Anykščiai pirmą kartą minimi 1440 m. kaip Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kazimiero Anykščių dvaras. Tad šiemet pasitiksime 580-ąjį miesto gimtadienį.

Renginiai, skirti Anykščių miesto sukakčiai, vyks paskutinįjį liepos savaitgalį (liepos 24–26 d.). Šventė šiemet planuojama kiek kitaip – nebus tradicinės eisenos miesto gatvėmis, didelių scenų, tačiau tikimės, kad mieste tvyros jauki, šilta, elegantiška, bendruomenę suburianti atmosfera.


Šventinės veiklos planuojamos visame mieste. Kaip kasmet vyks Tarptautinis floristinių kilimų konkursas, įvairiose erdvėse vyks koncertai, šurmuliuos mugė, mažuosius šventės dalyvius vilios įvairios pramogos vaikams. Prie viso to pridėjus gerą orą ir puikią nuotaiką, šiemetinė šventė neš šviesią žinią – „Anykščiai. Čia gera...“
Sekite naujienas ir paskutinįjį liepos savaitgalį planuokite prasmingą susitikimą su švenčiančiais Anykščiais.

 

 

Anykščių r. savivaldybės informacija

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Siaubas Baubas

  Nuoroda

  Nejaugi per 580 metų Anykščiai taip ir nenugriovė nuotraukoje matomų lūšnų?! Negi niekas nesugebėjo pakeisti tų vaizdą bjaurojančių elektros stulpų ir sukloti kabelių po žeme? Ir toks vaizdas kaip prie sovietinių kolchozų fermų bandomas vadinti kurortu? O juk mes jau senai ES ir NATO nariai! Negi niekas nemato ir nenori keisti šitokios bjaurasties ?

  Prieš 5 mėnesių
 • O kaio Anykščių pacanai?

  atsakymas į: Siaubas Baubas Nuoroda

  Lietuvos paaugliai – tarp daugiausiai rūkančių ir vartojančių alkoholį Europoje. Negi mes esame daugiausiai idiotų gimdanti ir save susinaikinanti tauta?

  Prieš 5 mėnesių
 • Nu joooo

  Nuoroda

  ,,Elegantiška atmosfera"... koks durnius taip parašė? Ką veikia davivaldybės kalbos tvarkytoja? Spėju šito termino išradėjo galvoje elegantiška netvarka.

  Prieš 5 mėnesių
 • nu jo bedarbyste

  Nuoroda

  skurdas dideja ,yra uz ka svesti

  Prieš 5 mėnesių
 • Pasvarstyk antele...

  atsakymas į: nu jo bedarbyste Nuoroda

  Europos Sąjungoje 800 eurų yra skurdo riba! Du klausimai tau, Lietuvos pilieti: 1. Ar tavo pensija didesnė? 2. Ar tavo alga į rankas didesnė?

  Prieš 5 mėnesių