2020-05-24

Lazda turi du galus

Šalies valdžia nusprendė skirti papildomas 200 Eur dydžio  išmokas visiems senatvės pensijų gavėjams. Šios išmokos pensininkai greičiausiai sulauks rugpjūtį.
"Anykšta" pašnekovų teiravosi, kaip jie sutiko žinią apie tokią valdžios "dovaną", domėjosi, kokioms reikmėms pesnininkai žada panaudoti šiuos pinigus.

Pranas MAIŠELIS, Svėdasų seniūnijos Kunigiškių seniūnaitijos seniūnaitis:

 -Aš neturiu nieko prieš dė; šios išmokos.Jeigu duoda - imsime.Yra dabar visokių pensininkų. Tie, kurie gauna didesnes pensijas, dar verčiasi, o tie kurie gauna porą šimtelių, žmonėms sunkoka.Nusiperka vaistų, maisto, dar žolę paprašo nupjauti ir kas iš tos pensijos lieka.
Lazda turi du galus. Visko gali būti, kad jai pensininkai gaus tą 200 Eur išmoką, padidės kai kurių prekių kainos, išaugs komunalinių paslaugų įkainiai ir jie net nepajus tos išmokos naudos.
Visų šalių gyventojams per karantiną yra skiriama finansinė parama, tik pas mus pavėluota su jos skyrimu.Jeigu pensijas moka, tai žino kiek moka, kam dar kalba apie kažkokius skaičiavimus ir apie tai, kad išmokos reiks laukti iki vasaros pabaigos. Ta išmoka gali turėti įtakos per rinkimus - žmonės balsuos už "valstiečius".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Apie

  Nuoroda

  kokią lazdą, ponas Pranai kalbi? Džiaukis, kad gausi darmavų pinigų 200 evrų ir tylėk. O jei neturi kur pinigų dėti, tai labdarai paaukok. Niekas neliepia balsuoti už dabartinę daugumą. Balsuok už ką nori ir nepolitikuok.

  Prieš 6 mėnesių
 • Darius

  Nuoroda

  Invalidu draugija seimas ........kuras 50 procentu atpigo...kur ziuri konkurencijos tarniba ..kai tik kuras biski kila keldavo kainas iskart...dabar nukrito tyli visi..aviu banda lietuva

  Prieš 6 mėnesių
 • 123

  Nuoroda

  O tai kuo gi pensinkai nuo karantino nukentejo, kad jiems ismokes vienkartines ismokas?

  Prieš 6 mėnesių
 • Vidas

  Nuoroda

  Nei kas brangs nei ką. Nei maistas, nei kom.mokesčiai, kas čia yra 200 eurų, ne 2000 . Bet kai pradeda žmonės lot nesamones, tai taip ir gali prisiprašyt kad pakeltu kainas kai kurias. Geriau jūs patylėkit, nelokit, tai bus geriau, o kad lojat tai ant savo galvos. O balsuot reikės aišku už valstiečius, nes jie po biški kelia pensijas, tai ne konservatoriai brudai, kad jų išvis neliktu seime nei vieno.

  Prieš 6 mėnesių
 • ******

  atsakymas į: Vidas Nuoroda

  tik už valstiečius

  Prieš 6 mėnesių
 • Pranui,Vincui ir kt.

  Nuoroda

  Iš kur radosi mūsuose tiek ateities "pranašų",kad jau žino kiek kas brangs,kai sulauks žadėtos išmokos?Na,laikas rašyti atsisakymų prašymus,kad galėtumėt ramiai miegoti dėl 200eur.,kad "galvos" neskaudėtų.nes kai kam jau ir vidurius paleido nuo tokios"problemos"(...ai ai,kaip blogai,valstybė bankrutuos...)

  Prieš 6 mėnesių
 • Jurgis

  Nuoroda

  Tegyvuoja darbiečiai.

  Prieš 6 mėnesių
 • Vinca

  Nuoroda

  as tai balsuosiu uzu karbaucku be meleravau tas zemes ape balsevyku ir ti vyskas gerai auga tai anas man ir das sitas 200 rubliu be dabar ti ja zeme.

  Prieš 6 mėnesių
 • Labai

  Nuoroda

  gražus tas Kunigiškių seniunaitis. Kada jis vainikuotas, gal per Prano vardadienį? Protingai mąsto vyras. Bet pats jis gal balsuos už Darbiečius arba socdemus.

  Prieš 6 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Žinoma, kad vis dar bus nevispročių, kurie niekuo nesidomi, išskyrus savo pilvą, jie ir balsuos už oligarchinius karbauskinius, daug sparčiau naikinančius Lietuvą ir tautą nei anksčiau valdę. Kol pačių asmeniškai blogis nepaliečia, tai jie nesuvokia kas vyksta. Bet paliečia po laiko, kai jau stovima prie bedugnės krašto.

  Prieš 6 mėnesių
 • ******

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Žąsinai tu,ką gi sunaikint suspėjo valstiečiai per keturius metus,kai buvo per visą atkurtą nepriklausomybę sunaikinta ir išvogta konservatsoslyberių.Ar ,kad sugražino pridarytus nuostolius,na nebent pats esi iš tų,kuris prisigrobei sočiai.

  Prieš 6 mėnesių
 • kad

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  kiek sunaikino konservai, tiek niekas nebesunaikins. sie nors kažkiek stengiasi del zmoniu, o konservai specialiai is zmoniu atiminejo.

  Prieš 6 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: kad Nuoroda

  :D

  Prieš 6 mėnesių
 • Taigis Kaipgis

  Nuoroda

  Na, 200 ne 2000. Vienkartinė išmoka jokių kainų nepakels. Taip naglai, kaip įvedus eurą kainos (net 3,452 karto) tikrai nepakils. O dėl balsavimo... Konservatoriai atiminėja - valstiečiai duoda. Ne žodžiais, darbais. Tegu ir ne po daug... Tai kas čia kam neaišku?

  Prieš 6 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Taigis Kaipgis Nuoroda

  Po pinigų mėtymo rinkėjų pirkimo tikslais, ateis laikas, kai reikės atimti, ir daug atimti.

  Prieš 6 mėnesių
 • ne kitaip

  Nuoroda

  jeigu ne valstiečiai bučiau sedėjus su pensiją 240.nors stažas vienoje įstaigoje 40 metelių.Tikrai už valstiečius.

  Prieš 6 mėnesių
 • kaip nekvalifikuotai

  atsakymas į: ne kitaip Nuoroda

  darbuotojai tai dar ir per daug.

  Prieš 6 mėnesių
 • Liuks

  Nuoroda

  Teisingai pasakyta.

  Prieš 6 mėnesių