2020-05-27

Padėkos akcija

Birželio 1 d. 17 val. prie Anykščių kultūros centro Lietuva suskambės iš širdies! Išgirsk!


Mes jungiamės ir visus kviečiame prisijungti prie Padėkos akcijos kurios metu bus dėkojama Lietuvos žmonėms už sėkmingai įveiktą pirmąją COVID-19 bangą.
Muzikuoja Anykščių kultūros centro kolektyvai.
Primintina, kad dėl karantino režimo reikalavimų renginiuose būtina laikytis saugaus atstumo.

 

Maloniai laukiame!

Anykščių kultūros centro inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Padekokim

  Nuoroda

  siam sunkiam laikmeciui..kurio deka apsinuogino ir i viesuma iskilo melas ,avantiuros,aferos.,I ka anksciau butu paprasciausiai nesigilinta,praleista pro akis...Nukrito kaukes...O taip butume tikeje tais ,kuo negalima tiketi..Tikrai ACIU !!

  Prieš mėnesį
 • tai kad pas

  Nuoroda

  mus niekas nesirgo ,tai kam dekoti ,dievui tik

  Prieš mėnesį
 • O ką ?

  Nuoroda

  Čia reikia stebinti? Nors ne kurių jau nieks ir nenustebins. Galvelėje vien pyktis.

  Prieš mėnesį
 • Kuo gi nustebins

  Nuoroda

  labai įdomu, kuo gi naujo nustebins tie AKC kolektyvai, "dirbę" nuotoliniu būdu.. ar nebus tas pats per tą patį... O dar kviečia gi pasiklausyt. Jei skelbime nieko naujo neįrašyta, tai tikėkitės, klausytojai. kažkokio pyp, lia lia lia, pyyyyp

  Prieš mėnesį
 • geriausia

  Nuoroda

  sėdėkit namie, raudokit, visus keikit - tikrai sveikatos prisidės.

  Prieš mėnesį
 • Tikrai

  Nuoroda

  Užka ir kam dėkoti kad toliau maustitu ir bantavotu žmonės, o kiti pirko ir pardavė ir darė pinigus, ir nori toliau balvonais laikyti, ką parodo ir kupolas prie ligoninės pastatytas

  Prieš mėnesį
 • Už ką ačiū, kad mausto žmonės?

  Prieš mėnesį
 • Lietuvos durnių laivo baudžiauninkai

  Nuoroda

  Ačiū už muštravimą, ačiū už nervavimą, ačiū už negydymą ir numarinimą, ačiū už verslų žlugdymą, ačiū už Lietuvos klampinimą į skolas, ačiū už pasiskolintų pinigų iššvaistymą.

  Prieš mėnesį
 • Nematau

  Nuoroda

  kad toji pirma banga būtų įveikta. Serga Santaros ligoninės,serga Kauno klinikinės ligoninės gydytojai,atsiranda įvežtinių atvejų,mirtys jau 68. Reikia žmonėms dėkoti,kurie turi problemų su kitomis ligomis ir kenčia visą šį laikotarpį negalėdami atlikti svarbių procedūrų. Juk onkologinių ligonių Lietuvoje yra apie 100 tūkst.,beje 40 tūkst.,ypač sunkių,kiek dar sergančių širdies ir kraujagyslių ligomis. Beje tas koronaviruso sergamumas yra mažas,juk tik 1650 pacientų. Išpustas reikalas. Gal tik didelė baimė,kad šis virusas naujas,neištirtas,nežinomos pasekmės,imuniteto ilgumas. Bet šiaip nėra dideli skaičiai. Gaila tų žmonių,kurie mirė būtent šio karantino metu nuo kt.ligų. O mirė tikrai ne 68. Ir kam tos muzikinės padėkos reikalingos. Ar norintieji pasiafišuoti gali likti užmaršty? Kokios čia pramogos,kai daugeliui žmonių nepirinamos medicininės paslaugos.

  Prieš mėnesį
 • ???

  Nuoroda

  Ir ką jie planuoja parodyti?Ar tai bus įdomu?

  Prieš mėnesį