Gegužės 28 dieną,ketvirtadienį, vykusiame Anykščių rajono tarybos posėdyje iš pareigų atleistas Anykščių ligoninės direktorius dr.Audrius Vasiliauskas.Nors Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius teigia, kad direktorius iš darbo išeina šalių susitarimu, dr. A.Vasiliauskas Anykščių rajono tarybai sakė, kad palikti darbą ji vertė meras S.Obelevičius ir Anykščių rajono savivaldybės administracija.
Laikinuoju Anykščių ligoninės direktoriumi  Anykščių rajono taryba paskyrė iki šiol  Anykščių rajono mero patarėjo pareigas ėjusį, Anykščių ligoninei daugiau nei 20 metų vadovavusį Dalį Vaiginą. Iš ligoninės direktoriaus pareigų D.Vaiginas buvo išstumtas nušalintojo Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio pastangomis. Epizodas, kaip K.Tubis kartu su Anykščių rajono savivaldybės kontrolieriumi Artūru Juozu Lakačausku aptarinėja, kaip D.Vaiginą teisinėmis priemonėmis atleisti iš direktoriaus pareigų, buvo nagrinėjamas K.Tubio teismo posėdyje Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmuose.

 Darbą palieka dėl  spaudimo iš savivaldybės

Posėdyje pasisakyti dr. A.Vasiliauską kvietė Anykščių rajono tarybos narys Kęstutis Tubis. Priminsime, kad būtent jam užimant Anykščių rajono mero pareigas, dr. A.Vasiliauskas laimėjo konkursą ir buvo paskirtas dirbti Anykščių ligoninės direktoriumi.
"Išeinu spaudžiamas mero, nors tai ir vadinama šalių susitarimu.Šis spaudimas prasidėjo nuo pačios pirmos dienos, nors nebuvau atlikęs jokių darbų ir tuo pačiu nebuvau padaręs jokių klaidų.Galbūt padariau vieną vadybinę klaidą, kad ateidamas dirbti nesusibūriau savo komandos.Buvo sukurtas "agentūros tinklas". Iš vienos pusės prieš mane buvo veikiama iš ligoninės, taip pat ir savivaldybės asmenų, kuriuos jūs pažįstate.Būdavo ir taip, kad aš dar nebūdavau priėmęs sprendimo, tik pasakydavau kokią mintį, o savivaldybė jau viską žino.Norėjau išlaikyti savo apolitiškumą, nors spaudoje pasirodė, kad esu Liberalų sąjūdžio narys.Nebuvau paskutinius metus aktyvus, tai šios žinios neskelbiau, tai mano ankstesnės veiklos pasekmė.Galiu pripažinti, negimiau vadovu, bet vadovu būti išmokstama.Kaip ir meras negimė meru, būdamas biologu išmoko būti meru.Nesulaukiau per šitą laiką iš savivaldybės jokių patarimų, padėjimo, jokios bendros vizijos kūrimo, todėl ,galbūt, ir nepadariau visko, kaip turėtų būti.Nemezgiau intrigų, su niekuo sąskaitų nesuvedinėjau", - kalbėjo dr. A.Vasiliauskas.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Idomu

  Nuoroda

  Kodel poliklinikos reikaluose nesikiša ir šitiek laiko neatsidaro ir niekas nemato,kodel nei pats Obelevicius,nei jo patarejai nepuola tatleisti nei daktaru nei direktores,l

  Prieš mėnesį
 • Ne tubietieškai

  Nuoroda

  Kodėl niekas neužantspaudavo durų? Kur kaltinimai nusikaltimais? Kur ieškinys prokuratūrai?

  Prieš mėnesį
 • Algiui

  Nuoroda

  Kitaip negali išsakyt savo nuomones ? Esi žvirblio smegenelem taip mąstydamas ,viskas kas prie tubio blogai ,o kas prie obeleviciaus liuks ? Nesuklysiu ,kad ėsi dvokiantis lanzberginiu pakalikas .

  Prieš mėnesį
 • M

  atsakymas į: Algiui Nuoroda

  Kaip negražu. Labai ne kultūringa

  Prieš mėnesį
 • Algis

  Nuoroda

  Labai gerai kad išpirdolino šitą mento statytą Vasiliauską. Graudu skaityti tokias nuskriausto mamytės vaikelio lygmens apsiskundimą.

  Prieš mėnesį
 • L

  atsakymas į: Algis Nuoroda

  Ar taip galima, gal ir kataliku save laikote. Ar tokie komentoriai nebaudžiami. Tuti būti straipsnis.

  Prieš mėnesį
 • Ona

  Nuoroda

  Tai Vaiginas paliko savo sekretore Pilkauskaite kuri visja pranešinėjo Vaiginui todėl ir buvo viskas žinoma savivaldoi. Reikėjo brukt šita merga ir savo komanda susirinkt.

  Prieš mėnesį
 • Taigi aha !

  Nuoroda

  O tai koks gi velnias jums liepė rinkti į merus buvusį komunistą,a !? Negana buvusių mokytojų Nefo ir Gudelio? Nepasimokėt? Tai dabar ir graužkite sau nagus.

  Prieš mėnesį
 • Irgi balsavau

  atsakymas į: Taigi aha ! Nuoroda

  Aršūs komunistas sugebejo apsimesti tremtiniu. Už ateistą reklamavo S.Filopavičius. Kaip sugaudyti, kad jis tikras komunistas?

  Prieš mėnesį
 • Aha taigi

  atsakymas į: Taigi aha ! Nuoroda

  Tik mentą į merus, kuris per gobšumą buvo inušalintas ir dabar teisiamas, ar nevykėlį tripermeisterį, kurį vos po metų išpirdolino su saviškių pagalba iš merystės, geriausia būtų rinkti, Leonai A !?

  Prieš mėnesį
 • Monik Streep

  Nuoroda

  Aš išgyvenau sunkius laikus santykiuose su sužadėtiniu, nes jis sakė, kad daugiau manęs nemyli ir nori, kad mes nutrauktume savo sužadėtuves. Aš paklausiau, kodėl jis to nori, bet jis man nesuteikė jokio gero atsakymo, paprašiau jo neišeiti, nes aš tikrai jį myliu, jis vis tiek išvyko ir pasilieka pas kitą panele. Tai man buvo įkalbėta, nes žinau, kad jis mane myli, todėl aš rinksiuosi pagalbos ir randu Dr. Ajayi internete, jis yra burtininkas, paaiškinau. ką aš praėjau, jis papasakojo, iš kur kyla problema ir kad su manimi sužadėtiniu yra manipuliuojama, jis man pasakė burtą ir po septynių dienų sulaukiau vyro skambučio, kad jis grįžta namo, jis atėjo atgal ir dabar mes laimingai vedę. susisiekite su gydytoju Ajayi savo „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. paštu: drajayi1990@gmail.com

  Prieš mėnesį
 • Saulytė

  Nuoroda

  Ne kažką sugebėjo vadovaut mokyklai,bet mero poste tai visiškas pudeliukas,prie LDDP vadovavo jie,dabar netgi garsus buvęs vyr. daktaras .vadovauja.Nėra mero.Anykščiams nesiseka.

  Prieš mėnesį
 • tagiui lygini

  Nuoroda

  vyr daktara su buvusiais ,nebejuokink svieto

  Prieš mėnesį
 • TAGI

  Nuoroda

  Prie TUBIO,savo noru-saliu sustarimu darba paliko MISKINIS,KATUOKA,BILINSKAS,DAUKSA,SAPOKA ir kt....

  Prieš mėnesį
 • Sąrašą pildyti ir pildyti

  atsakymas į: TAGI Nuoroda

  Gasiūnienė, Vaičiulevičius, Bubliausiaitē, skyriaus vedėja Blažytė, Sakavičiutė ir t.t.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Vadovais negimstama !!! Vaiginas žalias buvo kai ėjo į vadovus .Jūs nepamenat ,o aš labai gerai ! Per tiek metu sėdint kabinete tikrai išmoktų kiekvienas ,neabejoju .A,V ,nebuvo jokios pagalbos iš šalies ,o tik laiko gaišinimas aiškinantis ,o ne darbui .Geda obeleviciau ir dalį ir tarybai ! Esat nagais į save ,,,

  Prieš mėnesį
 • Atmintis

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Nebuvo nei žalias, nei pėsčias Vaiginas, Leonai A., kai pradėjo dirbti. Primenu, Nepavyko tau jo išėsti, taip pat kaip ir Tubiui, tik patys susimovėte, užsirovę ant Vaigino. Tai kas ten žalias buvo, nebeprisimeni? SBS...

  Prieš mėnesį
 • Yra negerų žmonių taryboje

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Apie nagų lenkimą į save nustato Molėtų teismas.

  Prieš mėnesį
 • Užuojauta

  Nuoroda

  Ar taip galima elgtis ,ej jūs ,vadovai ?taip galima visus pulti ir spausti ,. O meras ,nusmukusiom kelnėm ,tai stilistas galėtų ji kritikuoti kasdien ,rasyt kad taip nedera merui reprezentuoti rajoną ,kad reikia atrodyt deramai ir t,t.Kazkodel niekas nepuola ,O va čia naujas ,jaunas ,taip gal ir be patirties vadovas ,atėjo ir kažkam sumaišė sėdėjimo kėdėj ,kortas . Prasidėjo pykčių,purvo skleidimo uraganas ,turėtų būt gėda ir toms ligonines geradarėmis nešiojant pletkelius ,,,Žinot ,nenusipelnėt pagarbos nei vienas ,tai kaip pasielgėte su Gyd.A.Vasiliausku ,pasilikot su purvintais chalatais ,o apie merą ,tai visai nėr ką sako ,pudeliukas kitu rankose .

  Prieš mėnesį
 • Reikia

  Nuoroda

  turėti vadybinių sugebėjimų vadovauti įstaigai,kurioje dirba virš 250 darbuotojų.

  Prieš mėnesį
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: Reikia Nuoroda

  Kokių savybių reikia rajono Merui,S.Obelevičiui? Sąžinės...kaip ir nerasta,moralės -???Politinio stuburo,kaip sakė a.a.vienas LKP sekretorius irgi.Supratimo kultūros sferoje....Gamtininkas -puikus.Bet turi vieną puikią savybę,prisitaikyti ir išlaikyti šiltą,gerai apmokamą KĖDĘ.

  Prieš mėnesį
 • Be pykčio

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  O tau Romai, vis nesiseka, nei šiltą vietą išsaugoti, nei ką nors razumno pasakyti ar padaryti. Kur tik tu atsiradai - meno kolektyvui krachas. Vien tik suGižinsku tau užkoduota būti, nors tu ką...

  Prieš mėnesį
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: Be pykčio Nuoroda

  Muzikos mokyklos chorui buvu ''krachas''.''Anykščių vyno'' chorui ,krachas.Taigi,šis europinio paveldo žanras žlugo rajone vadovaujant Merui S.Obelevičiui.Apie ''saviveklėles'' nuo KC,matom iškyliuose Valstybiniuose renginiuose,prie paminklo galimai plagijato.

  Prieš mėnesį
 • Gižinskui

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  O tai ko tu daugiau nori iš mero - komunisto?

  Prieš mėnesį
 • aha

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  Kaip ir muzikantas Gižinskas.

  Prieš mėnesį
 • R, Giži

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  Šlovė Tubiui ir jo diktatūrai.

  Prieš mėnesį
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: R, Giži Nuoroda

  Patariu pseudonimui R,Giži paskambinti man GERAI?

  Prieš mėnesį
 • kada meluoja?

  Nuoroda

  Norėjau išlaikyti savo apolitiškumą, nors spaudoje pasirodė, kad esu Liberalų sąjūdžio narys.Nebuvau paskutinius metus aktyvus, tai šios žinios neskelbiau...

  Prieš mėnesį
 • M

  atsakymas į: kada meluoja? Nuoroda

  Ne tamstos protui suprasti

  Prieš mėnesį
 • Visata

  atsakymas į: M Nuoroda

  Jo jo jo jo, reikia būti UFOnautu, tik tada suprasi, ką Vasiliauskas norėjo pasakyti...Tubis per rajono tarybos posėdį bandė jį iškvosti-nesigavo net ir jam. Nu ir na.. tarė, regis.

  Prieš mėnesį