Saugomoje teritorijoje Šimonių girios biosferos poligone balandžio–birželio mėnesiais, kuomet paukščiai peri ir augina jauniklius, draudžiama kirsti mišką. Tačiau ribojimo dažnai nesilaikoma, nes baudos už taisyklių pažeidimą tesiekia vos keliasdešimt Eurų. Štai, prieš keletą dienų, biosferos poligono gyventojai pastebėjo nelegaliai iškirstą mišką.

Sklypo savininkai buvo nubausti, tačiau jau po dienos, kitoje pusėje keliuko, atsirado dar viena nauja kirtavietė.

 

 

Šimonių girios iniciatyvinė grupė

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Girios vilkas

  Nuoroda

  Na meninykai ir visi kiti apsirukeliai pavasarį kviečiu į miškasodi, su savimi turėti kastuvus ir guminius batus, pasisaugoti gyvačių????????????????

  Prieš 5 mėnesių
 • Chi chi chi

  Nuoroda

  Va va, dar viena tema isterikai. Tuoj ten smuikais gros, mišias laikys, prakalbas prieš telekameras sakys. O ką gi daugiau vasarą gali veikti miesčionys?

  Prieš 5 mėnesių
 • Rojus rūmuose

  atsakymas į: Chi chi chi Nuoroda

  Žolė veikia linksminančiai. Svarbu, kad beprotestuodami nepadengtų miško.

  Prieš 5 mėnesių
 • Viršūne

  Nuoroda

  Barbarizmo viršūne ! Prie ko privede lanbergizmas .

  Prieš 5 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Už tai "dėkoti" reikia valdantiesiems ir opozicijai, kurie kartu draugiškai priėmė urėdijų sugriovimo reformą, po kurios prasidėjo masinis miškų kirtimas, dėl to krito medienos kaina ir dėl to Valstybinė miškų urėdija negaus dešimtis milijonų eurų pelno. Ir toliau, dundukai ir nusikaltimų prieš Lietuvą ir tautą bendrininkai, balsuokite už Seime esančias partijas.

  Prieš 5 mėnesių
 • Žmonės turi atsimiti

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Urėdijų reformą galima prilyginti kolūkių sugriovimui. Anykštėnams svarbu atsiminti, kad Sergejus Jovaiša buvo prieš. Bet reikia neužmiršti, kad Ingrida Šimonytė buvo už reformą, reformos autorius Navickas perbėgo pas konservatorius.

  Prieš 5 mėnesių