Anykščių rajono garbės piliečio vardo suteikimo komisija šiemet gavo dvi paraiškas. Anykščių rajono garbės piliečiu paskelbtas praeityje garsus krepšininkas, Seimo narys, konservatorius Sergejus Jovaiša.
Iš viso šiemet buvo gautos dvi paraiškos, tačiau kas buvo antrasis pretendentas tapti Anykščių rajono garbės piliečiu, savivaldybė viešinti atsisako.
"Anykšta: teiravosi pašnekovų, ar, jų akimis, Anykščių rajono garbės piliečio rinkimai vyksta skaidriai, ar  šiame procese pakanka viešumo, klausę, ar nepalikta erdvės įvairioms spekuliacijoms ( Anykščių rajono garbės piliečio vardo suteikimo komisijos nariais yra politikai ir t.t.)

 Antanas BAURA, Seimo narys, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys:

- Kiek prisimenu, retai yra buvę, kad nebūtų vienokių ar kitokių rezonansų.Nemanau, kad Anykščiai yra kažkuo išskirtiniai. Tokios žaidimo taisyklės yra patvirtintos. O vertinti šiuo konkrečiu atveju savo kolegos Seime tikrai nesiruošiu daryti, nors apie tai manęs jūs ir neklausiate.
Sakyčiau, Anykščių rajono garbės vardo suteikimo nuostatų tobulinimo galimybės yra.
Neturiu atsakymo, ar Anykščių rajono garbės vardo suteikimo komisijoje turėtų būti politikų.Būčiau labiau linkęs, kad jų ten neturėtų būti.
Jeigu žaidimo taisyklėse yra patvirtinta, kad reikia viešinti visų pasiūlytųjų kandidatų pavardes, tada taip, jas reikia viešinti. Jei - ne, tai nemanau, kad būtina. Kandidatai į Nobelio premiją taip pat nėra viešinami visi.Gal būtų galima viešinti pirmąjį kandidatų trejetuką. Jei viešinti visus, gaunasi labai daug medžiagos ir gal to tikrai nereikėtų.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • O man..

  Nuoroda

  Bauros nuomuome - Nulis ! Boba ir tiek .

  Prieš mėnesį
 • O man

  atsakymas į: O man.. Nuoroda

  Tai ne. Gerbiu Baura. Tai tikrai vertas pagarbos politikas, bet kada galima prieiti ir pasikalbėti, niekada nebijos paspausti žmogui rankos ar pasilabinti.

  Prieš mėnesį
 • Buvusiam patarėjui

  Nuoroda

  "Anykštos" portale vos ne kas antrą komentarą rašo Vaičiūnas. Nebūtų blogai, jei jis rašytų savo vardu, o nesinaudotų kitais vardais, turėdamas piktų, provokacinių tikslų.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  Nuoroda

  Juozo vardu rašo stukačius donaldas

  Prieš mėnesį
 • Irma

  Nuoroda

  Daugiausia rajonui yra nusipelnes A.Baura , jam reikejo suteikt.

  Prieš mėnesį
 • heknatikni

  Nuoroda

  Google“ dabar moka 500–800 dolerių per dieną už darbą internete iš namų. Niekada nemaniau, kad galiu tai padaryti, tačiau mano geriausia mokytoja per mėnesį uždirba daugiau nei 26000 USD, ir ji įtikino mane pabandyti. Net žmonės, kuriems tai yra nauja, gali lengvai uždirbti 500 USD per dieną, o uždarbis laikui bėgant gali išaugti dar daugiau. patikrinti daugiau čia ..

  ...........................>>>>>>>>>>>>> cutt.ly/XyvK1fq

  Prieš mėnesį
 • Lietuva

  Nuoroda

  Garbės piliečių turi būti visų pirma Garbingas žmogus, tai yra...žmogus gyvenantis be intrigų, be patyčių, be išnaudojimo ir išpažystantis pagarba žmogui ir nesvarbu ar tas žmogus iš elito ar iš kitko... Taip pat išpažystantis mandaguma ir tolerancija, nes tai yra žmogiškoji vertybė!!! Daug kandidatų nebūtų mūsų miestuke... TAISYKLIŲ IR ĮSTATYMŲ SĄNTVARKA PRIKURE-TIK PAMIRŠO ŽMOGAUS ORUMĄ IR PAGARBA..

  Prieš mėnesį
 • Stanislovas

  atsakymas į: Lietuva Nuoroda

  Iš ko norite atimti garbės piliečio vardą?

  Prieš mėnesį
 • M.

  Nuoroda

  Pliusas Baurai. Politikas, ,bet kur nėra politikos nepolitikuoja, kaip ne kurie nepolitikai juozai.

  Prieš mėnesį
 • R.Gižinskas

  Nuoroda

  Jau ne kartą ponas A.Baura ''stumia'' savo kandidatą...Socdemų pirmninkija ,manau -pritars.Mes pamatysime,kokį turime palikimą...gal ne kolchozinį?

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  Kodėl prieš kolūkių specialistus? Gerbiamas Antanas puikiai tvarkėsi su rajono partijos komiteto iškeltais uždaviniais kolūkio komunisyų partijai. Aš manau ir dabar Agrokoncernas puikiai tvarkosi tiek savo ūkio valdose, tiek Seimo frakcijoje. O ką socialdemokratai? Jų lydriams niekad krizės nesimatė.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  Nuoroda

  Ralys tikiu ..Kada nors ,buvo geras taksistas ,garbingi tevai buvo ,a ko ,kitoks nei jovaiša?ton pačion net makyklon ajo .

  Prieš mėnesį
 • Aha

  Nuoroda

  Galim dalint medalius bet kam ,net ir buvusiems alkoholikams ,Tai ,po metu kituRaliui suteiksim,,Gal isiblaivys ?negalima nurasyt .

  Prieš mėnesį
 • Palygino ..

  Nuoroda

  Nobelio lauretus ,,,,,Nu tikras boba esi tu baura! Diedas be kiaušiu tik mykt sugeba .

  Prieš mėnesį
 • Antanėlis

  atsakymas į: Palygino .. Nuoroda

  Jūs taip nesikarščiyokit, Vyriausybės rekomendacijomis, valstiečių atstovo savivaldybėje pastangomis Anykščiuose karščiavimo klinika per triukšmus buvo atidaryta ir neketinama uždaryti. Gerbiamas Antanas po bulviakasio žiūrėk jau patarinės gerbiamam mėro pareigas einančiam ponui Anykščiuose. Taip kad būkite visi su savigarba ir garbingai paplokite, kai bus įteikiamas garbingas apdovanojimas gerbiamam anykštėnui. Per amžius garbė Tau...

  Prieš mėnesį
 • Ne juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone teikiantys visų purma tyri turėti garbę ir miestas turi būti gerbiamas miestelėnų. Dabar dažniausiai teikiantys buna negerbiami ir miestelėnai dar nesubrendo, kad gerbti savo miestą, jo varsą ir šiam miesto vardui garsinti nusipelnusius asmenis. Dar pridėsiu, kad darbas Seime nevisada didžiausia garbė ir nuopelnai dėl miesto- tai daugiau valstybės reikalai.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Jei ką - apie A. Baurą.
  Neturėjo niekada Anykščiai geresnio seimo nario, nei Antanas ir neturės. Rūpestis savo rajono žmonėmis ir jų gerove, tai tik Antano buvimo seime metu vyksta. Visi kiti, patys žinome, kad tik aroganciją demostravo ir visapusišką susireikšminimą.

  Prieš mėnesį
 • turbut

  Nuoroda

  tas vardas perkamas,kas daugiau uzmoka tam ir duoda ,juk zmoniu nuomone s niekam nereikia,juk gyvenam politiniam henocide

  Prieš mėnesį
 • Chi chi chi

  Nuoroda

  Jau kas ne kas, o Baura tai tik Vaiginą su Kildišiene gali siūlyti. Ir tai tik su Karbauskio palaiminimu! :)

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnei

  Nuoroda

  Neginkite to Juozo, žmogus senas ir galėjo pasiulyti atimti iš žmonių teisę siūlyti savo megstamus kandidatus.

  Prieš mėnesį
 • pencininke

  atsakymas į: Anykštėnei Nuoroda

  Esu bendravusi darbo vietoje, mandagus ir gerbiantis klientą vadovas. Todėl netikiu, kad galėtų taip eiti prieš žmones.

  Prieš mėnesį
 • Red.

  Nuoroda

  Juozo vardu rašo ančiukas Donaldas

  Prieš mėnesį
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Kad Anykšta nusiramintų, skelbiu. Antras pretendentas buvo M.Fergizienė

  Prieš mėnesį
 • Valio Marijonai.

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Jūs esate pirmas pretendentas, Marijona. Išsilavinusi, tiesos siekėja. Sveikatos JUMS. Pats laikas S. Jovaišai atsisakyti titulo.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone reikia daiktus prad4ti vadinti savo vardais. Jeigu vienas ar kitas meras nusprendžia kam turi būti įteiktas apdovanojimas, tai ir pavadinkime ANYKŠČIŲ MERO APDOVANOJIMAS- MIESTO GARBĖS PILIEČIO VARDO SUTEIKIMUI. Kam čia demonstruoti prieš anykštėnus kažkokią pozą, tarsi kažkas siūlo, kažkokia komisija vertina ir panašiai.
  Geros dienos!

  Prieš mėnesį
 • Pastaba

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Gerbiamas Juozas Ratautas taip nenusikalba. Juozas Ratautas žino kur susirasti informaciją ir tikrai neabejoja Kontrimavičiaus, Vanago, Musteikio ir kitų komisijos narių pilietiškumu. Nebebent gerb. Juozas Ratautas nori pats patekti į komisiją ir turėti įtaką skiriant Garbės narius.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: Pastaba Nuoroda

  Gerb. Juozas Ratautas mano, kad Anykščių Garbės pilietį turi rinkti patys anykštėnai. Komisijos pareiga- iškelti kandidatus, surinkti informaciją apie jų nuopelnus, įsitikinti, ar kandidatai yra nepriekaištingos reputacijos ir pateikti juos žmonių teismui.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnė

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Reiškia jis nori, kad žmonės būtų šuns vietoje? Komisija ką norės tą ir siūlys? Ratautas nori grąžinti komunizmo laikus, kai partija iškelia kandidatą į partinių ir nepartinių bloką, o liaudis nubalsuoja 99,7 proc.? Ne už tokią Lietuvą stovėjome mitinguose ir Baltijos kelyje, kad kažkas apsimetęs gerbiamu žmogumi siulytų atimti iš tautos teisę siūlyti kandidatus. Gerb. JUozo Ratauto vietoje labai supykčiau, kad kažkoks netikras Juozas taip šmeižia.

  Prieš mėnesį
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Politikų komisijoje yra tik du. Vienas iš jų Miesto garbės pilietis. Mano nuomone politiniai kaliniai bet nėra politinė organizacija, tai likimo suartintų žmonių organizacija ir viskas. Kitas politikas yra meras. Jei meras nebus politinės partijos narys?

  Prieš mėnesį