Anykščių miesto turguje mažėja prekeivių, skelbiama 2019 metų UAB Anykščių komunalinis ūkis veiklos ataskaitoje.


Bendrovės direktorius Kazys Šapoka prekybininkų skaičiaus mažėjimą sieja su prekybos tinklų plėtra.
Taip pat K.Šapoka daro prielaidą, kad turgavietėje parduodamų prekių kainos yra aukštos, todėl esą mažėja ir pirkėjų.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • tadas

  Nuoroda

  nors minimaliai tegy patvarko ta nusiurusi turgeli kad butu gera prekiauti ir apsipirkti

  Prieš mėnesį
 • Prekiautojas

  Nuoroda

  Kokiu pagrindu turgaus administracijos direktorius gali reguliuoti pardavėjų parduodamų prekių kainas. Būtų suprantamas paaiškinimas, jei komunalinis užpirktų vagoną šluotų, jas duotų prekeiviams prekiauti turgauje, įkainuodami vnt. 10 ct. , o va prekeiviai už šluotos pardavimą imtų 5 €. Tai gal ir būtų teisinga pastaba. Dabar patys nieko dėl prekybininkų nepadaro turguje ir dejuoja, kad jų mažėja. Kiekvienas prekybininkas renkasi prekybos vietą kur yra geresnės sąlygos tie pardavėjui, tie atėjusuam pirkėjui.
  Užsidarykit tą turgų, peduokit konaignacijai valdyti privačiam verslui , tai gal renovuos ir sukurs normalias prekyvietes. Ar gi nėra Taryboje verslininkų, kurie nenorėtų išplėtoti verslo paslaugų Anykščiuose?

  Prieš mėnesį
 • anykstene

  Nuoroda

  Kainos turguje visai normalios . Gal pasirinkimo nėra per daug , bet malonu apsilankyti, jeigu reikia pakeičia prekes. Jau pigau , tai nepasakyčiau ,jeigu paskačiuosi kelionės isladas. Teko lankytis ir kituose miestuose,bet man čia patinka .

  Prieš mėnesį
 • Saida

  Nuoroda

  Geras būtų tas Anykščių turgelis jei daugiau atvaziuotu nevietiniu prekeivių pvz.Panevezio ir t.t.tai pas juos dar galima kažką gražesnio nusipirkt nes vietinės Anykščių moterytes-prekeives tai taip uzsilauze kainas,o tais pačiais skudurais prekiauja kelis mėnesius.Tai net juokas ima...pas jas brangiau dėvėti nei parduotuvėse nauji ????

  Prieš mėnesį
 • atvykstančiam

  Nuoroda

  Kiek žinau visi prekybiniai kioskai yra pačių prekybininkų, tai prie ko čia turgaus administracija. O dėl mokesčių tai prekiauja beveik už dyka visą dieną - 70 centų už prekybinę vietą vienai dienai, raskite kur Lietuvoj pigiau.

  Prieš mėnesį
 • atvykstantis

  Nuoroda

  pirmiausia prekybiniikams rekia suteikt normalias salygas prekiaut o ne pinigus imt didziausius uz nieka

  Prieš mėnesį
 • Jonas

  Nuoroda

  Aš gerovės centre nemokamai gaunu rubu, visa šeima pasipuošia. Kam tas brangus turgus kur uz maike padeveta 5 e prašo.

  Prieš mėnesį
 • Ne juozas

  Nuoroda

  Vienas anykštėnas, aštriai kritikuojantis rajono valdžią, pasakytų- pirmiau pažiūrėkime ką prekybininkams pasiūlėme, kad jie norėtų dirbti komunalinio ūkio administruojamame turguje? Gal turgaus administratoriaus pekla atdbaido prekeivius?

  Prieš mėnesį
 • anykštėnė

  Nuoroda

  tikra tiesa, kad maisto, buitinių ir kt. parduodamų prekių kainos daug didesnės, negu Utenoj, ar Ukmergėje, be to ir pasirinkimas ten žymiai platesnis negu Anykščių turguje

  Prieš mėnesį