Ketvirtadienį per Anykščių rajono tarybos posėdžio pertrauką konservatorė Rita Kripaitienė kalbėjo  apie žmonių pasipiktinimą dėl per karantiną organizuojamo medicinos įstaigų darbo.
"Yra daugybė darbuotojų, kurie kontaktuoja su didžiule mase žmonių, mes dirbame, o medicinos įstaigos - niekaip.Kas čia per opinija padaryta?", - piktinosi R.Kripaitienė, pastebėjusi, kad jau kurį laiką Anykščių rajone neregistruotas nei vienas susirigimas koronavirusu.
Kaip Jūs  reaguojate  šį laikotarpį, kai yra ribojamas lankymasis medicinos įstaigose? Ar dėl to patyrėte problemų?
Jūsų komentarus paviešinsime antradienio laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Korona

  Nuoroda

  Ne tas žodis " patyrėte problemų?". kaip dažnai pas mus būna - net neprieina iki rimtų problemų. Patys sunkiausi ligoniai palikti ant išgyvenimo. Gerai, jei gali telefonu pasakyti, kad skauda, kur skauda, Iš savo patyrimo daktarai išrašo vaistų dažniausioms ligoms su tokiais simptomais. O ką daryti, jei negali pasakyt? Juk turi ne tik daktaro ausis paklausyti, bet ir akis pažiūrėti.

  Prieš mėnesį
 • Trūksta

  Nuoroda

  aiškios informacijos kur ir pas ką kreiptis susirgus. Turime rajone du laikraščius, seniūnijas, būrį seniūnaičių. Tai nejaugi negalima aiškiai, konkrečiai paskelbti medicinos įstaigų telefonus, medikų darbo grafikus ir pan. Dabar visi tik apie koronovirusą ir rašo, skelbia, apie kitus susirgimus nutylima. Nereikia pamiršti, kad rajonas sensta, dauguma gyventojų senyvo amžiaus kir internetu nesinaudokja. Jiems visą informaciją reikia pranešti laikraščiuose, skelbimuose, net asmeniškai. Trūksta tam noro, laiko, pastangų ar papildomų etatų?

  Prieš mėnesį
 • anykštėnė

  Nuoroda

  teko kreiptis į polikliniką per karantiną ( ir ne vieną kartą) dėl atsiradusių savo sveikatos problemų ir neturiu jokių priekaištų dėl aptarnavimo, registratūros darbuotoja mandagiai viską paaiškino, šeimos gydytoja bendraujant telefonu labai atidžiai išklausinėjo, suteikė konsultaciją, išrašė vaistų receptus, pasakė, kad jei bus reikalinga, priims vietoje, padarys reikiamus tyrimus.Taip kad ir priima gydytojai, ir pagalbą teikia. O mums pacientams manyčiau reikėtų būti pakantesniems, stengiantis suprasti gydytojus, slaugytojas, kad jie dirba ne taip jau ir lengvą darbą

  Prieš mėnesį
 • X X X

  Nuoroda

  Penktadienį ryte paskambinau į poliklinikos registratūrą, norėjau paklausti, ar registruoja pas stomatologus.Registratorė davė telefono numerį ir nurodė laiką, kada turiu paskambinti gydytojai. Paskambinus nurodytu laiku gydytoja paklausė, kokia problema ir ar spėsiu ateiti x val.Pasakiau, kad spėsiu. Atėjus į polikliniką užtrukau( su visomis biurokratinėmis procedūromis) nepilną pusvalandį.Pašalino skaudantį dantį.Nei danties, nei problemų...Neklausykit, kas ką kalba, skambinkit ir klauskit. Tikrai pagelbės.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Valstybinės poliklinikos registratūra vis sakydavo, kad, jeigu danties neskauda, tai nepriima, kol karantinas nepasibaigs, prieš savaitę sakė, kad iki birželio 22 d. nepriims. Dabar dantį skauda, negaliu prisiliesti, pirmadienį žiūrėsiu ką sakys.
  Vakar mieste sutikau du pagyvenusius žmones, nesulaukę pagalbos valstybinėje poliklinikoje, turėjo eiti į privačius odontologijos kabinetus, kuriuose už paslaugas imami pinigai skausmingai atsiliepia jų skurdiems biudžetams, nes jų pensijos ar algos yra nedidelės.

  Prieš mėnesį
 • Elena

  Nuoroda

  Taip ,pas gydytojus dirbančius ligoninėje patekti neimanoma,nes jie nedirba,o mes siunčiami į kitus miestus.Jei pati nevairuojanti,tai ir pasiekti kitą miestą be šansų.

  Prieš mėnesį
 • Įdomu

  Nuoroda

  Ar padaugėjo rajone mirčių , todėl , kad gydytojai atsiskė gydyti ligonius?

  Prieš mėnesį
 • Ligoninėje

  Nuoroda

  Iki šiol buvo teikiama visa pagalba, dar nė vienas nebuvo išvarytas ,jei kas buvo neaišku gydytojui , pacientai buvo siunčiami į kt. miestu gydymo įstaigas, esant reikalui guldė į stacionarą, manau , ligoninėje darbas vyko įprastai, žinoma aplinkybės buvo kitos , kad ligonių buvo mažiau , tai ne įstaigos kaltė.O kad lankymas uždraustas ,tai į naudą visiems , nepadaugėjo susirgimu, dėl ligonio būklės galima pasiklausti gydančio gydytojo, viskas laikina, turėkim kantrybės.Gražios vasaros.

  Prieš mėnesį
 • Prie

  Nuoroda

  Ko čia Vaiginas, Vaiginas juk ligoninei o ne poliklinikos žodžių negydė prastai gydė pirmai o dabar dar geriau nebereikia gydyt visiškai sušikta visai medicinos prieitis

  Prieš mėnesį
 • Zaraza

  Nuoroda

  Ša man visi! Dvi baltas šuniabūdes prie ligoninės pastatė? Pastatė. Ir dar kupolą! Tai ko dar mažai? Ko zyziat?

  Prieš mėnesį
 • Gulti kupole

  atsakymas į: Zaraza Nuoroda

  Tam kupole atsiguli ir guli, kol kas nors apsižiūri. Gal net tą pačią dieną. Tada pradeda gydyti. Jei gyvas dar.

  Prieš mėnesį
 • Jurgis

  Nuoroda

  Žadama mokėti medikams didesnius atlyginimus. Reikia. Bet tik tiems, kas gydė nuo viruso užsikrėtusius. O kitiems, kaip ir Anykščių daktarams, reikia ne tik didesnių algų nemokėti, bet ir iš viso nemokėti. Už ką mokėti algą, jeigu nepriimi pacientų, sėdoi namie ir konsultuoji ligonį telefonu ar internetu. Per karantiną sveikatos apsaugai buvo skirta nulis dėmesio. Baisu.

  Prieš mėnesį
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Par visu karantinu labjausiai visi nekinte rizikas amžiaus žmanių. Tik visur aplink ir girdejai rekamendacijas, kad neslankyt niekur rizikas amžiaus žmones. Da gerai, kad krautuves ir bažnyčia mūsų neatstume, insilaide. Navatna, kai rizikas žmanems rekamenduoja neslankyr ir gydyma istaigas. Tai kur dėtis seniem pirdylam? Gal jiem ait kapuos ir laukt smerties? Ale Svedasys ir kapines baigia užsipildyt, vietas mažai beliki.

  Prieš mėnesį
 • Danutė

  Nuoroda

  Labai sunki ir bloga situacija.Nebereikia gydyti ligonių.Tik virusas visur virusas!O žmonėms pagalbos nelabai nori suteikt!!!!

  Prieš mėnesį
 • Bliam!

  atsakymas į: Danutė Nuoroda

  Užtai Vaiginą vėl gavot! Negana? Tai kad daugiau nenusipelnėte, kad konservai jums duotų. Anys tik atimti moka...

  Prieš mėnesį
 • Įžvalga

  atsakymas į: Bliam! Nuoroda

  Tai gal Vaiginas tą Vasiliausko paliktą betvarkę sutvarkys, pagaliau! Jei jis per 1 mėnesį sugebėjo padaryti daugiau, negu Vasiliauskas per pusantrų metų, tai vilties yra.

  Prieš mėnesį
 • Neateis

  Nuoroda

  Iki Mikierių jokie virusai neateis. Neatėjo iki mūsų asfaltas, neatėjo maršrutinis autobusas, neatėjo medicininės paslaugos, neateis ir koronavirusas.

  Prieš mėnesį
 • Trumbatiškis

  atsakymas į: Neateis Nuoroda

  Bravo Mikieriai! Iš mūsų kadaise siauruką atėmė, iš jūsų visą kitą !! Laisvė, tvoju matj!!!

  Prieš mėnesį
 • absurdu absurdas

  Nuoroda

  toks medikų užsidarymas. Ar kitos ligos staiga buvo ,,atšauktos", kad žmonių nepultų, kol praeis šita koronė?..... Pas stomatologus patekti neįmanoma, pas kitus specialistus taip pat - vienintelis atsakymas: gerkit nuo skausmo ką nors....Dabar pusė žmonių valyt nuo tų perdozuotų chemikalų reikia. Kaip gali ,,gydyti" nežinodamas diagnozės? Cirkas čia - ne pagalba, juolab ne gydymas.
  Įdomu tik viena būtų paklausti tų garbiųjų mūsų valdžios žmogėnų, suprantančių, kad galimas ir toks ,,gydymas": jei paslaugos kelis mėnesius neteikiamos, kodėl tuos mėnesius turėjome mokėti mokesčius?....Už tuos pinigus galėčiau dabar visai pakrikusią sveikatą privačioje klinikoje taisytis...Aišku, kol žmonės su šakėm neišeis savo teisių ginti, tai ir toliau bus kvailinami, ujami ir per atstumą burtų keliu ,,gydomi"

  Prieš mėnesį
 • Sodietis

  Nuoroda

  Tuos medikus visi garbina kaip kokius karalius, dėkoja, kad jie budi dieną naktį priešakinėse linijose kovoje su pandemija šito baisaus viruso. Gal tokių ir buvo ar yra. Tik ne Anykščių rajone. Per karantiną gydymo įstaigos nuo pacientų užsidarė, užsitvėrė, dirbo nuotoliniu būdu, nežinia kaip ir kas teikė gydymo paslaugas. Gerai dar kad į vaistines buvo galima lengviau patekti, tai dar išgyvenome, išlaukėme.

  Prieš mėnesį
 • O

  atsakymas į: Sodietis Nuoroda

  Vaistininkai daug žino, tirsi gait kreiptis, na dar žino ir visų parduotuviu pardavejai....

  Prieš mėnesį
 • Monik Streep

  Nuoroda

  Aš išgyvenau sunkius laikus santykiuose su sužadėtiniu, nes jis sakė, kad daugiau manęs nemyli ir nori, kad mes nutrauktume savo sužadėtuves. Aš paklausiau, kodėl jis to nori, bet jis man nesuteikė jokio gero atsakymo, paprašiau jo neišeiti, nes aš tikrai jį myliu, jis vis tiek išvyko ir pasilieka pas kitą panele. Tai man buvo įkalbėta, nes žinau, kad jis mane myli, todėl aš rinksiuosi pagalbos ir randu Dr. Ajayi internete, jis yra burtininkas, paaiškinau. ką aš praėjau, jis papasakojo, iš kur kyla problema ir kad su manimi sužadėtiniu yra manipuliuojama, jis man pasakė burtą ir po septynių dienų sulaukiau vyro skambučio, kad jis grįžta namo, jis atėjo atgal ir dabar mes laimingai vedę. susisiekite su gydytoju Ajayi savo „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. paštu: drajayi1990@gmail.com

  Prieš mėnesį
 • Žinoma

  Nuoroda

  kad kilo daugybė problemų. Paskelbus karantiną, atrodė, kad daugiau neegzistuoja kitokios ligos, vien tik koronavirusas. Prasidėjo baisūs suvaržymai, patekti į gydymo įstaigas neįmanoma, nežinia kur kreiptis, ką daryti, pavyzdžiui, suskaudus dantį, supuliavus ausiai ar krislui patekus į akį. Trūko informacijos. Gal kur internete ir buvo skelbiama, bet ne visi naudojasi internetu. Visur buvo akcentuojama nuotoliniu būdu konsultuotis su šeimos daktaru, bet pe r nuotolį ne visus susirgimus galima pagydyti. Garbaus amžiaus žmonės nuskriausti. Anykščiuose su pykčiais ir triukšmu atidarė Karščiavimno kliniką, bet tuoj paskelbė, kad ten nebus priimami 60 metų ir vyresni asmenys. Tai kur jiems dėtis, kur kreiptis senjorams?

  Prieš mėnesį
 • pardavėjas

  Nuoroda

  lyginti su medikais - kažkoks absurdas

  Prieš mėnesį
 • Sveiki būkite

  Nuoroda

  Skubi pagalba ligoninėje teikiama visą parą, problemų nėra.

  Prieš mėnesį
 • Opinija

  Nuoroda

  Ukmergės ligoninė, Santaros klinika jau prisidirbo.

  Prieš mėnesį
 • Na taip

  Nuoroda

  atrodo kitu ligu Lietuvoje neliko, gali mirt nuo nenustatytu diagnoziu, neatliktu tyrimu...
  reikia suvarzymu, bet proto ribose. neuztenka vie nedarbingumo lapelio, norisi buti sveikam, t.y isgydytam

  Prieš mėnesį