Anykščių menų inkubatorius-menų studija kurs kūrybinių technologijų "fabriką", skelbiama įstaigos veiklos ataskaitoje.


"Bendradarbiaujant su universitetais, meno rinkos ekspertais, profesionaliais menininkais bus vykdomas tęstinis seminarų ciklas, skirtas AMI rezidentams, jauniems menininkams ir kuriančiai regiono visuomenei, plečiamas mentorių tinklas, kuriami kūrybinių industrijų produktai ir jų komercializavimo strategijos. Sukurti kūriniai bus pristatomi tarptautinėse parodose ir šalyje vykstančiose parodose ir mugėse", - ataskaitoje rašo Anykščių menų inkubatoriaus - menų studijos direktorė Daiva Perevičienė.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • tai

  Nuoroda

  dabar šita bobutė bus FABRIKO direktorė?

  Prieš mėnesį
 • Labai jau

  Nuoroda

  FABRIKAS turbūt bus pusė Anykščių dydžio, dirbs keli tūkstančiai žmonių, rajono biudžetas gaus milijoninius mokesčius, darbuotojai solidžius atlyginimus ir miestas suklestės. Arba tai (fabrikas) toks netinkamas žodis kaip kai kuriuos lietuvoje nykstančius kaimelius vis dar oficialiai vadinti miestais.

  Prieš mėnesį
 • Žinia

  atsakymas į: Labai jau Nuoroda

  Vienas Anykščių liberalas, norėdamas, kad jį išrinkų į Seimą, skelbėsi pastatysiantis gamyklą, bet jo neišrinko ...
  gal inkubatorius, išlaikomas iš mokesčių mokėtojų lėšų išperės fabrikėlį, juk tam yra numatyta ir tikslinės lėšos iš rajono biudžeto ir net nereikia savo kapitalo investuoti ir rizikuoti dėl fabriko " gamybos " išlaikymo.

  Prieš mėnesį
 • Stoties gatvė

  atsakymas į: Žinia Nuoroda

  Vienas Anykščių ateistas, norėdamas atkeršyti, inicijavo gyventojų parašų rinkimą, kad jiems gamyklos pramoniniame rajone nereikia ...

  Prieš mėnesį
 • A rinka gal specialistas,

  atsakymas į: Stoties gatvė Nuoroda

  Stebėtajas taka, bo Mickūnuose jo karjeros pasiekimų viršūnė buvo parašų surinkimas.

  Prieš mėnesį
 • Nu jo

  Nuoroda

  UFONAUTE....

  Prieš mėnesį
 • Bejėgis

  Nuoroda

  Baigia nustekenti šį rajoną su tokiu meru ir pavaduotojais .Leonai ,būk vyras,gryźk į Anykščius ,tik toks kaip Jūs ,nebijote tvarkos daryt ir pasipriešint pudeliukams,o visi dabartiniai tai minkstakiaušiai ( tubis buvo tvirtas ,bet gi nepatogus buvo ) Gryž ,Leonai ,jei įmanoma .

  Prieš mėnesį
 • cirkas

  Nuoroda

  uz musu pinigus

  Prieš mėnesį
 • ???

  Nuoroda

  Ir ką kliedi ši moteris,kai neturi jokio supratimo apie meną?Ar ji diplomuota meno žinovė???

  Prieš mėnesį
 • Ekonomistė

  Nuoroda

  Papildant šią žurnalisto žinutę, verta akcentuoti, kad "fabriko" cecho išlaikymui savivaldybės biudžete numatytos tikslinės rėmimo lėšos. Šis " fabrikas" nesisuks nuo saulės baterijų , ar vėjo jėgainės pagaminamos energijos . Beje, šio fabriko administracija nuo savivaldybės dotuojamų lėšų pasisiskirs sau atlyginimų priedus už darbą "fabrike".
  Nepaisant visų ekonominių sąnaudų lauksime profesionalių kultūros produktų, pagal strateginį planą :) ir " Vadovų klubo " prezidento paramos meno fabrikantams!

  Prieš mėnesį