Anykščių kultūros centras ruošiasi didinti renginių bilietų kainas. Susimokėti žiūrovams nuo šio teks ir už pamestą rūbinės numerėlį.

 

Pasak Anykščių kultūros centro direktorės Dijanos Petrokaitės, norint sukurti pageidaujamą kultūros paslaugos kokybę, reikalingos papildomos išlaidos, todėl bilietai į renginius ir branginami.
Bilietų kainas į kultūros centro tradicinius ir respublikinius renginius numatyta didinti nuo 5 iki 8 Eur.
Bilietų kainos į Anykščių kultūros centro kolektyvų koncertus bei spektaklius šiuo metu siekia 3 Eur, jas numatyta didinti iki 5 Eur.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Sima

  Nuoroda

  Tai nereikia eiti i renginius,ar negalima nors karta praleisti,2 ar 3 kartus butu tuscia sale tai nebekeltu kainu.Negana kad i atvaziuojancius koncertus ne visada galima nueiti del aukstu kainu dar ir i vietinius nebegalesime nueiti.

  Prieš mėnesį
 • Полина

  Nuoroda

  Скукотища...
  Познакомлюсь с молодым человеком! Я Полина, мне 23 года, блондинка, веселая и стройная! Только по-литовски плохо говорю..
  Давайте пообщемся, а то скучно! Может встретимся, погуляем, искупаемся))
  Пишите мне ---->> http://18pop.tk моя анкета - polinkakis

  Prieš mėnesį
 • ???

  Nuoroda

  Kai per ilgai užsisėdi tokios"matronos",pradeda skleisti gan nemalonų aromatą-naftalino.Tai štai kas gaunasi.O gal nebėra kam spristabdyti matronų-senjorių?

  Prieš mėnesį
 • Ass

  Nuoroda

  Panelė-ponia Petrokaite išvis nuprotejo,dar didins renginių kainas,taip jau niekas šitam kaime neina į renginius,o dar kainas didins.

  Prieš mėnesį
 • Svarstyklėms

  Nuoroda

  Tikriausiai pati niekaip nenueini nuo veidrodėlio,laukdama kol jis"pasakys"...bet tokia esi:stora,jau gerokai pagyvenusi ir "nusiduksojusi",tačiau vis vaidini jauną???Ir dar save laikai "artiste ant bangos"?Na,kritiškiau reiktų į save pažiūrėti...

  Prieš mėnesį
 • smalsiam

  Nuoroda

  o daugiau ju nezinai ,tik viena ,nueik i savybleda ir pamatysi kiek ju ten buvusiu jais

  Prieš mėnesį
 • buve komunistai

  Nuoroda

  visai suizulejo

  Prieš mėnesį
 • Smalsu

  atsakymas į: buve komunistai Nuoroda

  Kai Tubis sėdės, tai bus atskira kamera komunistams?

  Prieš mėnesį
 • Pikta

  Nuoroda

  Per pasirodymus daugiausia pasirodo vaikai, salėje sėdi tėvai, kurie negana to, kad už būrelius moka, dar turi mokėti ir už pasirodymus vaikų. Valio taip sakant, kad pabrangs.

  Prieš mėnesį
 • komentr."nu tai"

  Nuoroda

  Kai reikės tai ir "tamstos"sofkutės pravers,bet jeigu planuojama didinti vietinių artistų pasirodymų kainas,tai kad pasenusios,vos pro duris pralendančios "artistės"nebesirodytų scenoje,nes nėra estetinio pasigerėjimo...arba privalo parodyti aukštą kultūrinį lygį,kuris užtušuotų ir "gabaritus"

  Prieš mėnesį
 • Svarstykles

  atsakymas į: komentr."nu tai" Nuoroda

  Ar nepamiršti pasižūrėti į veidrodį ir paklausti -" veidrodėli, pasakyk, kas pasaulyje gražiausia(-s)?" :)

  Prieš mėnesį
 • žiūrovas

  Nuoroda

  Tik,žiūrėk,direktore,vietinių artistų pasirodymų kokybės! didelio proto branginimui nereikia.Tik žiūrėk,kad tokie renginiai būtų nenusibodę ir paklausūs anykštėnams.Tik žiūrėk,kad ir vietiniai artistai,ypač dainininkai teiktų žiūrovams pasigėrėjimą.Nes kai senjoros virš 70m užlipa ant scenos-vaizdelis ne koks.

  Prieš mėnesį
 • jo

  Nuoroda

  Tai lankytoju zymiai sumazes,o be bilieto kainos gal ir uz kede papildomai imkit,greit kulturnamis liks tuscias.

  Prieš mėnesį
 • Nu tai

  atsakymas į: jo Nuoroda

  Ateis tie kurie gali ir alaus išlekt ir už bilietą sau ir dar palydai susimokėti. Kas neturi tai lai televizorių žiuri ant tarybinės sofkutės :)

  Prieš mėnesį