Negyvo kūdikio kūnas rastas šios sodybos kieme Šeimyniškių kaime.

,,Anykštai” pavyko susisiekti su moterimi, kuri yra  lauko tualete rasto negyvo kūdikio motinos močiutė.


,,Kiek mes iš jos išgirdome ir supratome, jai, kaip suprantu, įvyko persileidimas. Mergina nežinojo, kad laukiasi, nes ji kas dvi-tris savaites sirgdavo mėnesinėmis. Esame labai susinervavę. Mergina ištisai verkia.Ten net ne kūdikis, o tik gemalas, ten nieko nėra. Jeigu tai būtų nutikę ligoninėje, niekas policijos nebūtų kvietęs, tačiau kadangi mergina su savo draugu gyvena soduose, jie patys iškvietė greitąją pagalbą, o medikai pranešė policijai. Čia kaip perkūnas iš giedro dangaus mums visiems”, - kalbėjo močiutė.

 

Plačiau - šeštadienio laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Edzkis

  Nuoroda

  Bet dievas yra.............

  Prieš savaitę
 • Mociutei

  Nuoroda

  DEL NIEKO,medikai nebutu kviete policijos,jei nustate kudikio lyti,tai jau nemazas nestumas buvo!

  Prieš savaitę
 • 20 metelių! Opapa!
  Nu ir kam taip, mergaite, darei! Gyvybė yra gyvybė. Būtum užauginusi... Dukrą turėtum, geriausią draugę visam gyvenimui..

  Prieš savaitę
 • Laukiam

  Nuoroda

  Tiesa paaiškės gavus ekspertų išvadas, tačiau pareigūnai abejoja moters žodžiais, nes lauko tualete rastas negyvas kūdikis nė iš tolo nepanašus į mėnesio gemalą, o jo tėvų elgesys kelia daug abejonių. Negyvo kūdikio lavonas Šeimyniškėlių kaime, lauko tualete, buvo rastas ankstų ketvirtadienio rytą. Jį apie 4 val. 50 min. aptiko į tualetą nuėjęs vyras, kuris yra dvidešimtmetės sugyventinis. Kad tualeto duobėje guli ką tik pagimdytas kūdikis, abejonių nekilo – mergaitė buvo su virkštele, šalia mėtėsi ir placenta. Gimdyvė sparčiai sveiksta Vyras nuskubėjo namo ir bandė pasikalbėti su drauge, tačiau tai padaryti jam sekėsi sunkiai, todėl jis iškvietė greitąją pagalbą, o medikai apie įvykį informavo policiją. Praėjus parai po įvykio gimdyvė vis dar buvo gydoma Panevėžio ligoninėje. Moteriai atlikti visi būtini tyrimai, o jos sveikatos būklę penktadienį gydytojai vadino normalia ir stabilia. Kai 20-metė sustiprės, pareigūnai ketina ją apklausti. Jei paaiškės, kad moteris pagimdė gyvą vaiką, jį tyčia nužudė ir įmetė į tualeto duobę, ji namų neišvys ilgai, nes už tokį nusikaltimą jai gali grėsti 20 metų laisvės atėmimo bausmė.

  Prieš savaitę
 • Blogai

  Nuoroda

  Matai, mėnesinės kas 2 savaites, prie ruso būdavo retesnės.

  Prieš savaitę
 • Komentr.:ei,sėkmės teisme ir kt."

  Nuoroda

  Taip taip...mergina verkia,palikit ją ramybėj"begėdžiai" ir t.t.Tik reikia KIEKVIENAM ŽINOTI jog UŽ SAVO POELGIUS ATSAKO PATS ŽMOGUS! Nereikia vaidinti aukos-yra Anykščiuose ligoninė,jeigu jau iškilo sveikatos problema.Vaikai NEATSIRANDA IŠ NIEKUR,joks vėjas "neįpučia"...O komentuoti ar išsakyti turi teisę kiekvienas,be įžeidinėjimų! Ir dar kvailiau kitus gąsdinti teismais už savo nuomonės išsakymą!

  Prieš savaitę
 • Ei

  Nuoroda

  Kas jus nedastumti kad nesamones rasinejat.palikit mergaite ramybei!!!

  Prieš savaitę
 • Feja

  atsakymas į: Ei Nuoroda

  Tai kad ji nebe mergaite

  Prieš savaitę
 • Sekmes teisme

  Nuoroda

  Uzblokuoti sita web hostinga ir domaina, linkiu prisiteisti milijonus!!!

  Prieš savaitę
 • Aha

  atsakymas į: Ateina galas Nuoroda

  Jau komentatoriai apsisikot ane? Patusysim situos ubagelius paviesim komentuotoju vardus ir pavardes.

  Prieš savaitę
 • Pz

  Nuoroda

  Koks kaimieciu krastas, teisejai gi matai atsirado, ble jei galima, eisim i redakcija tada i teisma del nesantaikos kurstymo, privaciu interesu pazeidimo ir padarysim kad komentuotojai galetu komentuoti tik su savo paskyromis, kur bus nurodytas vardas bei pavarde, jei to nepasieksim uzdarysim anykstos puslapi, paziuresim kiek tada bus drasuoliu komentuotoju, senas, blogai valdomas puslapis kuris pazeidzia zmogaus teises, paziuresim ar anyksta atsilaikys pries lietu skundu ir teismu tampyma.

  Prieš savaitę
 • "Močiutei"

  Nuoroda

  Ir ką ta "močiutė"pliurpia?Kaip jai ne gėda visiems meluoti?Na,nustok,"močiute"kitiems akis "dūmyti",o geriau išaiškink,kad nesusituokus seksu užsiimti yra labai nedora.O jeigu jau doros nėra,tai po sekso reik tikėtis ir naujos gyvybės atsiradimui!Tad,lai "pasakų"nebesako.O kad mergina verkia-jai reikėjo verkti,kai jos draugužis panoro sekso...

  Prieš 2 savaičių
 • .

  atsakymas į: "Močiutei" Nuoroda

  Oho, atsirado gi šventoji dvasia. Nei jūs žinot kaip buvo, nei ką. Savo vaikus žiūrėkit, o ne svetimus.

  Prieš savaitę
 • Moteris

  Nuoroda

  Palikit mergina ramybej ,jai ir taip sunku .O kiek moteru turejo perileidimus ? Susilaikymus ? Savaiminis abortas ,,Būna taip gyvenime.Merginai sveikatos ir mociutei stilrybes .Žmones ,nekankinkit kitu ,paziurekit savo kiemo ,savo laiptines,,,apsišluokit savo aplinkoj ,,savo šeimoj.

  Prieš 2 savaičių
 • Nuoroda

  20 metų ir nežinojo kad nėščia ,gal nelabai norėjo žinot ,kaip suprantu ir nelabai kam rupejo ,kur tevai buvo ta pati močiute ?

  Prieš 2 savaičių
 • informacija

  Nuoroda

  Žurnalistų etikos kodeksas skelbia, kad prie tokio pobūdžio informacijos būtina paskelbti ir atitinkamų pagalbos tarnybų telefonus (pvz. Pagalbos moterims linija
  8 800 66366;Psichologinė pagalba krizes išgyvenantiems žmonėms tel:+37064051555 r pan. )

  Prieš 2 savaičių
 • Ne Juozas

  Nuoroda

  Dar niekas neaišku, dar vyksta tyrimas, o pikti komentatoriai jau žmogų nuteisia, pasišaipo iš jo nelaimės. Negražu. Ko benorėti, juk lietuviai tokie žmonės, daugeliui būna malonu dėl kitų nelaimės.

  Prieš 2 savaičių
 • im

  Nuoroda

  bet kai paskaitai tai kiek daug laimingu zmoniu, del kito nelaimes

  Prieš 2 savaičių
 • Anzelmutė

  Nuoroda

  Aš tai niekaip nesuprantu,20metų merginai,nejaugi jai nedašyla ,kad po sekso gimsta vaikutis,bet ant tiek bukos būta,kad nežinotų kad nėščia ir kaip ten bebūtų,turėjo kreiptis į medikus,bet turėjo tokia būt buka,ir durna,juk sąrėmiai tai vis tiek buvo,galėjo skambinti 112,sugebėjo santykiauti,o va greitukės pašaukti nesugebėjo,juokinga,nesvarbu gemalas,ar vaikutis,bet skandinti fekalijose nu žinokit žiauru.Mano kaimynė net kačiukų neskandina į fekalijas,o ką jau bekalbėti apie gyvybę.

  Prieš 2 savaičių
 • Anzelmutei

  atsakymas į: Anzelmutė Nuoroda

  Atsirado šventoji, vardu Anzelmutė, be jokių nuodėmių!

  Prieš 2 savaičių
 • Balzebubas

  atsakymas į: Anzelmutei Nuoroda

  Kiek tamstai moka už komentarų komentarus, t.y. už komentuotojų kritikavimą?

  Prieš 2 savaičių
 • Tai

  Nuoroda

  tikriausiai,kad įvyko persileidimas,nes buvo rašyta,kad rastas naujagimis( beje argi?) tualete nenustatytos lyties. Jeigu naujagimis,tai kaip nežino kokia lytis. Juk čia ne viščiukas. Matomai embrionas. Jeigu iš tiesų taip,kam kankint tą jauną mergaitę. Juk jai trauma ir taip visam gyvenimui. Pirmiausiai informacinėms priemonėms reikia išsiaiškint tikrą tiesą,o ne skalambint garsiai ir dar kuris pirmiau parašys. Bet svetimo skausmo nebūna!

  Prieš 2 savaičių
 • Nemates

  Nuoroda

  Tai va iki ko privedė karantinas,neišsiaiškino ir daktarai neštumo ?

  Prieš 2 savaičių
 • Tam nemates

  atsakymas į: Nemates Nuoroda

  Visą karantiną moterų gydytoja Nijolė J. dirbo. Ar norėjote, kad į namus atvyktų?

  Prieš 2 savaičių
 • O siaube!

  Nuoroda

  Ar jau turite išvadas pikti rašinėtojai?
  Ar laikraštyje bus paskelbta atsiprašymai komentatorių kai paaiškes, kad tai buvo tik persileidimas, sukėlęs šitiek negatyvo?
  Pikti žmonės ir tiek
  Na, o žiniasklaida........tokiom antraštėm pasikelia reitingus......

  Prieš 2 savaičių
 • Tai

  Nuoroda

  Kokiam kaime,rašot neišsiaiškine,viena diena Šeimyniškeliu kaimas,šiandien jau Šeiminiškiu kaimas

  Prieš 2 savaičių
 • MERGINAI

  Nuoroda

  LINKIU STIPRYBĖS IR PERDAUG NEKREIPTI DĖMESIO Į PIKTŲ ŽMONIŲ AMŽINU KITŲ KALTINIMU NEŽINANT TIKROS SITUACIJOS; NA IR PASIMOKYTI ATEIČIAI.

  Prieš 2 savaičių
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone redakcija turėtų išimtį tokį straipsnį, kol vyksta tyrimas arba išjungti komentarus. Tai pažeidžia visus etikos kodeksus.

  Prieš 2 savaičių
 • Vaičiūnui

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  reikia pažvelgti į savo etiką, o ne patarinėti redakcijai

  Prieš 2 savaičių
 • Taigi

  atsakymas į: Vaičiūnui Nuoroda

  Į kurį čia kreipiesi? Ir kodėl ?

  Prieš 2 savaičių
 • pritariu

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  100%.

  Prieš 2 savaičių
 • Ritai

  Nuoroda

  Išvados jau yra. Žiūrėk kad nereiktu ponia ekspertė aiškintis.

  Prieš 2 savaičių
 • Rita

  Nuoroda

  Jooo! Medikai ant tiek buki, kad nesupranta kur persileidimas ir kur gimdymas! Neskiria naujagimio, nuo kelių mėnesių nėštumo. Babulka nelakstyk po turgų ir nekabink makaronų! Melagė esi, įdomu kaip čiulbėsi, kai medikai nustatys kūdikio mirties priežastį.
  Aišku, dar yra berniokas. Jam kaltę jau dabar metat!

  Prieš 2 savaičių
 • Anonimė

  atsakymas į: Rita Nuoroda

  Įdomu ar atsiprašysi kai paaiškės kad iš tikrųjų persileidimas įvyko ir nusikaltimo nebuvo.

  Prieš 2 savaičių
 • Zosikė

  Nuoroda

  Nu jo, močiut, mergytė net nežinojo, kad laukiasi, kaip kad nežinojo, jog ir su vyriškos lyties atstovu sugula, ar neee?
  Raitysis nuo atsakomybės dabar nuo to paties sugulovo iki baigiant ta pačia baba. Kai lavonėliui jau įvardinta ir lytis, tai jokia nėštumo pradžia, o tikrų tikriausia "pilnatvė".
  Na, o namas tai gyvenk ir džiaukis gyvenimu. Bet dvikojai padarai to nevertina ir skleidžia neigiamas emocijas aplinkiniams. Visai nejauku girdėti ir įsivaizduoti kaip kūnelis plūduriuoja fekalijų duobėje.

  Prieš 2 savaičių
 • Anonimė

  atsakymas į: Zosikė Nuoroda

  Klausimas dar kaip ir kada ta lytis nustatyta buvo. Nes iš pat pradžių straipsniuose tai rašė, kad "nenustatytos lyties kūdikis". Tai gal iš tikrųjų buvo ankstyvas nėštumas... Kitaip sakant niekas neaišku ir nereikia teisti.

  Prieš 2 savaičių
 • ritutei ir zosikei

  atsakymas į: Zosikė Nuoroda

  o tai lytį jūs, didžiosios ekspertės, nustatėte? Gal dar galėtumėte pakomentuoti, kelintoje nėštumo savaitėje mergina buvo, ar kūdikis išnešiotas ir kitus visuotinai smerktinus klausimus?

  Prieš 2 savaičių
 • "Ekspertės"

  atsakymas į: ritutei ir zosikei Nuoroda

  ir dar "didžiosios". Lytis "nustatyta" Lietuvos Ryto portale, pone Tardytojau. Daugiau informacijos joje nėra ir ar kūdikis išnešiotas ar ne ten nerašoma. Taip, kad neieškokite sliekų ant asfalto. Lietuva- demokratinė valstybė ir joje skelbiama informacija ne ant pakelės stulpo, o internetinėje erdvėje gali būti aptariama ir aptarinėjama. Svarbu be keiksmažodžių ir panašių kitų užgauliojimų. Puolimas kitai nuomonei nei norėtų MOČIUTĖ ar tas, kuris yra sulaikytas yra nulinės reikšmės. Taip, kad TARDYTOJAU nereikia čia lia, lia, lia.

  Prieš 2 savaičių
 • Kaimietis

  Nuoroda

  Aišku faktas ,bet amžinai žiniasklaida kai pateiks tai jo.

  Prieš 2 savaičių
 • Saule

  atsakymas į: Kaimietis Nuoroda

  Kokie visi pikti komentarai, aisku korona, betpalaukim isvadu ekspertu, o tada jaugalim ir komentuoti, bet ne mums teisti yra auksciausias danguja....

  Prieš 2 savaičių
 • Saulyte,

  atsakymas į: Saule Nuoroda

  "bet ne mums teisti yra auksciausias danguja...."
  Taip, Aukščiausiasis tai yra dangujE, bet jūsų lietuvių kalbos pamokose tai tikrai nebuvo.

  Prieš 2 savaičių
 • Kaimietis

  atsakymas į: Saule Nuoroda

  Vėl grybaujat.Aš nepažįstu ir neteisiu sakau kad žiniasklaida skiedzia iškart o kaimiečiai jau galvoja kad kūdikis jau ten duobej.Mes gi nezinom nieko .Nors vieną dalyką zinom kaip suest vienas kitą.Jau Man Lietuvis baisiausias žmogus

  Prieš 2 savaičių