Per karantiną Anykščių rajono savivaldybės Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vedėja Audronė Pajarskienė sugalvojo naują komunikacinį šūkį ,,Anykščiai - čia gera laukti...“ Anykščių rajono mero patarėja, Kultūros tarybos pirmininkė Gabrielė Griauzdaitė - Patumsienė ,,Anykštai“ pasakojo, kad šiam šūkiui ,,vieningai“ pritarė savivaldybės bei biudžetinių įstaigų vadovai.
,,Anykšta“ klausė pašnekovų, kaip jie vertina Anykščių rajono savivaldybės kuriamus komunikacinius šūkius, teiravosi, ar jie yra reikalingi.

 Alvydas JANICKAS, anykštėnas:

- Kai išgirdau pirmą kartą šūkį ,,Anykščiai - čia gera laukti...“, smagiai nusikvatojau. Kilo mintis - tai ko čia jiems taip gera laukti? Dabar sunki situacija, karantinas. Pas mus ir iki koronaviruso epidemijos bedarbystės rodikliai buvo vieni aukščiausių Lietuvoje. Esame buvę ketvirtoje vietoje visoje Lietuvoje pagal bedarbių skaičių. Šiuo metu turime beveik 2 tūkst. bedarbių. Aš nežinau, ar tiems žmonėms galima sakyti, kad čia gera laukti?
Kalbant apie šūkius, juos mėgo autoritariniai režimai. Šūkiai buvo labai populiarūs Komunistų partijoje, komjaunimas mėgo šūkius. Dabar šūkius taip pat naudoja totalitarinės valstybės - Kinija, Šiaurės Korėja, Baltarusija... Tai atspindi tam tikrą demokratijos lygį.
Manęs šūkiai nežavi.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • o ko noret????

  Nuoroda

  kad sukiu nebutu-juk meras kiek pamenu gyresi buves komunisteliu-mat laikai tokie buvo...na bet kazi kazi ar jie pasikeite-gyvena sedintys aukstesnese pareigose kaip komunizme-va jiems ir gera-o paprastam zmogeliui pagal daina-Nei Mesytes nei Duonytes-tik Raudonos Veliavytes-na i sios dienos aktualijas perfrazuojant-nebus Pinigu-turesit veliavytes-bet ne duonytes juolab mesytes.....

  Prieš mėnesį
 • Apie Laukimą...

  Nuoroda

  Vai būdavo būdavo poilsio dieną
  Išlekdavai bonkę vaisioko ne vieną!
  Į Seimą užkadrint Šličytės patrauki...
  Bet anei per kur! Ji Lansbergio laukia...

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  Ir man čia gera gyventi ,Dirbti pas poną už bambali ir duonas krisukslu..Nieko čia nesulauksi ..Gera tik tiems kurie sulinde ,turi belekiek verslu papildomų ir ttp.Tai tiems gal ir gera laukti

  Prieš mėnesį
 • heknatikni

  Nuoroda

  Geriausias uždarbis internetu dirbant namuose. Tai aš padariau labiausiai apsimokėdamas finansiškai. sekmadienį, gavau puikų „BMW 640d“, praėjusį mėnesį uždirbdamas 41,739 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Patikrinkite daugiau čia.............

  ...............>>>>>>>>>>>> ccutt.ly/XyvK1fq

  Prieš mėnesį
 • Vietinis

  Nuoroda

  Nebaigta frazė!!!!Ko gera laukti-algos, pensijos,darbo ar vasaros ,atostogų.....Juk gyventi reikia dabar ir šiandien!!!!Laukimas ištampo kantrybę lauki lauki ir nieko gero negauni.Man labiau patiko" Čia gera sugrįžti".Savaitgaliais matosi atvažiuoja ekskursantų ir šiaip visokių atostogautojų.

  Prieš mėnesį
 • Be be be...

  Nuoroda

  Visur gera smerties laukti, bet Anykščiuos - geriausia ! :) :) :)

  Prieš mėnesį
 • nuomone

  Nuoroda

  gera laukti tiems kieno pilnas pilvas ir pinigine , o kitiems laukimas, tai depresija ir juodos mintys

  Prieš mėnesį
 • augis

  Nuoroda

  jei atvirai tai be pasukavimu nieko anyksciuose ir nedaroma

  Prieš mėnesį
 • liūdna matyti

  Nuoroda

  gerai pasakė p.Alvydas,o ko laukti? buvome įpratę su šūkiais gyventi dar matosi ir pasilikę.Laukim nelauke,matosi,kad nebesulauksim geresnio rytojaus,smunkame žemyn nebent sulauksime daugiau turistų,bet tik trumpam,o taip norisi be rietenų,be apgaulių,be intrigų vyktų Anykščiuose gyvenimas,kuo toliau tuo viskas pasimato. Žmonės visi domisi politika ,o kas bus ,kai rudeni vyks rinkimai,o kai nueina ir pamiršta mus,pamatome tik per šventes. Nesinori politikams bendrauti su visuomenę,oi nesinori,gal man taip atrodo.

  Prieš mėnesį