Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras paviešino, kiek gavo pajamų rodydamas reklaminius pranešimus lauko ekrane šalia Anykščių kultūros centro.


Už reklamos rodymą gauti 3 tūkst.256 Eur., nurodoma 2019 metų Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro veiklos ataskaitoje.

 Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • leiskit dvd koncertų įrašus,

  Nuoroda

  o garsą per nedidelės galios iki 300m atsumu fm dažniu transliuokite,ledimo iš dažnių priežiūros nereikia,oreklamas koncerto metu rodykite,ir atsiras kas nori reklamuotis.Televizoriaus vieta irgi netikusi,turėtų būti prie turizmo centro,nes ekranas turizmui propaguoti ir skirtas.

  Prieš mėnesį
 • Simonas Gudelis

  Nuoroda

  Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti.

  Prieš mėnesį
 • Nejuozas

  atsakymas į: Simonas Gudelis Nuoroda

  Pinigų išmetimas į balą reklamuotis lauko ekrane

  Prieš mėnesį
 • Įdomu

  Nuoroda

  Kokį verslo planą gali pasiūlyti naujai steigamam reklamos paslaugų verslui Anykščių Turizmo ir Verslo informacinio centro specialistės, jeigu įstaiga nesugeba parduoti reklamos paslaugų net už 10 € per dieną, turėdama visas suteiktas priemones ir sąlygas.
  Gal valdžioje esantys liberalai gali šį galvosūkį išspręsti?

  Prieš mėnesį
 • Įdomiai

  atsakymas į: Įdomu Nuoroda

  Užtektų, kad liberalai susitvarkytų su savo partiečiu ligonės direktoriaus kėdėje.

  Prieš mėnesį
 • Atsimename

  Nuoroda

  Prieš rinkimus Tubiui verkiant reikėjo. Kas sugeba skaičiuoti iš sykio sakė, kad neatsipirk. Bet įtariamas prekyba poveikiu žadėjo atsipirkimą per porą metų, Bičių komiteto narė Kristina pritariamai lingavo galva.

  Prieš mėnesį
 • Liniuotė

  atsakymas į: Atsimename Nuoroda

  Pamatuokim atsiminimus iš arčiau. Protingų patarėjų ir verslo oganizatorių pasiūlymu savivaldybė priperka baltų kioskų, baltų chalatų tikrojo valdovo sumanytam pasireklamavimui, o turtas stovi nenaudojamas. Verslo informacininis centras neturi verslo planų kaip patiems įveiklinti baltuosius namelius, tai siūlo nuomoti dėl trumpalaikų paslaugu teikimo seniausios profesijos atstovėms ar kaip ten yra?

  Prieš mėnesį
 • Matlankis

  atsakymas į: Liniuotė Nuoroda

  Matuoju
  Kaina namelių maža, televizoriaus didelė
  Kaip namelius panaudoti galvojama, kaip panaudoti televizorių su pelnu- nelabai
  Namelių pirkimui lėšos iš kitur gautos, televizoriui viskas iš rajono biudžeto
  Interpretacijos apie seniausią profesiją, tai Jūsų sugedimo laipsnio išraiška. normalios orientacijos žmonės supranta, kad namelis bus naudojamas prekiauti arba teikti paslaugas.
  Jei vietoje kinietiškų palapinių prekyba vyktų iš dailaus namelio man atrodo gražiau.
  Užmušantis klausimas- kiek metų sėdės už prekybą poveikiu ?

  Prieš mėnesį
 • Replika

  atsakymas į: Matlankis Nuoroda

  Matlanki, nėra išmatuoto kampo! Čia kalbame ne apie vektorinius kainų dydžius, o apie pajamų kreivės taškus iš perduoto savivaldybės turto įveiklinimo. Ir kodėl seniausios profesijos paslaugų pardavimas tai interpretacija apie sugedimą ir kitokią orentaciją. Jeigu pvz. Vilnius pasaulyje save garsina kaip "G taško" vieta, tai kodėl Anykščiai negali oficialiai viešintis kad "čia gera..." kur galėtų spalvotame ekrane puikuotis "pupytės" arba "pupuliai" ir nuoroda į baltą namelį .
  Reikia į viską žiūrėti liberaliai, nes liberalų politika taip pat seniausia :) . Valstietiškas feodalizmas ir socialdemokratiškas kacervativizmas labai stagnatiškas čia, Anykščiuose.

  Prieš mėnesį
 • Svarstykles

  Nuoroda

  gal reklamos pardvimai silpni, o gal operatorius netinkamas parinktas. Verta turto valdytojams klausti patarimų pas patarėjus, kurie nagrinėja šią sritį ir daryti radikalius pakeitimus, kol velnias ten kojos nenusilaužė. Toks turtas stovi!

  Prieš mėnesį
 • Chi chi

  atsakymas į: Svarstykles Nuoroda

  Kirsk, Donaldai, iš peties! Tinka ir Juozo vardu...

  Prieš mėnesį
 • liaudies išmintis

  atsakymas į: Svarstykles Nuoroda

  Šūdinom rankom padarytas darbas šūdinas būna...

  Prieš mėnesį
 • Ats.

  atsakymas į: liaudies išmintis Nuoroda

  Tai kam vartot saujoje ir minkot vis dar tikėdami , kad šokoladą padarysit? Nusiplaukit, ar muilą kitai vietai išnaudojot?

  Prieš mėnesį