Dar parašyk, kad nuo PVM atleistų.

  Prieš 5 mėnesių
 • Aha

  atsakymas į: Prajuokino Nuoroda

  Koks skirtumas ar jei negali atleisyi, tai gali kompensuoti , ne į biudžetą tai gauna mokamą GPM ar čia tau taip pat juokinga , kad siūlai visiems dirbti už dyka, o valdžia mokesčius rink ir savo atlyginimų priedus didins tai už kurortinį miestą, tai už sunkų nuotolinį darbą be batų ...

  Prieš 5 mėnesių
 • taigi

  Nuoroda

  kurortas apauges zole ,neveikli valdzia puikus derinys

  Prieš 5 mėnesių
 • Esmė

  Nuoroda

  KIK direktorius valstietis, tai augina pievas dėl kito valdžioje esančio valstiečio galvijų ganyklos. Sako miesto šventei atgins veršelius ir avis ar ožkas , kurių suvažiuos tūkstančiai turistų pažiūrėti, o banda nugriauž ir nutryps žolę.
  Čia toks siurprizas rengiamas pagal " Lėto, žalio miesto" strateginį planą. Beje, višteles ir žąsis, antis taip pat bus galima pamatyti pačiame miesto centre. Nameliai jau pastatyti, dar bus aptveri voljerai, kuriuose vaikščiodamos paukštytės nupeš žole. Taigi viskas prie natūrinio ūkio ir lėto miesto programos įgyvendinimo.
  P.s. daugiau informacijos ieškokite www.anyksciai_letas_miestas.lt

  Prieš 5 mėnesių
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Sėdite daugiabučiuose ir laukiat ,kad už jus viską padarytų.Pirmyn ,aplink namus,apsišienaukite,nes dauguma turi sodus ,tai turi su kuo ir šienauti.Tai ,mes gal turim ir savo namuose laukti,kad aplinką sutvarkytų.Laiptinėse kai kuriose voratinkliais kabo,nebegalite nusirankioti,langelių apsivalyti.Gėda ir kalbėti,o dar didesnė gėda matyti,nes tik duris užsidarom ,o kas už durų ,ar už lango nebesvarbu.Turite būti šeimininkais namo,jeigu yra nuosavybė,o ne tik svečiai ,užsidarę duris.Čia ne tarybiniai laikai,kai valdžia viskuom turėjo pasirūpinti,o dabar nuosavi būstai,tame tarpe ir laiptinės ,ir kiemas.

  Prieš 5 mėnesių
 • Narys

  atsakymas į: Anykštėnė Nuoroda

  Parodykite kur yra įteisinta daugiabučio gyventojams kiemo ir žaliųjų erdvių nuosavybė. Iki vakr dienos tai buvo miesto savivaldybės turtas. Ar kas per naktį Anykščiuose pakeitė savivaldybės valdomo turto priklausomybės registrą?

  Prieš 5 mėnesių
 • Romas

  Nuoroda

  Kada suprasite? Kiek savivaldybė duoda pinigų tiek ir šienauja.

  Prieš 5 mėnesių
 • JOP PAPA

  Nuoroda

  LABAI PRASTAS VADOVAS TAS ŠAPOKA,O ALGA TAI KOSMINĖ.VYT LAUK TOKI NEVYKĖLI

  Prieš 5 mėnesių
 • Jo

  Nuoroda

  Galėtų įkurti darbo vietų ,bent laikinų sezonui sienavimui ,bet kur tau

  Prieš 5 mėnesių
 • Skvernelis- protingas ( šūkis asfaltui)

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Skvernelis su Kukuraičiu nusprendė, kad bedarbių Lietuvoje neliko. Įdomu ar Kukuraitis pasitarė prie Mantuko kapo?

  Prieš 5 mėnesių
 • Man regis netame esmė.Čia savivaldybės moka pašalpas ir dar liepė atidirbti to pasekoj sss gaunas ,neintegruoja žmonių i darbą bent trumpalaiky,bando pataupyti .Čia nekosminiai pinigai.Kažkaip seniau tvarkingiau buvo

  Prieš 5 mėnesių
 • Asfaltas žino

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Iš kur savivaldybė gali turėti pinigų, jei Skvernelis nusprendė, kad bedarbių programoms pinigų nebus? Visiems ilgalaikiams bedarbiams duos po 200 EUR, kad jie niekus neitų dirbti. Toks jau mūsų Vyriausybės noras.

  Prieš 5 mėnesių
 • Nebus

  atsakymas į: Asfaltas žino Nuoroda

  Bedarbių ,nebus visokių valdininkeliu šimtais ,nebus projektų ir nebus programu.,nebus ir pinigo.Klausimas ar eiti dirbt už minimumą ar gaut 200 e...už nieką.

  Prieš 5 mėnesių
 • anykštėnė

  Nuoroda

  Gal žmonės ir dirba, tačiau bendras vaizdas, vienur pjauta, kitur tarpas nukapota paviršius. Kai kur žolė, net nepjauta.

  Prieš 5 mėnesių
 • Nu kva kva kva...

  Nuoroda

  Ne žolės problema, o isterika "Anykštos" pučiama. Ir ko tik nepadarai dėl tiražo...

  Prieš 5 mėnesių
 • Ada

  atsakymas į: Nu kva kva kva... Nuoroda

  Taip ir toliau kvaksėkit savo prūde,maurais apaugusiame .Aišku,kad ir be žolės neišgyventumėt - kuo tankesnė ir aukštesnė,tuo daugiau mielų vabalėlių kasdieniame racione!!! Ir tų pačių erkių ,ar jos tau nekelia isterijos?

  Prieš 5 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  su didžiuliu traktoriumi tik išniokoja žolę. Atrodo siaubingai ir netvarkingai.

  Prieš 5 mėnesių
 • Žmonės kurie žino

  Nuoroda

  Partijos vadas galvoja, kad pirmos instancijos teismas neišteisins K.Tubio.
  Citata
  Paklaustas, ar K. Tubiui nepalankus teismo sprendimas turėtų įtakos jo prisijungimui prie partijos ir politinės ateities su ja, R. Žemaitaitis atsakė, kad tai būtų tik pirmosios instancijos teismo nuosprendis, o jei patektų iki aukščiausios instancijos, anot politiko, K. Tubis gali būti ir išteisintas.

  Prieš 5 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: Žmonės kurie žino Nuoroda

  Tai sės 4 metams?

  Prieš 5 mėnesių
 • skaitytoja

  Nuoroda

  ne ti kurortiniai anyksciai bet ir tinginiu miestas .....baisu ....geda

  Prieš 5 mėnesių
 • Nesusipratimas

  Nuoroda

  Dar taip netvarkingai ir tragiškai pjaunamos žolės kaip šiemet, neteko matyti Anykščiuose!!!

  Prieš 5 mėnesių
 • Ei slunkiau!

  atsakymas į: Nesusipratimas Nuoroda

  O tu važiuok į Kavarską. Po to į Troškūnus, Svėdasus... Negi tik žolė Anykščiuose ir jos šienavimas yra svarbiausia,a? Kitur kas, ne žmonės gyvena?

  Prieš 5 mėnesių
 • X-sui

  Nuoroda

  Du metus miestas buvo liuks,ir zole nupjauta ir gelynai priziureti

  Prieš 5 mėnesių
 • Šiap, dėl teisybės,

  atsakymas į: X-sui Nuoroda

  Du metus buvo sausra stichinė, žolė sudegė, o ne augo per kelias dienas. Mieste pjovė du kartus per metus, gat tik centre kaikur dėl švenčių trečiakart.
  Na o kaip šiemet auga, kiek kartų jau namuose pjovėm, gal bent dešimt.

  Prieš 5 mėnesių
 • tt

  Nuoroda

  esu svecias. bet cia bunu daznai. Nu zole beveik kaip Vilniuje- ten Simasius shuda mala, o cia Shapoka?Siaip tai geda miestui. Teritorija nera didele, priziureti galima zymiai geriau.Keliu dienu darbas miesta aptvarkyti.galetu ir gyventojai prisideti, rodydami pilietiskuma. Ar sunku prie savo daugaibucio pasitvarkyti?Ar vis sovietinis gaivalas smegenyse-tipo valdzia turi viskuo rupintis?

  Prieš 5 mėnesių
 • Nu

  Nuoroda

  Galėtų botanikas dalgį paimti ,gana seklynti mergas ?

  Prieš 5 mėnesių
 • Aldona

  Nuoroda

  Ar taip jau blogai auganti žolė, ten ir visokios gėlytės žydi, tiesiog gražu pažiūrėt, o kas jau gero kai pliki dirvonai ir dar išdžiuve kai nėr žolės, kai žolė tai nors neišdžiūna, žalioja.

  Prieš 5 mėnesių
 • Ada

  atsakymas į: Aldona Nuoroda

  Ar suvokiat ,kokią nesamonę parašėt?? Pagal tamstą mieste tegul želia žolė,gal dar pasiūlysit karvę atvesti,kad pasiganytų?Ir taip natūraliai pievas sumažintų.Na dar labai tinka oškos ir avys..P.S.O apie tokius padarėlius ,kaip erkės,girdėjote?Juk jos ir slepiasi žolėje, o ne nuo medžių šokinėja...

  Prieš 5 mėnesių
 • Dainius

  atsakymas į: Aldona Nuoroda

  Šapoka ne ten vieta tavo...ziauru siulau sukurti feisbuke anketa ir dėti nuotraukas ...kaip blogai yra tikrai

  Prieš 5 mėnesių
 • Ada

  atsakymas į: Dainius Nuoroda

  FB jau daug anykštėnų diskutavo šia tema: Paskaitykite grupėje ''RAMYBĖS LAIKAS''.Ten ir gyventojų atsiliepimai,ir foto yra įdėta...Atbulomis rankomis komunalinio darbininkai darbus atlieka ,nors pinigus gauna..Tai galima pakeisti(atleisti) nevykusiai dirbančius - Darbo biržoje tikrai yra normalių ir darbščių bedarbių...

  Prieš 5 mėnesių
 • Darius

  atsakymas į: Aldona Nuoroda

  Durniu atsilikusiu zmoniu sapalionės...žolytė ....veisikla erkiu jei zolė blogai pjaunama

  Prieš 5 mėnesių
 • airin

  Nuoroda

  Pietų Korėjoj ravi. Gal ir mes pradėkim?

  Prieš 5 mėnesių
 • Prie Sapokos reikia dirbti o du metus niekas nedirbo tik atliginimus didžiausius gavo !Nusenaus ir jau daug nusenauta kas čia kam blogai

  Prieš 5 mėnesių
 • Ada

  atsakymas į: X Nuoroda

  O kam gerai ??? Akinius užsidėkit ir apsidairykite aplinkui...

  Prieš 5 mėnesių
 • SVEDASU JADZĖ

  Nuoroda

  Ką kalba šis ponas Šapoka netikėkite , išvaikė gerus darbuotojus , pažiurėkite kokie žmones šienauja pijokai iš Darbo biržos surinkti , jie nešienauja bet ravi žolę.Ko norėti koks direktorius kuris taip pat buvo atleistas kaip nesugebantis vadovauti , tokie ir šienpjovei.

  Prieš 5 mėnesių
 • Svėdasų Alfredas

  atsakymas į: SVEDASU JADZĖ Nuoroda

  Visų gerbimą Alfrydą Savicką išvarė Tubio komiteto narys Linas Pravilionis. Nuo to laiko prasidėjo netvarka ir regresas.

  Prieš 5 mėnesių
 • Robertas

  atsakymas į: SVEDASU JADZĖ Nuoroda

  Šapoka surinka zmonės kur gauna pašalpas iš darbo birzos juk 3menesius algos nereike beveik mokėti.

  Prieš 5 mėnesių
 • kokia valdzia

  Nuoroda

  rajono tokia ir betvarke

  Prieš 5 mėnesių
 • As

  Nuoroda

  Dalgius rankon ir nusienaus

  Prieš 5 mėnesių
 • Akivaizdu

  Nuoroda

  Prie Tubio buvo dauguau tvarkos.

  Prieš 5 mėnesių
 • Pritariu 100 procentų

  atsakymas į: Akivaizdu Nuoroda

  Visi žinojo kam mokėti, jei norėjo pasisavinti sklypą. Visi žinojo, kad reikia suokti ir suokti. Viskas dėl to, kad buvo tvarkingai antspauduojamos durys.

  Prieš 5 mėnesių