Trečiadienį Anykščių rajono savivaldybės vadovai dalyvaus nuotoliniame pasitarime su Aplinkos ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų atstovais dėl užtvankų likučių sutvarkymo Anykštos upėje.


Anykščių rajono mero pavaduotojas Dainius Žiogelis praėjusį mėnesį "Anykštai" sake, kad šiuo metu Anykščių rajono savivaldybės prioritetuose – sutvarkyti Anykštos upės užtvanką.
Už 3 tūkst. 630 Eur Anykštos upės užtvankos sutvarkymo galimybių studiją parengė UAB ,,Statybos ekspertų biuras“.
Sutvarkius užtvankos likučius, būtų sutvarkyta ne tik vaizdingos vietovės teritorija, bet ir sudarytos geresnės sąlygos lašišinių žuvų migracijai.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Raimondas

  Nuoroda

  Puiki mintis. Tik reikia padaryti ne šiaip sau užtvankėlę, bet atstatyti kažką panašaus į buvusią. Užaugau prie "prūdo", taigi žinau koks GĖRIS ten buvo, kiek ten žvejota, maudytasi ir t.t.

  Prieš mėnesį
 • Nuoroda

  Ir manau reikia užtvenkti kaip buvo gerai ir žuvies tam tvenkinį kiek buvo

  Prieš mėnesį
 • Konigs

  Nuoroda

  Reikia ne sutvarkyti, bet pilnai atstatyti užtvanką, tokia kokia buvo anskčiau.

  Prieš mėnesį
 • Jeigu

  Nuoroda

  Nėra vandens įrengs žūvims šalygatvį uš prisitaikys pereis į kitą pusę krioklio, svarbu kad skyrtu pinigu

  Prieš mėnesį
 • robertai,

  Nuoroda

  išbrauk eilutės dalį kur raši,,sudarytos sąlygos geresnei lašišinių žuvų migracijai."Ten toks krioklys,kad ne tik lašiša,bet ir kiškis neperšoks, bet pirma kartą sužinau,kad Anykštos upeliu į Rubikių ežerą migruotų žuvys.Visada buvo atbulai,o dabar to visai nėra jau seniai,nes prie ištakos galas žino kas ten padaryta,kad upėje nebėra vandens,o be vandens dingo ir žuvis.

  Prieš mėnesį
 • ***

  Nuoroda

  Užskaitau!

  Prieš mėnesį