visitaukstaitija.lt nuotrauka

Pramogų ir sporto centras "Kalita" lankytojams siūlys naują paslaugą - nusileidimą nuo kalno su padanga.


"Įvairių nusileidimų padangomis trasų Lietuvoje yra ne viena. Tai yra populiari pramoga tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse. Pramogų ir sporto centre ši trasa bus unikali, pritaikyta pagal Kalitos kalno reljefą ir nuožulnumą. Naujai paslaugai didelę pridėtinę vertę sukurs vaizdas, atsiveriantis leidžiantis nuo Kalitos kalno. Nusileidimo padangomis trasa įrenginėjama šalia rogučių trasos. Taip siekiama reguliuoti klientų srautus ir pasiūlyti jiems daugiau patrauklių paslaugų", - naują paslaugą Anykščių rajono tarybai pristatė Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro laikinoji direktorė Kristina Beinorytė.
Anykščių rajono taryba ketvirtadienį patvirtino naujos paslaugos kainą.Vienam asmeniui nusileidimas su padanga nuo Kalitos kalno kainuos 1 Eur.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Čia gera čiuožti nuo kalno

  Nuoroda

  Dar pasiūlykite unikalią pramogą - nusileidimą nuo kalno ant kartono, o dar geriau čiuožia linoleumas. Nors vaikystėje tikdavo ir dermantininis portfelis.

  Prieš mėnesį
 • Gene

  Nuoroda

  O tai kai susiraitysi padangoj ir paleis nuo kalno riedet , o jeigu apacioj nepagaus tam tikslui pastatytas zmogus tai gali i Anyksta iriedet , sita pramoga pavojinga , gal reiktu kad butu su virve prirista padanga.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: Gene Nuoroda

  Jeigu į Anykštą įriedės bus Anykštai reklama. Nėra to blogo kas neišetų į gera. Važiukit ant Kalno savo kumpių prajudinti ir nerašykite bereikalingų pasiūlymų su virvėmis.

  Prieš mėnesį
 • Gene

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  As nesu stora , bet kokio cia traktoriaus padanga kad zmogus isiraitytu , gal pagaminta pagal uzsakyma , riedant galva apsisuks , pavojinga pramoga.

  Prieš mėnesį
 • Super

  Nuoroda

  Šaunu. Grįžo į postą Obelevičius, prasidėjo vėl Anykščiuose judesys, naujos statybos, naujos pramogos.

  Prieš mėnesį
 • Daiva

  Nuoroda

  Kada pradės veikti ši nauja pramoga?

  Prieš mėnesį
 • Info

  atsakymas į: Daiva Nuoroda

  Kai tonerio spausdintuvui dėl bilietų spausdinimo atveš .

  Prieš mėnesį
 • jo

  atsakymas į: Info Nuoroda

  kad spausdintojos neber.

  Prieš mėnesį
 • Hm

  atsakymas į: jo Nuoroda

  O gal nebėra kam prie spasdintuvo priremeti?

  Prieš mėnesį