Birželio 27-28 d. į Anykščius, Mickūnų motokroso parką atvyksta aukščiausio lygio motociklų sporto renginys – Lietuvos motokroso čempionato 1 etapas! Jame startuoja stipriausi ne tik Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių sportininkai - nuo mažiausių ir pradedančiųjų iki tikrų motokroso sporto profesionalų stipriausiose klasėse.

Renginys kulminaciją pasieks sekmadienį, birželio 28 d., kuomet startuos visi stipriausi sportininkai motociklų, motociklų su priekabomis ir keturračių klasėse. Mickūnų motokroso parkas dalyvius ir žiūrovus pasitinka dar labiau atsinaujinęs – trasa bus įdomesnė tiek dalyviams, tiek žiūrovams. Tikimės, kad tiek Mickūnų aplinka, tiek pats renginys nepaliks abejingų.

 

Organizatorių informacija

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ne juozas

  Nuoroda

  Anykštėnas Juozas mano, kad tokiam sportui šventa Šventosios upės pakrantė yra netinkamiausia vieta ir galėtų organizatoriai nekartoti " velnių" praminto tako į Šventosios pakrantes.
  Taigi saugokite save ir aplinką šiose varžytuvėse!!!

  Prieš 5 mėnesių
 • Giedrius

  atsakymas į: Ne juozas Nuoroda

  Gaila žmoniu sulaukus tam tikro amžiaus nebegalvoja ka rašo...ar karona paveikė....iki upės dar toli žmogau ar buves tu ten....ir ar isivaizduoji kiek idedama pinigu tvarkyti visa tai.

  Prieš 5 mėnesių