Anykščių rajono garbės piliečio vardo suteikimo komisija šiemet gavo dvi paraiškas. Anykščių rajono garbės piliečiu paskelbtas praeityje garsus krepšininkas, Seimo narys, konservatorius Sergejus Jovaiša.
Iš viso šiemet buvo gautos dvi paraiškos, tačiau kas buvo antrasis pretendentas tapti Anykščių rajono garbės piliečiu, savivaldybė viešinti atsisako.
"Anykšta: teiravosi pašnekovų, ar, jų akimis, Anykščių rajono garbės piliečio rinkimai vyksta skaidriai, ar  šiame procese pakanka viešumo, klausę, ar nepalikta erdvės įvairioms spekuliacijoms ( Anykščių rajono garbės piliečio vardo suteikimo komisijos nariais yra politikai ir t.t.)

 Kęstutis ŠEREPKA, Anykščių regioninio parko direkcijos direktorius:

- Žinau, kad Anykščių rajonob garbės pilietis yra renkamas ir buvo išrinktas, tačiau kaip vyksta pats procesas, kas siūlo kandidatus, nelabai žinau ir nelabai galiu pasakyti.
Jeigu kandidatus tapti Anykščių rajono garbės piliečiais siūlo visuomenė, tai yra visuomeninis dalykas.Manau, kad turėtų būti žinomas visas sąrašas, taip pat ir motyvai, kodėl vienas ar kitas asmuo turėtų būti renkamas Anykščių rajono garbės piliečiu.Grįžtamasis ryšys yra būtinas.
Politikai irgi yra visuomenės dalis, todėl manau,kad Anykščių rajono garbės piliečio vardo suteikimo komisijoje gali būti ir jie.Nieko prieš juos neturiu.
Mano supratimu reikia kuo daugiau viešumo, kad būtų aišku, kas, už ką ir dėl ko.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Oi oi...

  Nuoroda

  Gal dėl praėjusios epidemijos psichozė kai kam pasireiškė,nes matosi iš kai kurių brutalių jų komentarų...Oi oi,tik iš proto neišeikit,nes Anykščiuose dar nėra tokiems ligoniams ligoninės.

  Prieš 3 mėnesių
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Juk jau įprasta Anykščiuose suteikti vardus ar kitus apdovanojimus (daugumai)už "bet ką",už neaiškius ar visai nereikšmingus poelgius,tiesiog -už NIEKĄ! Vadinasi TOKS VARDO SUTEIKIMAS SENIAI PRARADO IŠSKIRTINUMĄ ar YPATINGIMĄ.O kas "ta"komisija?Ogi saujelė pataikaujančių...Kam?-atsakymą anykštėnai žino.

  Prieš 3 mėnesių
 • Susikišk savo nuomonę, senas komunistė

  atsakymas į: Nuomonė Nuoroda

  Nebijau dabar nueiti į bažnyčią? Aš Baniulis vietoje už "pataikavimas", liepčiau kryžiumi gulėti. Žmogus kuris nepataikavo KGB, tau yra pataikūnas? Nėra žodžiu, nes gėda skaityti tokius kliedesius.

  Prieš 3 mėnesių
 • Tvarkyti

  Nuoroda

  Pritariu Kęstučiui. Jei Pupkienė ar Vanagas įsyotų į partiją, tai juos reiktų pašalinti iš komisijos? Negi Petrilienė neverta dalyvauti komisijoje, nes yra partietė? Jei bijoti politikų,btai komisijoje liktų vienintelis Baniulis, nes kunigams neleidžiama stoti į partijas. Tada reiktų priimti policininkų, teisėjų ir dar kelius kunigus, kad pašalinti politikus?

  Prieš 3 mėnesių
 • Pasiūlymas

  Nuoroda

  Einate į sprendimo projektą ir skaitote. Man PVZ labai nustebino, kad Jonas Buziliauskas taip "negramatnai" rašo. Pačio laureato visi pasiekimai išguldyti labai enciklopediškai. Nemanau, kad žiniasklaida turėtų visus puslapius spausdinti. Nes labai mažai kas ten įdomaus.

  Prieš 3 mėnesių
 • spaudos laisvė informuoti

  Nuoroda

  jeigu savivaldybė neturi asmens sutikimo viešinti jo duomenis tai ir neviešina, bet spaudos ir informacijos laisvė neapriboja informuoti kas teikė paraišką dėl pretendento ir galimai pareiškėjas gali suteikti daugiau informacijos ką ir kodėl buvo pasirinkęs teikimui. Ar kas nors kitaip čia dar yra?

  Prieš 3 mėnesių
 • kada baigsis

  Nuoroda

  tai va ir blogiausia,kad nenorima kalbėtis visais klausimais su visuomenę. Patiko,pasiūliau ir apdovanoju tokia taisyklė Anykščiuose.

  Prieš 3 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: kada baigsis Nuoroda

  Norite pasakyti, kad Romas Kutka prieš teikdamas pasiūlymą turėjo atlikti socialoginius tyrimus? Bibliotekoje dirba tiek daug žmonių, kad jie pilnai gali atliepti visuomenės nuomonę.

  Prieš 3 mėnesių