Šalies valdžia nusprendė skirti papildomas 200 Eur dydžio  išmokas visiems senatvės pensijų gavėjams. Šios išmokos pensininkai greičiausiai sulauks rugpjūtį.
"Anykšta" pašnekovų teiravosi, kaip jie sutiko žinią apie tokią valdžios "dovaną", domėjosi, kokioms reikmėms pesnininkai žada panaudoti šiuos pinigus.

 Regina BUTRIMAVIČIENĖ, Skiemonių seniūnijos Katlėrių seniūnaitijos seniūnaitė:

-Kaime pensininkai labai laukia tos 200 Eur išmokos.Kažkur, sako, žmonės gauna didesnes pensijas, bet pas mus kaime, kiek klauinėju, jos tra labai nedidelės - gauna iki 300 Eur.
 Esu seniūnaitė, padedu žmonėms nusipirkti vaistus. Jeigu prašo atvežti maisto, pageidauja nukainoto. Kiti kalba, kad už 200 Eur malkų kitai žiemai būtų galima nuispirkti.
Duos tuos 200 Eur, ačiū, čia toks žmoniškumas. O kodėl po to mes turėtume balsuoti už "valstiečius"? Palaikėme juos jau visą kadenciją. Turime savo nuomonę.
Dėl šios išmokos pensininkams aš priskirčiau nuopelnus Prezidentui,juk galėjo tokį pasiūlymą vetuoti, nesutikti.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Aušra

  Nuoroda

  Gerb. žurnalistai išsitaisykit klaidas, labai negražu.

  Prieš 6 mėnesių
 • ULBA

  Nuoroda

  Labai puikus žmogus, padeda žmonėms,nuveža pas gyditojus,nerenka pletku,nelaižo ruros seniunui.

  Prieš 6 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Gali pasidžiaugti prieš rinkimus, pabalsuoti už oligarchinius karbauskinius, po rinkimų jie iš žmonių atsiims daug kartų daugiau padidinę mokesčius. Jeigu prezidentas būtų protingas ir teisingas, tai būtų vetavęs ir pasakęs, kad pinigų dalijimas prieš rinkimus yra akivaizdus rinkėjų papirkinėjimas ir Konstitucijos pažeidimas, kad šį klausimą turi spręsti rudenį išrinktas Seimas.
  Ir taip jau karbauskiniai darbo žmonėms padidino pajamų mokestį nuo 15 proc. iki 20 proc., po pasiskolintų pinigų švaistymo, prisidengiant virusu, dar reikės didinti mokesčius. Ateis laikas, kai ir pensijų neturės iš ko mokėti, nes valstybės pinigai iššvaistomi, o ne investuojami, siekiant, kad tie pinigai uždirbtų pinigus.

  Prieš 6 mėnesių
 • Dar

  Nuoroda

  Viena iš krumūmų išlindo konservatorė ar negeriau savo nuomonę pasilikti sau ir ne agituoti čia žmonių kas ką turėtu rinkti dažniausiai tai žurnalistai išrenka

  Prieš 6 mėnesių
 • KAR KAR

  atsakymas į: Dar Nuoroda

  Nesnervuok. Na tokia jos nuomonė. Tik stebėtinai visų apklaustų konservuotųjų nuomonės sutampa su jų"anūkėlio" varoma propaganda. Kas norite paneigti?

  Prieš 6 mėnesių