Ketvirtadienio posėdyje Anykščių rajono taryba patvirtino daugybę biudžetinių įstaigų 2019 metų veiklos ataskaitų.  Už jas balsuota "greituoju būdu", tačiau kiek ilgiau stabtelėta ties UAB "Anykščių vandenys"  veiklos ataskaita.


Laikinajam UAB "Anykščių vandenys" direktoriui Egidijui Šileikiui gan sunkiai sekėsi rasti tinkamus pasiaškinimus apie bendrovės praėjusių metų finansinius rodiklius, patiriamus nuostolius, veiklos efektyvumo didinimo planus.
Anykščių rajono mero pavaduotojas D.Žiogelis pastebėjo, kad E.Šileikis įvairiais klausimais yra "puolamas"  be reikalo.
"Jis yra laikinai einantis direktoriaus pareigas, prieš tai buvo direktoriaus pavaduotoju ir šias pareigas ėjo tik kelis mėnėsius. Nepamirškite, kad ataskaita yra svarstoma už 2019 metus ir prisiminkite, kas tuo metu buvo direktoriumi ir priiminėjo sprendimus.Kas priėmė teisininką, kuris įstaigai kainavo nemažus pinigus, kas priėmė Andrioniškyje projektuoti vandentiekį, kuris įmonei yra našta, nes nėra finansavimo tokiems dalykams. Šis direktorius yra laikinas ir jis šiandien dirba už tris", - kalbėjo D.Žiogelis.

 Plačiau apie posėdį - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • atsakymas jokios paslapties

  Nuoroda

  Baura jau pensininkas, gaunantis solidžią pensiją

  Prieš mėnesį
 • senjorė

  Nuoroda

  už 2020m. nuostolio neturėtų būti, pakėlė vandeniui kainą

  Prieš mėnesį
 • Tikrai?

  Nuoroda

  Ar jį irgi keis Vaiginu? :)

  Prieš mėnesį
 • Monik Streep

  Nuoroda

  Aš išgyvenau sunkius laikus santykiuose su sužadėtiniu, nes jis sakė, kad daugiau manęs nemyli ir nori, kad mes nutrauktume savo sužadėtuves. Aš paklausiau, kodėl jis to nori, bet jis man nesuteikė jokio gero atsakymo, paprašiau jo neišeiti, nes aš tikrai jį myliu, jis vis tiek išvyko ir pasilieka pas kitą panele. Tai man buvo įkalbėta, nes žinau, kad jis mane myli, todėl aš rinksiuosi pagalbos ir randu Dr. Ajayi internete, jis yra burtininkas, paaiškinau. ką aš praėjau, jis papasakojo, iš kur kyla problema ir kad su manimi sužadėtiniu yra manipuliuojama, jis man pasakė burtą ir po septynių dienų sulaukiau vyro skambučio, kad jis grįžta namo, jis atėjo atgal ir dabar mes laimingai vedę. susisiekite su gydytoju Ajayi savo „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. paštu: drajayi1990@gmail.com

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Veiką, kai politikai ar institucijų vadovai pasidalina pareigomis prieš konkursą reikia būtinai kriminalizuoti. Tai viena iš korupcijos rūšių. Va kai koks aukštas valdininkas susimokės baudą ar pasėdės parų, tuomet anykštėnams ar ne anykštėnams atsivers karjeros galimybės! Savivaldybė ar kita institucija, dalindamosios įtakomis ar pozicijomis, vis labiau įgauna klano požymių

  Prieš mėnesį
 • Aldona

  Nuoroda

  Argi galima zmogu taip apkraut darbu kad reikia dirbt uz tris ,priimt dar du zmones ir tada kruvis bus normalus , sugadins sveikata , o kas tada atsakys .

  Prieš mėnesį
 • Vicemerui

  Nuoroda

  Tai ir nepamiršk kad teisininką priėmė direktorius socdemas bendrapartietis Arvydas

  Prieš mėnesį
 • Tik nejuokinkit

  atsakymas į: Vicemerui Nuoroda

  Paklausk Molėtų teismo duris varstančio kaip „teisininkas” tapo teisininku vandenyse, dar paklaus, kada komyteto vyriausiasis vadybininkas direktorium patapo, berods, kelios dienos po prašiktų rinkimų.

  Prieš mėnesį
 • Blogiausia

  atsakymas į: Tik nejuokinkit Nuoroda

  Kad jie nebuvo socdemai bet užtai dabar Vandenyse grynas socdemu kolektyvas, ????

  Prieš mėnesį
 • Iš šono

  Nuoroda

  Tubio rinkimų kampanija nevykusi ir neskani, gerą atkirtį davė Žiogelis.

  Prieš mėnesį
 • Tik

  Nuoroda

  nereikia verkti kad dirba už tris.

  Prieš mėnesį
 • jokios paslapties

  Nuoroda

  Bauros.

  Prieš mėnesį
 • Romaldas

  Nuoroda

  Laikas valdovus vadinti tikrais vardais- vandenų valdovas ponas Dainius, ligoninės- ponas Dalis ir t.t. Kam čia tas cirkas anykštėnams ? Juk visi žino kieno kur valdos.

  Prieš mėnesį
 • Gėda

  Nuoroda

  Vasiliauskas- gyvate pavadintas, o Šileikis- už tris dirbantis... Ką reiškia savas ir nesavas!

  Prieš mėnesį
 • Anykstenas

  atsakymas į: Gėda Nuoroda

  Idomu kieno Sapoka

  Prieš mėnesį
 • Na taip

  atsakymas į: Anykstenas Nuoroda

  tas misrunas

  Prieš mėnesį