Anykščiai jau pasiruošę priimti visus pasiilgusius kelionių ir įspūdžių!


Pasiilgusiems pramogų labai pasisekė, nes Anykščiuose jų neįtikėtinai daug!
Pramogų ir sporto centre „Kalita“ galėsite gaudyti veją ir adrenaliną leisdamiesi rogučių trasa net iki 40 km per valanda greičiu. Taip pat galėsite pasinerti į virtualią realybę  ir išbandyti amerikietiškus kalnelius ar kitokias virtualias atrakcijas. Čia pat mažųjų lankytojų laukia smagūs maži atrakcionai - ekskavatorius, sunkvežimis, automobiliai bei puiki žaidimu aikštelė. O birželio mėnesį startuos didžioji naujiena – NUSILEIDIMAS PADANGOMIS nuo Kalitos kalno.
Jeigu Kalitos kalne pritruksite greičio, tai Anykščių kartodrome jo visada yra. Geriausias kartodromas Lietuvoje kviečia išbandyti skirtingų galingumų kartus ir surengti šeimos varžybas. Čia pat ,Šalia kartodromo įsikūręs gyvasis muziejus „Anūkis“ ,nepaliks abejingų ne tik vaikučių, bet ir suaugusiųjų.
Dar daugiau skirtingu gyvūnų galėsite pažinti Safari parke.  Aptvertame 50 hektarų kalvų, miškelių, pelkių parke rasite daugiau nei 150 gyvūnų - čia laisvai ganosi danielių kaimenė, laksto juodieji Afrikos stručiai, ramiai žolę rupšnoja Highland raguočiai ir išdykauja lamos. Kviečiame pažvelgti į gyvūnų pasaulį iš arti ir be jokių gardų, lyg jie būtų laisvėje.
Pasiilgusių tradicijų bei besidominčių žirgais, laukia Arklio muziejus. Čia galėsite susipažinti su tradicine kultūra, amatais, Žirgų sportu, aplankysite etnografines sodybas ir žinoma galėsite jodinėti žirgais įspūdingomis Niūronių apylinkėmis.
Kokia kelionė be gražių nuotraukų? COSMOS Paukščių takas yra puiki vieta ne tik pasijusti tarsi tikrame kosmose, bet ir pasidaryti kosminių nuotraukų. COSMOS Paukščių takas įsikūręs Anykščių menų inkubatoriuje, kuriame dar yra ir virtualios realybės kambarys, čia reziduoja menininkai bei prekiaujama išskirtiniais, anykštėnų menininkų dirbiniais ir suvenyrais. www.pauksciutakas.lt www.ami.lt
Daugybę nuotykių ir emocijų šį sezoną žada Labirintų parkas. Skirtingi labirintai ,skrydis lynu virš labirintų parko, atrakcionai ir žaidimai, mini zoologijos sodas, šaudykla, Apvertas namas ir dar niekur nematytas, naujasis Paverstas namas.
Ištvermingiems ir drąsiems Daunuvos nuotykių slėnis laipynių parke paruošė parke skirtingo sudėtingumo trasas ir labai ekstremalias  „Big swing“ supynes.
Savaitgalio keliones  iki Rubikių ežero  pradeda Aukštaitijos siaurasis geležinkelis, o dar geriau pažinti šį stulbinantį technikos paveldą galėsite Siauruko muziejuje.
Anykščiuose gausu ir vandens pramogų. Jau veikia vandenlenčių parkas „Wakepond“ ir „Anykštietiškos vandens pramogos“(vandens slidės, padangos, skrydis parašiutu virš ežero). Anykščiuose taip pat veikia baidarių, valčių, irklenčių ir net elektrinio vandens transporto nuoma.
Šiek tiek sulėtinti kelionės tempą ir atrasti savo, angelą kviečia Angelų muziejus, o visai šalia, aukščiausioje bažnyčioje Lietuvoje, įrengta apžvalgos aikštelė atveria nepaprastą Anykščių miesto panoramą.
Viena geriausių naujienų vaikams – Istorijų dvarelis. Tai edukacinė erdvė Anykščiuose, skirta visiems vaikams ir ne vaikams, mėgstantiems istorijas ir paslaptis. Ši vieta atsirado iš didelio noro puoselėti kūrybiškumą, ugdyti meilę istorijai, istorijoms ir knygoms. Nieko panašaus nerasite Lietuvoje nerasite. Istorijų dvarelis pirmą kartą duris lankytojams atvers gegužės 30 dieną.
Panašu, kad šiemet ir toliau lankomumo rekordus muš Medžių lajų takas. Kompleksas pasipildė kabančių lynų tiltu per Šventąją. Tiltas sujungs abu Šventosios krantus, dviračių ir pėsčiųjų takus sujungs juos į žiedinį maršrutą. Netoli Medžių lajų tako įsikūręs „Anykščių šilelio pažintinis basų kojų ekotakas“ šią vasarą tikrai nustebins. Jau statomos milžiniškos iš medžio išdrožtos skulptūros – išnykusių gyvūnų skulptūrų parkas.
Dviračių takai šiemet Anykščiuose nustelbs net didžiųjų kurortų takus. Nuo šiol pėsčiomis, dviračiais ar elektrinėmis transporto priemonėmis galite keliauti po Anyksciu abejais Šventosios upes krantais. Dar viena nauja vieta nuotraukoms -  naujoji  panoraminė apžvalgos aikštelė A. Vienuolio gatvėje.
Taip smagiai leidžiant laiką, būtina skaniai pavalgyti. Na, dėl to neverta nerimauti, nes pasirinkimas Anykščiuose yra didžiulis. Visi restoranai, kavines, gastrobarai ar užkandinės laukia svečių ir ruošia nepamirštamas skonių kelionės.
Gerai papramogavus ir išragavus skaniausių vietinių patiekalų reikia gerai pailsėti. Geriausias poilsis yra gamtos apsuptyje. Anykščių rajone yra virs 40 puikių kaimo turizmo sodybų, todėl Anykščiuose kiekviena šeima ras savo atostogų namą ar namelį. Jeigu kartais, nespėtumėte rezervuoti nakvynės kaime, tai mieste jau po truputį duris atveria viešbučiai ir apartamentai.
Dar daugiau lankytinų vietų ,pramogų, maitinimo ar nakvynės vietų rasite www.infoanyksciai.lt

 

Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Kur Kavarcka kaldunai

  Nuoroda

  Kur Skemaniu karciama? 2 rozus buvau karciamoj, labai jauku ir skanus cypylynai. Tik galet buti pigesni i ti i ti

  Prieš metus
 • Rašytojų kraštas

  Nuoroda

  Ale ir beraščiai!

  Prieš metus
 • Romaldas

  atsakymas į: Rašytojų kraštas Nuoroda

  Čia gal nuotolinio mokymo užduotis mokyklų ir gimnazijų moksleiviams- ( iš tokio jovalo) ištaisyti ir parašyti informacinį pranešimą spaudai.
  Lauksime moksleivių darbų, pristatančių Anykščius, kaip pažintiniam turizmui tinkantį kraštą.

  Prieš metus
 • o kur "Anykščių vynas" produkcijos degustacija ? ar siaurukas be ponaičio Kerbedžio jau nebedegustuoja "vaisiuko" ir nebesiūlo klausytis vargonų Troškūnų bažnytėlėje ? Mat kaip mainos rūbai margo svieto...

  Prieš metus
 • SVARBU ŽINOTI

  Nuoroda

  Be darbo likusių amerikiečių skaičius artėja prie 39 mln. Tai maždaug 13 Lietuvų be darbo.

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/po-pertraukos-interviu-su-antanu-nedzinsku-apie-sodybai-isleistas-santaupas-ir-grizima-i-seima-1050-1320502?copied

  Prieš metus
 • Zz

  Nuoroda

  O kur A. Baranausko kletele, A. Vieniolio namai.... Petraskos darbai iš akmens smėlio... Nebėra pagrindinių vietų.

  Prieš metus
 • Vaja

  atsakymas į: Zz Nuoroda

  Svarbu, kad TVIC pristato naują "Dunuvos nuotykių slėnį" .Gal tai skirta žmonėms turintiems Dauno sindromą?

  Prieš metus
 • o kada tai

  Nuoroda

  atsipirks ir neraso ,pinigus tasko ,gal kas naudojasi ,juk siais laikais pasitiketi negalima ypac gruobuonimis valdininkais

  Prieš metus
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Paskaičius savivaldybės įstaigos informacinį- reklaminį straipsnį, susidaro nuomonė, kad tikrai Anykščiai verti "Naujųjų rašytojų" sostinės vardo.
  Tiek rašybos klaidų ir pavadinimų iškraipymo net 3 klases baigusi močiūtė savo rašinyje nedaro. Na, bet iš biudžeto išlaikoma įstaiga su turizmo ir verslo konsultantų "specialistais" ir patyrusiomis vadovėmis gali sau leisti tokią prabangą- publikuotis kaip beraščiai. Gal savivaldybės vadovas, gerbiamas mokytojas į tai užsimerkia dėl kitų, nevisiems žinomų, šios įstaigos nuopelnų ???

  Prieš metus