UAB "Anykščių vandenys" skelbia, kad auga vandens vartotojų įsiskolinimai.


2019 metų sausio 1 dieną vandens vartotojai bendrovei buvo skolingi 147 tūkst. Eur, o šių metų sausio 1 dieną - 154 tūkst. 300 Eur.
Per metus vandens vartotojų įsiskolinimas padidėjo 7 tūkst.300 Eur.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Zenonas N

  Nuoroda

  O kas kad mokam? Šį savaitgalį visas namas kapstėmės po kanalizacijos šulinius... Galvojom gal iš mūsų, dėl mūsų kaltės užsikišo šešiabučio kanalizacija. Nė velnio! Per kiek metų šulinyje suauga žolė į velėną? Bent jau kelerių, jei ne keliolikos turbūt reikia... Šulinys kuriame iš kelių namų nuotekos surenkamos į trasą užaugęs tiek, kad aklinai užkišo iš namų einančius vamzdžius. Ar neturėtų jie bent kartą metuose būti pravalomi??? Svarbu pinigus surinkt, o jūs savaitgalį skęskit fekalijose... Kas be ko - už švarų vandenį esam dėkingi, nes anksčiau praustis galima buvo tik viena ranka - kita gi tekdavo užsikimšti nosį ;)) Darbai tik pagal vieną paslaugą, o sąskaiton įrašyt nepamirštat ir vandens ir nuotekų...

  Prieš mėnesį
 • Pasipiktinę...

  Nuoroda

  Jau pasidarė KENKSMINGAS ĮPROTIS UŽ PASLAUGAS NEMOKĖTI,APSIMETANT VARGŠU.O po kurio laiko tokias skolas nurašo arba sumoka už juos kiti.Lai persikelia gyventi į pačių sukurptas palapines kur nors prie upės-ten vanduo nekainuos,už bustą nereikės mokėti,prie žvakių šviesos.Bet LABAI EFEKTYVU BŪTŲ SKELBTI VIEŠAI "NEMOKIŲ"ASMENŲ PAVARDES,nes ANYKŠČIAI -mažas miestelis,vieni apie kitus gerai žino.

  Prieš mėnesį
 • na

  Nuoroda

  ši publikacija sudomino-pasirodo gali vogti ir nieko,nes kiti apmokės..Nejau negalima išieškoti skolų,išjungti vandenį ,paduoti į teismą dar ir delspinigius priskaičiuojant.

  Prieš mėnesį
 • Kada baigsis?...

  Nuoroda

  Kokia nesąmonė,kad dar atsiranda tokių "ubagų",kad už vandenį "negali"susimokėti!Nori visais patogumais naudotis ir už veltui?Yra ir tokių,kurie gyvena 3 jų kambarių bute vienas/viena,gauna iš valst.lengvatas.Tiesa tokia-jeigu nori komfortiškai plačiai gyventi-tai būk malonus už viską susimokėk pats,nes nuo tokių apsimetėlių ubagų bloga darosi:kažkas turi juos šelpti,kažką duoti pusdykiai ir pan.,gyvena iš kitų sąskaitos,tad kada baigsis jų parazitavimas???

  Prieš mėnesį
 • Benamis

  Nuoroda

  Aš nemoku už vandenį, bet nturiu skaityklio ant Šventosios upės. Tai gal kaip galėčiau kitaip padėt savivaldybės bendrovei tą ūkį suvaldyt. Siūlau, priimkit sudarčių administratorių vietoj teisininko ir įplaukos pajudės, įpatingai prieš rinkimus į Seimą!

  Prieš mėnesį
 • jo

  Nuoroda

  nemalkit su..do,konkreciai kas negali,pavardes,as sumokesiu.

  Prieš mėnesį