Liberalcentristų būstinėje meras džiaugėsi jaunais pagalbininkais ir sakė kad jiems priklauso ateitis.
Liberalcentristų aktyvas ir kandidatai į rajono Tarybą stebėti rinkimų rezultatų susirinko į savo būstinę Verslo informacijos centre. Ekrane keičiantis rinkimų rezultatams, nuotaikos svyravo nuo džiaugsmingų šūksnių iki reikšmingų nutylėjimų.

 

Liberalcentristų aktyvas ir kandidatai į rajono Tarybą stebėti rinkimų rezultatų susirinko į savo būstinę Verslo informacijos centre. Ekrane keičiantis rinkimų rezultatams, nuotaikos svyravo nuo džiaugsmingų  šūksnių iki reikšmingų nutylėjimų.

Tuo tarpu meras Alvydas Gervinskas rezultatų nesekė, bet važinėjo po kitų rinkimuose dalyvaujančių partijų būstines padėkoti už darbą žmonių labui šios kadencijos Taryboje. „Visų rinkimuose dalyvaujančių partijų nariai sutartinai dirbo žmonių labui dabartinėje rajono Taryboje ir aš jiems noriu padėkoti šį vakarą“ – sakė meras. Paklaustas apie rinkimų rezultatus meras sakė neturįs kada jų sekti, tačiau jam būtų nepriimtina tarpinė padėtis. „Arba valdžion, arba visiškon opozicijon, - dėstė A. Gervinskas, visgi paminėjęs, kad gali tekti klausyti partijos nuomonės. - Tarpinė padėtis būtų prisitaikymas, tačiau man tai nepriimtina“- pasakė meras ir su tortu išvažiavo pas socialliberalus į „Anykščių šilumą“.

 

Jonas Junevičius
jonas.j@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.