Anykščių rajono savivadybė planuoja leisti prekybininkams įsikurti Antano Baranausko aikštėje.Iki šiol prekybai aikštėje savivaldybė leidimų neišduodavo, tačiau žada daryti išimtį dėl nepalankios situacijos, kurią sukėlė karantinas.


"Architektūros ir urbanistikos skyrius parengė projektą, kuriame numatė prekybos ir paslaugų teikimo vietas A. Baranausko aikštėje, Anykščių mieste. A. Baranausko aikštė yra kultūros paveldo objekto – Anykščių miesto istorinės dalies – teritorijoje, todėl leidimai prekiauti ir (ar) teikti paslaugas šioje vietoje būtų išduodami, prioritetą teikiant Asmenims, kurių prekybos įranga ir pasiūlyta veiklos koncepcija atitiktų Kultūros paveldo departamento prie Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos Utenos teritorinio padalinio, Anykščių regioninio parko direkcijos ir Anykščių rajono savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus nustatytus ir suderintus reikalavimus", - skelbiama Anykščių rajono tarybai pateiktame sprendimo projekte.
Sprendimo projekte taip pat numatyta verslininkus atleisti nuo vietos rinkliavos mokesčio, kuris imamas už lauko kavinių įrengimą šalia stacionarių viešojo maitinimo įstaigų.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Kokioj mokykloj mokina taip rasyti?
  "Prekybininkams svarstoma leisti prekiauti centrinėje Anykščių miesto aikštėje"

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Maloni žinia.

  Prieš mėnesį
 • Algis

  Nuoroda

  Labai geras sumanymas , butinai reikia , didelis zmoniu judejimas , centras , zmones susitiks , o ir vaizda oagyvins .

  Prieš mėnesį
 • Benamis

  Nuoroda

  Iš pradžiū blustugis, o dabar jau turgelis. Tai kur žmogui be namų pastogės prusėsti pasiūlysite?

  Prieš mėnesį
 • Teisingai

  Nuoroda

  Seniai reikėjo, visuose Vakarų Europos miestuose vyksta prekyba centrinėse miestų aikštėse!

  Prieš mėnesį