Nuo rugsėjo 1-osios Anykščių rajone didės kai kurie neformaliojo vaikų ir suaugusiųjų švietimo programų lankymo įkainiai.

 Anykščių rajono taryba gegužės mėnesį vykusiame posėdyje nusprendė, kad po Anykščių muzikos mokyklos ir Anykšiū kūrybos ir dailės mokyklos sujungimo veiklą pradėsiančioje Anykščių meno mokykloje pagal išplėstinio ir mėgėjų muzikinio ugdymo, pradinio ir pagrindinio muzikinio formalųjį švietimą papildančio ugdymo programas ruošiami moksleiviai bei suaugusieji už užsiėmimus mokės daugiau.
Brangs užsiėmimai ir Anykščių kūno kultūros ir sporto centre.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Bobute

  Nuoroda

  Sujungti mokyklas ir pakelti mokesti - reiskia suzlugdyti

  Prieš mėnesį
 • Tėvas

  Nuoroda

  čia taip didinamas prieinamumas savivaldybės valdomose įstaigose ugdyti vaikus ir siekiama apsišvietusios visuomenės.

  Prieš mėnesį
 • mama

  atsakymas į: Tėvas Nuoroda

  šiaip tai brangsta suaugusiems mokymasis piešti ar muzikuoti. Vaikams lieka apypanašiai tas pats, tik suapvalinama, kad nebeliktų centų kurie atsirado įvedant eurą. Meno ir sporto ukdymui savivaldybė vaikams per metus skiria apie milijoną eutrų, tėvai prisimoka gal tik 10 proc. prie tos sumos. Na negali biudžetas dotuoti dar ir suaugusių, kurie nori ant senatvės pradėti groti ar piešti, tai jiems kaina jau priartėja prie savikainos, nors ir tai dar 30 proc. mažesnė.

  Prieš mėnesį
 • Pastaba

  Nuoroda

  Mano supratimu šios paslaugos brangs tik savivaldybės biudžetinėse įstaigose. Jos dirba žmonėms iš mokesčių mokėtojų lėšų, bet kai pagalvoja, kad mažai uždirba, tai didina mokesčio kainą.

  Prieš mėnesį