Vyriausybė trečiadienį dėl koronaviruso šalyje įvestą karantiną pratęsė imtinai iki birželio 16 dienos.

 Ministrų kabinetas taip pat pritarė ir kitiems su karantinu susijusiems pakeitimams.

Viena valanda – iki 23 valandos – prailgintas kavinių, restoranų, barų, naktinių klubų darbo laikas.

Nuo birželio 1 iki 15 dienos leista rengti kultūros, pramogų, sporto ar kitus renginius su žiūrovais: atvirose erdvėse – ne daugiau nei 300 žiūrovų, uždarose erdvėse – ne daugiau 100.

Šiuo metu reikės laikytis ir saugaus atstumo, vieno metro – atvirose erdvėse, dviejų – uždarose.

Nuo birželio 16 dienos atvirose erdvėse vykstančių renginių žiūrovų skaičius padidinamas iki 500, uždarose – iki 150.

Be kita ko, Vyriausybė nusprendė leisti daugiau skrydžių iš Europos šalių, kuriose nėra didelio sergamumo koronavirusu.

Nuo birželio bus galima atvykti iš tų šalių, kur sergamumas infekcija per pastarąsias dvi savaites neviršijo 25 atvejų 100 tūkst. gyventojų.

Atvykusiems iš tokių šalių nebus privaloma savęs izoliuoti dvi savaites. Šalių sąrašą skelbs Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga kiekvieną pirmadienį.

Į šį sąrašą šiuo metu galėtų pretenduoti Islandija, Slovėnija, Graikija, Kroatija, Kipras, Norvegija, Vengrija, Šveicarija, Čekija, Austrija.

Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, Lietuvoje karantinas paskelbtas kovo 16 dieną.

BNS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Leonai

  Nuoroda

  Jei esi gydytojas turi puikiai suprasti kad šitie namordnikai tik darbo apsaugos priemonė kuri gali apsaugoti nuo dulkių, ir savo tu jau atgydei kaip ir Vaiginas į rengdamas kupolą ligoninės kieme, galėjo nusipirkti ir įsirengti ta kupolą už savo pinigus savo kieme

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Karantinas yra Švedijoje, Baltarusijoje, ten sergantys žmonės ar įtariami, kad yra užsikrėtę, yra izoliuojami nuo kitų žmonių, jiems apribojama judėjimo laisvė. Lietuvoje yra diktatūrinis režimas - visi gyventojai laikomi pavojingais. Ir tai tik pradžia, jeigu tie patys bus išrinkti rudenį. Dabar be namordniko negalima patekti į parduotuvę, tuoj be sveikatos paso nebus įmanoma nusipirkti maisto. Ir bus kuriamas elektroninis konclageris. O kad tuos pačius išrinks, tai yra didelė tikimybė, nes rinkimų reklamai metami dideli pinigai iš valstybės biudžeto rinkėjų papirkimui ir jų smegenų praplovimui.

  Prieš mėnesį
 • Bilas Geitsas

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Kai sukursiu vatciną, pirmiausia skiepisiu visus vatnykus nuo durnumo, nes kaip kalba Rassiejos tv, jie turi papildomą chromosomą, kuri trukdo būti normaliais, mąstaičiais žmonėmis.

  Prieš mėnesį
 • Leonas Al.

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Esu gydytojas ir todėl sveikinu visas griežto apribojimo priemones, nes tik jos gelbsti žmonių gyvybes. Gydymo nėra. vakcinos nėra. Todėl nedrįsk tvirtinti, kad Lietuvoje yra diktatūrinis režimas - visi gyventojai laikomi pavojingais. Nedrįsk apsaugančių medicininių kaukių vadinti antsnukiais (namordnikais). Ne valdžia, o tu su savo kurstančiomis sapalionėmis esi žmonių priešas ir dar labai kažin ar tik iš durnumo - ne vykdydamas specužduotį kelti panikas - taip veiki!

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Leonas Al. Nuoroda

  Ir kas, kad esate gydytojas, jeigu nesuvokiate kas iš tiesų vyksta. Nuo Laimo ligos taip pat nėra skiepų, neišgydoma. Per metus Lietuvoje nuo erkių suserga 2-3 tūkst. gyventojų, kažkokia iš jų dalis Laimo liga. Tai kur jūsų, kaip gydytojo rūpestis, kad miškai būtų išpurkšti, kad žmonės neužsikrėstų nepagydoma liga. Kur jūsų, kaip gydytojo, rūpestis, kad režimo metu būtų gydomi žmonės, kad valstybinės poliklinikos ir ligoninės pradėtų normaliai priiminėti sergančius ir juos gydyti. Jūs ne gydytojai, jeigu nematote kas vyksta Lietuvoje ir nepadedate žmonėms, jūs šundaktariai.

  Prieš mėnesį
 • Maja

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Laimo liga gydoma ir pagydoma. Čia aš iš savo patirties.

  Prieš mėnesį
 • Ttt

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Iš kur čia toks protingas visažinis? Parašykit pavardę - labai įdomu būtų pasikonsultuoti

  Prieš mėnesį
 • Rinkejas

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Ri dnksiu Koncervatorius- jie nesiterliojA, KAIP mat surengs bananu baliu ir duos pauostit ašariniu duju,Šaunuoliai Koncervatoriai, pirmyn už Lansbergi, už partija tik jie nuves mus i šviesia ateiti

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Rinkejas Nuoroda

  Konservatorių elektoratas balsavimui rinkimuose aktyvuojamas su "rusai puola", karbauskinių - "konservatoriai puola". Abejų gaujų rinkėjai yra vienodi, nematantys kiek žalos šios abi gaujos Lietuvai ir jos gyventojams pridarė.

  Prieš mėnesį
 • Darius

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Rudinio rinkimai parodis jei buki rinksite pagal saraša.žmonės prabuskite

  Prieš mėnesį