Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Panevėžio AVMI) informuoja, kad švelninant šalyje paskelbto karantino sąlygas, nuo birželio 3 d. tiesiogiai atvertas gyventojų aptarnavimo padalinys Anykščiuose.


Atsižvelgiant į galiojančias COVID-19 prevencijos darbo vietose rekomendacijas, aptarnavimo padalinyje laikinai ribojamas klientų srautas - atvykti numatytu laiku gali tik iš anksto telefonu užsiregistravę gyventojai. Registruotis apsilankymui Anykščių padalinyje gyventojai gali telefonu: (8 381) 40016.
Siekiant užtikrinti į aptarnavimo padalinius atvyksiančių klientų ir juos konsultuojančių darbuotojų saugumą, veikla yra organizuojama remiantis Sveikatos apsaugos ministerijos pateiktomis rekomendacijomis. Klientai priimami tik su išankstine registracija, tik jiems skirtu laiku ir užtikrinant reikiamą atstumą tarp vienu metu aptarnaujamų žmonių. Atvykstančių klientų prašoma dėvėti apsauginę veido kaukę bei dezinfekuoti rankas, pagal galimybes – mūvėti vienkartines pirštines.
Panevėžio AVMI primena, kad konsultacijas telefonu šiemet teikia mokesčių specialistai visoje šalyje. Kilus klausimams, pasikonsultuoti gyventojai gali ne tik paskambinus bendruoju Mokesčių informacijos telefonu 1882, bet ir kitais  papildomais telefonų numeriais, kurie skelbiami VMI interneto svetainėje. Panevėžio AVMI konsultacijos teikiamos šiais papildomais telefonų numeriais (8 45) 501137 ir  (8 389) 63729.

 

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • kiek galima

  Nuoroda

  kiek galima gauti atlyginimą ir dirbti tik truputį.Laikantis higienos reikalavimų ir laukiant VMI patalpose susėdus "per metrą" nėra jokio pavojaus.
  Kam aptarnauti žmones, jei galima neaptarnauti.

  Prieš mėnesį
 • xxxx

  Nuoroda

  Kiek galima išsidirbinėti ir dirbti 'patogiai' ir tik po truputį.Nejaugi VMI koronos židinys?. Kaip dirba pardavėjos, kur aptarnauja šimtus žmonių?Nesigirdėjo, kad pardavėjos būtų labai sirgę Covid-19.O VMI darbuotojai trumpai kontaktuoja su konkrečiu žmogumi ir tik per atstumą.Kur čia pavojus?

  Prieš mėnesį
 • Gyventoja

  Nuoroda

  Įdomu kaip prisiskambinti jei telefonu pakelia ragelį ir vėl padeda

  Prieš mėnesį