Šį ketvirtadienį vykusiame Anykščių rajono tarybos posėdyje iš pareigų atleistas Anykščių ligoninės direktorius dr.Audrius Vasiliauskas.


Už dr. A.Vasiliausko atleidimą balsavo 18 Tarybos narių, prieš - 3.
Iš ligoninės direktoriaus pareigų dr. A.Vasiliauskas atleistas šalių susitarimu, tačiau, kaip posėdyje prisipažino pats dr.A.Vasiliauskas, išeiti iš darbo jis patyrė spaudimą iš Anykščių rajono savivaldybės administracijos.
Lakinuoju Anykščių ligoninės direktoriumi paskirtas Anykščių rajono mero patarėjas Dalis Vaiginas.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • 101

  Nuoroda

  Dalmatinas

  Prieš mėnesį
 • Idomu

  Nuoroda

  Vaiginas gražins išeitines ? Laaabai abejoju .

  Prieš mėnesį
 • Rašeivoms

  Nuoroda

  Įdomu - pamąstymui. Su kokia gi pinigų suma išėjo Vaiginas gal pamiršot? Gavo algą tūkstantinę, tai ne dabartinis Direktorius. Dabar pradėjęs eiti vėl tas pačias pareigas turėtų grąžinti paimtą išeitinę pašalpėlę.. Vėl išeis ir vėl gaus. Aišku, kad konkurso nebus dar tris metus. Dabar beveik visi daktarai yra rizikos grupėje, o jaunimo kiek b uvo atėję - pabėgo, pamatę, kas čia dedasi. Išvadas darykit patys. Kad laikinasis vandenų direktorius nieko nesupranta Žiogelis užstoja, kadangi yra socdemas, kad sunkiau pradėti dirbti naujam (buvusiam) ligoninės direktoriui, jokios paramos iš savivaldybės nesulaukė, tik buvo ujamas. Paskaitykit audito išvadas (savivaldybės tinklalapyje rasite) Pamatysite, kad ligoninė neturi jokios strategijos ateičiai, jokių konkrečių planų. Tik visur prirašymai, dvigubi budėjimai, jūsų Almutės darbas per kelias vietas per parą ir visur budi jūsų taip garbinamas Vaiginas, nes jam dar negana.Tarp kitko 2017m ligoninė baigė su minus 48148Eur.nuostoliu. Paskaitykit labai įdomios audito išvados, atmerkit akis.

  Prieš mėnesį
 • Audito išvados neįgyvendintos

  atsakymas į: Rašeivoms Nuoroda

  Aiškiai parašyta, kad "su ligoninės vadovu buvo ne kartą bendrauta, kai kurių priemonių įgyvendinimo terminai pratęsti, tačiau ir pratęstiems terminams pasibaigus, didžioji dalis rekomendacijų taip ir liko neįgyvendintos."
  Pasirašo Savivaldybės kontrolierius

  Prieš mėnesį
 • Anykštienė

  Nuoroda

  Kad tik vietiniams ligoniams būtų paslaugų nemažiau negu buvo.Kaip gi senstantis rajonas geriausia kai viskas vietoje lengvai pasiekiama.O kitus rajonus brangus malonumas važinėt!!!!

  Prieš mėnesį
 • Juodoji modžachedo našlė

  Nuoroda

  Kuo daugiau aš domiuosi ligoninės ir valdžios intrigomis, tuo labiau man norisi apsijuosti šachido diržu ir išsprogdinti velniop visą tą šaitanų irštvą ! :)

  Prieš mėnesį
 • Tokia

  Nuoroda

  ir kultūra su tokia pinigų suma išeina ir už ką tokį sprendimą priėmė taryba

  Prieš mėnesį
 • 00

  atsakymas į: Tokia Nuoroda

  O kokia jūsų kultūra...

  Prieš mėnesį
 • mokslų daktaru

  Nuoroda

  Aukštos kultūros žmogus viešai apie vištas dergiančias iš viršaus nepasakoja.

  Prieš mėnesį
 • seniai aišku kas ką reklamuoja

  Nuoroda

  Trečiadienio rytą K.Tubis ir A.Vasiliauskas leidosi į antrąją ligonių vizitaciją. Kaip tik trečiadienį, specialiuose punktuose (tarp jų ir Anykščių ligoninėje) prasidėjo išankstinis balsavimas. Anykščių rajono rinkimų komisijos pirmininkė sakė, jog komisijos nariai buvo nuvykę į Anykščių ligoninę ir gražiuoju paprašė K.Tubį baigti agitaciją. "Nuvyko stebėsenos grupės atstovai ir tieisog įspėjo, kad baigtų vaikščioti. Įstatymas draužia agitaciją likus 30 valandų iki rinkimų pradžios."

  Prieš mėnesį
 • Už tai dabar keršijate?

  Prieš mėnesį
 • ne jo

  atsakymas į: jo Nuoroda

  Jei pats rinkimų finišo tiesiojoje užsiima politine reklama, tai kodėl kitus kaltina politikavimu?

  Prieš mėnesį
 • Cekava

  Nuoroda

  Paaiškinkit turtingieji kurmiai nuo kada mero patarėjas paskirtas laikinuoju ligoninės direktoriumi. Kada pradeda vykdyti ligoninės direktoriaus pareigas?

  Prieš mėnesį
 • prašom

  atsakymas į: Cekava Nuoroda

  Juodai ant balto parašyta
  Skirti Dalį Vaiginą nuo 2020 m. gegužės 30 d. laikinai eiti viešosios įstaigos Anykščių rajono savivaldybės ligoninės direktoriaus pareigas, kol teisės aktų nustatyta tvarka į pareigas bus paskirtas viešosios įstaigos Anykščių rajono savivaldybės ligoninės direktorius.

  Prieš mėnesį
 • mmm

  atsakymas į: prašom Nuoroda

  Net ir per šventines dienas dirbs, nes ligoninė gali sugriūt po išeiginių

  Prieš mėnesį
 • Pūkuotukas

  atsakymas į: prašom Nuoroda

  Reikia dadėti,kad konkursas įvyks kitą tarybos kadencija.

  Prieš mėnesį
 • Logika

  atsakymas į: prašom Nuoroda

  siūlau po kablelio įrašyti sekančius žodžius:" kol rajono vadovai susitars su koalicinėmis partijomis dėl savo kandidato"

  Prieš mėnesį
 • nereikia

  atsakymas į: Logika Nuoroda

  Nepriminkite Tubio laikų.
  ,,Bijau, bl....t, kad nesukaltų visai. Matai, kaip puola visi“, - teismui pateiktoje filmuotoje medžiagoje A.Pajuodžiui aiškina K.Tubis. O paskui priduria: ,,Gipsas, žodis, bliacha. Kovo 3-ią rinkimai, 4 –ą paskirs.“

  Prieš mėnesį
 • Ačiū

  atsakymas į: prašom Nuoroda

  Skambinu registratūron, kad skirtų priėmimą pas direktorių, gal patars kaip apsirengti vykstant į šventę " Bėk, bėk žirgeli"
  Ten gi visi keliai veda visus savus.

  Prieš mėnesį
 • prašom

  atsakymas į: Ačiū Nuoroda

  Kam gaišini Vasiliauską ?

  Prieš mėnesį
 • medikė

  Nuoroda

  Dar vakar buvau giliai įsitikinusi, kad ponas Vasiliauskas ya skriaudžiamas ir, jeigu kas būtų organizavęs mitingą jam palaikyti, būčiau atėjusi. Bet velnias davė man pažiūrėti tarybos posėdžio transliaciją. Ir ką aš pamačiau tribūnoje? Ne, ne direktorių, ne kolegą, net ne vyrą. Tribūnoje buvo kažkokia neaiškiai veblenanti bestuburė, besmegenė marionetė, gudriai už virvutės tampoma teisiamo eksmero. Kas yra šalių susitarimas? Kai susitaria dvi šalys, viena šalis išsidera tam tikrą pinigų sumą, paspaudžia vieni kitiems rankas ir viso gero. O ką mes matėme? Tubio rinkimų štabo surežisuotą cirką, kuriame klouno rolę vaidino buvęs ligoninės vadovas. Po tokio akibrokšto, manau, kad Vasiliauskas prarado visus pagarbos likučius. Mero vietoje šitą gėdingą įrašą išsiuntinėčiau visiems merams ir gydymo įstaigoms, kad kiti žinotų su kuo gali turėti reikalų.

  Prieš mėnesį
 • Mmm

  atsakymas į: medikė Nuoroda

  Stovet prieš tokius, tikrai nemalonu, pabandykite Jūs, neskanisi čia viskas buvo kiek berasytumete izeidinedami daktara0

  Prieš mėnesį
 • Žiūrėjusi

  atsakymas į: medikė Nuoroda

  Aš irgi žiūrėjau įrašą. Man tiesiog gaila Vasiliausko, nes buvo šlykštu žiūrėti, kaip pats teisiamas, pats dešimtis žmonių spaudęs ir išmetęs iš darbo be išeitinių eksmeras Tubis, tarsi koks advokatas, provokuoja vargšą šiaudadūšį daktarą...

  Prieš mėnesį
 • ne medikė

  atsakymas į: medikė Nuoroda

  Manau, kad visiems tarybos nariams jau seniai aišku, kad Vasiliauskas - Tubio stumdoma marionetė. Užtai ir balsavo už atleidimą beveik vienbalsiai, išskyrus Tubį ir dvi jojo marionetes.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  O kaip bus su nuostoliais ligoninei, kuriuos padarė Vaiginas pavaduodamas Vasiliauską?

  Prieš mėnesį
 • Juza

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Paklaus Sigučio - seno komunisto - tau anas atsakys.

  Prieš mėnesį
 • Šlykštus tipas

  atsakymas į: Juza Nuoroda

  Komunistai - tremtiniai žino geriau. Kokiu išverstaskurių reikėjo būti, kad sutiktum eiti į nusikaltėlių komunistų draugiją, kai ta gauja tavo tėvus kankino, trėmę?

  Prieš mėnesį
 • buhalterė

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Jeigu kas padarė nuostolių ligoninei, tai tik Vasiliauskas, net ir iš darbo atleidžiamas išsineša tūkstančius, kaip premiją už blogą darbą...

  Prieš mėnesį
 • L

  atsakymas į: buhalterė Nuoroda

  Aosedimas tikras, pasimelskite

  Prieš mėnesį
 • Leonai

  Nuoroda

  Sugryzk į Anykščius ! Gal padarytum tvarka .

  Prieš mėnesį
 • Jūza fon Krakatūza

  atsakymas į: Leonai Nuoroda

  Taip, butent kietos rankos ir tvarkos Anykščiams šiandieną verkiant reikia! :)

  Prieš mėnesį
 • Romantika... :)

  Nuoroda

  Atsisėdo vieną vakarą Leonas Alesionka į krėslą prie stalo, kavos išsivirė, į Bohemijos krikštolo taurę gero 16 metų konjako įsipylė, rūkytos elnienos pasipjaustė. Dar “Džiugo” ir pelėsinio sūrio šalia įsidėjo, juodos Ukmergės duonos atsiriekė, šviežiai paraugtu agurkėliu atsigaivino, violončelės muziką įsijungė, atsiduso ir apie savo širdžiai mielus Anykščius pagalvojo: Ir kokiam gi velniui aš jiems per vargą tą ligoninę stačiau?! :)

  Prieš mėnesį
 • Užuojauta

  Nuoroda

  Pasibaigs vyr serei atostogos

  Prieš mėnesį
 • Jo jo !

  atsakymas į: Užuojauta Nuoroda

  Ir Violetai nebereiks eiti daržų už butelį ravėti... A ne?

  Prieš mėnesį
 • frose

  atsakymas į: Jo jo ! Nuoroda

  tai gal pas tave ravejo

  Prieš mėnesį
 • Užuojautai

  atsakymas į: Užuojauta Nuoroda

  Ne užuojauta, o džiaugsmas. Vyr. seksutė jau šiandien ruoštis atvarys.

  Prieš mėnesį
 • Trinidada

  Nuoroda

  Vaiginas tegul pirma viešai paaiškina dėl algos prirašymo peripetijų. Dar tegul paaiškina, kaip laikinai dirbdamas ligoninės vadovu padarė šiai įstaigai didžiulį nuostolį nupirkęs antrąjį rentgeno aparatą ir niekam nereikalingą palapinę

  Prieš mėnesį
 • linkiu PASVEIKTI

  atsakymas į: Trinidada Nuoroda

  Prieš užduodant tokį klausimą reiktų pasitikrinti pas A.Gustą.
  Dėl algų prirašymo, mažai gerbiamas korupcija įtariamas tranas kreipėsi į prokuratūrą- Viskas nutraukta, nes teisėtvarka pletkų netiria.
  Antrą aparatą nupirko ne Vaiginas, o Vasiliauskas. Kad patikėtum gali pažiūrėti šios dienos tarybos posėdžio vaizdo įrašą.
  Palapinė visiems reikalinga ir pirkta ne iš ligoninės lėšų.
  Audronis Gustas, direktorius Adresas Vinco Kudirkos g. 1, Anykščiai
  Telefonas (8 381) 51083

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: linkiu PASVEIKTI Nuoroda

  Prokuratūra tiria galimus nusikaltimus. Pažeidimų, pasinaudojimo suteiktais įgaliojimais asmeniniams tikslams ir kitokius prasižengimus tiria ir įvertina darbdavys bei kontrolės institucijos. Kad nutraukta, nereiškia, kad pažeidimo nebūta...

  Prieš mėnesį
 • Jewras

  Nuoroda

  Tai už kokį darbą gauna atlyginimą? Ant dviejų kėdžių sedi vienu metu ? Ar nekvepia kažkuo ? Obelevičius apsi,,,o visiškai prieš rinkėjus !

  Prieš mėnesį
 • linkiu PASVEIKTI

  atsakymas į: Jewras Nuoroda

  Apie kokias dvi kėdes kalbate? Būdamas laikinuoju D.Vaiginas išėjo iš tarnybos mero patarėjo pozicijoj. Negi esate toks idiotas, kad galvojate, kad dabar padarys kitaip? Audronis Gustas, direktorius Adresas Vinco Kudirkos g. 1, Anykščiai
  Telefonas (8 381) 51083

  Prieš mėnesį
 • R.Gižinskas

  Nuoroda

  Situacija apgailėtina,tiek juridiškai,tiek politiškai,tiek moraliai... Suprantama,kad toks sprendimas galimai leidžia daryti išvadą ; kad '' bebrai'' mūsų frakcijojeMįtakingi.Prisiminkime ''europinio'' lygio operą,chaltūriškus koncertus ant Rubikių kranto,ąžuoliukų sodinimo peripetijas.Taigi,gaila kai rajono pirmieji asmenys tampa už apynastrio vedžiojami.Ir jiems patinka...

  Prieš mėnesį
 • Budrus pilietis

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  O man Vaiginas patinka. Žmogus su stuburu, nepasidavė bitėms, išrūkė velniop visus gandus ir dabar suka medu, kaip tuo tarpu kitas avilys teisiamas.

  Prieš mėnesį
 • Domas

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  Pastoviai viskuo nepatenkintas nupezęs diedas. Pats tu bebras ir dar ūsuotas.

  Prieš mėnesį
 • R,Gižinskui

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  Šlovė Tubiui.

  Prieš mėnesį
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: R,Gižinskui Nuoroda

  Aš niekada nešlovinau Mero -mento.Tai anykštėnams aišku.Tačiau,mane stebina Antikorupcijos komisijos pirmininko stoiška ramybė...Ir vis tik manau,kad architektūriniai šedevrai [būsimieji] ,didžioji statyba galimai verta dėmesio šios komisijos.

  Prieš mėnesį
 • linkiu PASVEIKTI

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  Gal vos gi Adresas Vinco Kudirkos g. 1, Anykščiai Telefonas (8 381) 51083

  Prieš mėnesį
 • Super

  Nuoroda

  Maladiec, grįžta patirtis.

  Prieš mėnesį
 • Tai

  Nuoroda

  Vaiginas negali dirbti šiose pareigose nes yra rizikos grupės jam tik namuose sedėt. Tad prašom pone namo !

  Prieš mėnesį
 • Chi- chi- chi

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  O kas tau sako, kad dirbs. Jam užtenka tik pareigas turėti. Čia kaip Garbės treneris sporto klube, o klubo komandai pavadovaus asistentė. Ar ne toks planas- chuliganas?

  Prieš mėnesį
 • Pagaliau

  Nuoroda

  Viskas sugrįžo į savo vėžes. Labai tinkamas sprendimas. Gerbiamas Dalis vėl pakels ligoninės reitingus ir autoritetą. Tiktai gaila, kad jis negalės užsukti į taip visų išreklamuotą Karščiavimo kliniką. Mat valdžia nuspfrendė, kad nuo 60 metų amžiaus ten nevalia kreiptis, pagalba nebus teikiama. Tai gal nuo 60 metų amžiaus žmogui ten ir kojos ž engti nevalia. O ponas Vaiginas tai jau nebe jaunikaitis.

  Prieš mėnesį
 • sam

  atsakymas į: Pagaliau Nuoroda

  Prašome neklaidinti, o pasigilinti prieš tauzijant niekus.

  Prieš mėnesį
 • Nu

  Nuoroda

  Klaiku klaiku

  Prieš mėnesį
 • frose

  atsakymas į: Nu Nuoroda

  nera cia nieko klaikaus vaigins yra vaigins ir jus ka norit rasykit visvien jisai visur tinkamas svarbiausia ligoninej sekmes vaiginai eik i prieki priesakin

  Prieš mėnesį
 • tas vaiginas

  Nuoroda

  jau trečią kartą taiko grįžti,net vis nesiseka,kažkas vis pamaišo.

  Prieš mėnesį
 • Tikrai?

  atsakymas į: tas vaiginas Nuoroda

  Matyt kiaušai jau nebe tie - tai blogam šokėjui šokti ir maišo...

  Prieš mėnesį
 • taip,taip

  Nuoroda

  Na va uz ka balsavote anykštenai,-rezultatus turime,jau skaudziau buti nebegali.Kaip itiks Vasiliauskas,kai Vaigino sostas ligonineje.

  Prieš mėnesį
 • dar pridėsiu,

  atsakymas į: taip,taip Nuoroda

  kad ir mero patarėju dirba tik neaišku kokios srities,nesigiria .Apiforminta sritis algai gauti yra tik priedanga.

  Prieš mėnesį
 • Laukiam

  Nuoroda

  Kada TV su reportažų atvyks į ligonine ? ,turėtų žmones savo nuomone gatvėj išsakyt ir slaugytojos dirbančios .

  Prieš mėnesį
 • Tarybai

  Nuoroda

  Parsidavet už 33 sidabrinius ,gėda .

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Tarybai Nuoroda

  Garbė tarybai, kad neparsidavė surežisuotam Tubio ir Vasiliausko šou, balsavo beveik vienbalsiai.

  Prieš mėnesį
 • Faktai

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Korupcija įtariamą Tubį palaikė tik Nefienė ir Judiškienė. Simptomai aiškūs. Šventa Trejybė.

  Prieš mėnesį
 • Trinidada

  Nuoroda

  Abejoju, ar Vaiginas, būdamas mero patarėju, t.y. valstybės tarnautoju, gali būti paskirtas dirbti viešosios įstaigos laikinuoju vadovu. Įstaigos vadovą paprastai pavaduoja jo pavaduotojas, o nesant tokio etato ar esant neužimtai pareigybei, pavadavimui skiriamas asmuo, dirbantis toje įstaigoje.

  Prieš mėnesį
 • Ir kas blogai

  atsakymas į: Trinidada Nuoroda

  Vaiginas ir yra darbuotojas dirbantis toje įstaigoje.

  Prieš mėnesį
 • Sėkmės Daliui

  Nuoroda

  Puikus sprendimas. Parako dar turi pakankamai, gali ir nelaikinu patapti.

  Prieš mėnesį
 • Sėkmės ...

  atsakymas į: Sėkmės Daliui Nuoroda

  ...eiliniams kolegoms sugrįžusiems gulagan.

  Prieš savaitę
 • Na jau

  atsakymas į: Sėkmės Daliui Nuoroda

  Ne parako, jau pelenai byra

  Prieš mėnesį
 • Taryba

  Nuoroda

  nusprendė skirti 3 mėneių išeitinę p.Audriui Vasiliauskui, o mūsų darbo varguolių net niekas neklausė ar sutinkame.

  Prieš mėnesį
 • Sovietikus

  Nuoroda

  Atėjo Leninas visiems laikams ! Dalį ar tau nenusibodo direktoriaut ar viršų ima ambicijos ? Meras Anykščiuose kišeninis ,o ne žmonių ,tokia mano asmenine nuomone .

  Prieš mėnesį
 • Nepainiok

  atsakymas į: Sovietikus Nuoroda

  Ne tik ambicijos, bet ir pinigai.

  Prieš mėnesį
 • Odė laikinąjam.

  Nuoroda

  Ateina genijai ir vėl išnyksta.
  Atėjo Vaiginas visiem laikam!
  Ne veltui buką jis bukam sodino
  Su viltimi sugrįžt postan senan.

  Kreivus kelius per Vaiginą pažinom.
  Per jį išmokom „staliniški“ būt.
  Todėl mes postą Vaiginui grąžinam,
  Kaip tvirtą pažadą vado poste supūt.

  Ateina genijai ir vėl išnyksta.
  Nejaugi Vaiginas visiem laikam?
  Paklausk Sigučio – seno komunisto:
  Konservų kaily gera būti jam?

  Prieš mėnesį
 • Taigi aha

  atsakymas į: Odė laikinąjam. Nuoroda

  Leonai Alesionka, tik rankų iki alkūnių nenusigraužk iš pavydo Vaiginui. Kaip gi”epus” Vaigino garbei tuomet berašysi?

  Prieš mėnesį
 • Leonas Alesionka

  atsakymas į: Taigi aha Nuoroda

  Ir ko man, Leonui Alesionkai, graužtis rankas iš pavydo Vaiginui, jei aš niekada nenorėjau ir nesiveržiau būti nei vyr.gydytoju, nei ligoninės direktoriumi. Nedalyvavau nei viename konkurse šioms pareigoms užimti. Todėl ir "dyzerturuoti" prastai pasirengus iš konkurso, kaip kai kam, man neteko. Artimiausiu metu keisti gyvenamosios vietos ir dirbti kuo nors Anykščiuose neplanuoju. Yra įdomesnių variantų.

  Prieš mėnesį
 • Leonas Alesionka P.S.

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  ... dyzertyruoti.... :)

  Prieš mėnesį
 • Taigis Kaipgis

  Nuoroda

  Nei minutei neabejojau, kad Vaiginas bus ir vėl paskirtas laikinuoju vadovu. O kaip jūs manote, tautiečiai, po to paskelbtą konkursą į direktoriaus pareigas Vaiginas irgi stebuklingai laimės? :)

  Prieš mėnesį
 • Taigis...

  atsakymas į: Taigis Kaipgis Nuoroda

  Nes bus vienas kandidatas, kiti nespės išsipagirioti ar kitaip įvairiai.

  Prieš mėnesį
 • Zosė

  Nuoroda

  Tai nuo rytojaus organizaciniai pasikeitimai merijoje ar kaip čia bus ligoninės laikinas direktorius ir dar mero patarėjas. Nesueina galai kaip čia užimamos tos pareigos iš biudžeto išlaikomose įstaigose pagal koalicinius susitarimus ? Ar ligoninėje nebuvo nė vieno skyriaus vadovo, kuris galėtų laikinai vykdyti direktoriaus pareigas? Ką pakomentuos stebėtojų taryba kai politikai užiminėja vadovaujančiųjų postus steigėjo pavaldžiose įstaigise?

  Prieš mėnesį
 • Tadas

  Nuoroda

  Kokias dar išeitines? Už ką mokėti? Už netikusį vadovavimą? Visada sakiau, kad Obelevičius per geras žmogus, nepasimokė iš Tubio, kaip reikia su žmonėmis susidoroti. Tubis, manau, tikrai būtų tokį nevykusį vadovą pasodinęs, ej bogu.

  Prieš mėnesį
 • O

  atsakymas į: Tadas Nuoroda

  Kokie kliedesiai.

  Prieš mėnesį
 • jo jo

  Nuoroda

  geda pries visa lietuva.

  Prieš mėnesį
 • majo majo

  atsakymas į: jo jo Nuoroda

  gėda dėl tokių komentatorių per visą svietą, kai žodį Lietuva rašo mažąja raide. Tokių "rašytojų", atsiprašant, vardus ir pavardes reikėtų rašyti iš mažosios raidės...

  Prieš mėnesį
 • Jooo

  atsakymas į: jo jo Nuoroda

  Pritariu. Gėda dėl tokių vadovų kaip Vasiliauskas. Iš kur čia jį Tubis atsitempė?

  Prieš mėnesį
 • T

  atsakymas į: Jooo Nuoroda

  Nejuodinkite daktaro. Kas jus auklėjo.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnai su pagarba atsimins daktarą Vasiliauska, sėkmės.

  Prieš mėnesį
 • B

  atsakymas į: A Nuoroda

  Tai nenumirė gi, atleido?

  Prieš mėnesį
 • atasakymas į B

  atsakymas į: B Nuoroda

  k
  KAM SAKYTI ATLEIDO O IŠ TIESŲ IŠVIJO.

  Prieš mėnesį
 • ???

  atsakymas į: A Nuoroda

  Kurie anykštėnai? Tubis? Bet kad ir anas Karvy gyvena. Pagarbą reikia užsitarnauti. Bet Vasiliauskui nepavyko. Jis gal ir geras žmogus, bet labai prastas vadovas.

  Prieš mėnesį
 • Qqw

  atsakymas į: ??? Nuoroda

  O Jūs turite is kitų pagarbą, abejojam, nesąmones rašot

  Prieš mėnesį
 • Www

  Nuoroda

  Vaigino svajonės pildosi...

  Prieš mėnesį
 • Juze

  Nuoroda

  Ot Anykštėnai cirkininkai,ir vėl VAIGINAS ,be jo ligoninė sugriūtu.Gėda merui ir tarybos nariams.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Juze Nuoroda

  Gal galite pasiūlyti kitą? Niekas neina, va kur bėda.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Šaunu.Tvarka grįš.

  Prieš mėnesį
 • tai kelių mėnesių gaus išeitinę.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Italijos sveikatos apsaugos atstovai pranešė, kad tik 4,1 proc. nuo viruso mirusių buvo be pašalinių sunkių lėtinių ligų. Visi buvo vyresni nei 80 metų.
  Visi kiti 95,9 proc. mirusių sirgo įvairiomis lėtinėmis sunkiomis ligomis.
  https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-05-26/italy-says-96-of-virus-fatalities-suffered-from-other-illnesses

  Prieš mėnesį
 • Pacientas

  Nuoroda

  Keista, kad politinio pasitikėjimo valdžios pareigūnas paskiriamas į Viešosios įstaigos vadovo pareigas. Ar viešosios įstaigos valdytojai neįžvelgia čia įnteresų nesuderinamumo?
  Būtų įdomu pamatyti komentarus žmonių, žinančių Valstybės tarnybos ir viešų ir privačių interesų suderinimo įstatymus.

  Prieš mėnesį
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: Pacientas Nuoroda

  Tai Antikorupcijos komisijos prerogatyva.

  Prieš mėnesį
 • elementaru

  atsakymas į: Pacientas Nuoroda

  Derinimas baigiasi palikus valstybės tarnybą. Viskas.

  Prieš mėnesį
 • Tiesa

  atsakymas į: Pacientas Nuoroda

  Į pareigas paskiriamas gydytojas. Įstatymai neleidžia pareigūnų skirti.

  Prieš mėnesį
 • Rx.

  atsakymas į: Tiesa Nuoroda

  Šiai dienai gerb. D.Vaiginas yra mero patarėjas. Ar mero patarėjas pagal viešo administravimo įstatymą nėra pareigūnas? Kas gali paaiškinkite kuo vadovaujamasi Anykščių rajone.

  Prieš mėnesį
 • Rx-ui.

  atsakymas į: Rx. Nuoroda

  Šiai dienai gerb. vaiginas yra gerb. mero patarėjas..Ar gerb. mero gerb. patarėjas nėra gerb. pareigūnas.

  Prieš mėnesį
 • Kas blogai

  atsakymas į: Rx-ui. Nuoroda

  Šiai dienai ligoninės vadovas yra Vasiliauskas.

  Prieš mėnesį
 • Chi chi

  atsakymas į: Rx-ui. Nuoroda

  tikrai nėra gerbiamas

  Prieš mėnesį
 • Temidė

  atsakymas į: Chi chi Nuoroda

  Teisiamas Tubis-tikrai nėra gerbiamas! O teisiamojo globotinis Vasiliauskas net ir nuovokos apleistas - juolabiau!

  Prieš mėnesį