Šalies valdžia nusprendė skirti papildomas 200 Eur dydžio  išmokas visiems senatvės pensijų gavėjams. Šios išmokos pensininkai greičiausiai sulauks rugpjūtį.
"Anykšta" pašnekovų teiravosi, kaip jie sutiko žinią apie tokią valdžios "dovaną", domėjosi, kokioms reikmėms pesnininkai žada panaudoti šiuos pinigus.

 Ona REPEČKIENĖ, Anykščių rajono tarybos narė, konservatorė:

- Pinigai visada gerai, bet labai keistas padalinimas. Kodėl? Arba kitas klausimas - už ką? Už artėjančius rinkimus?Aš galvoju, kad šios išmokos pensininkams susiję su artėjančiais Seimo rinkimais.
Kai pensijos tokios "didelės", tai kur dabar reiks padėti tokius pinigus? Tikrai reikia apie tai galvoti.
Tos išmokos pensininkams iš skolintų vasltybės pinigų, kuriuos kažkada teks atiduoti jums, dirbantiesiems. Tikrai verta pagalvoti, kodėl tie pinigai dalinami, kodėl valdantieji tokie geri.
Reikėjo tuos pinigus geriau skirti tiems, kurie darbo neturi, tiems, kurie augina vaikus, kurie dėl karantino negalėjo dirbti ir užsidirbti. Reikia galvoti apie tai.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • ŽIŪRĖKIT PRIEKIN

  Nuoroda

  nors vieną žingsnį.Dabar bus nauja Verygos reforma,kad į ligoninę pakliuvęs pensininkas gautų ukolą ir valstybei palengvės,nes jų vis mažės ir nebeliks,visgi tai visi rizikos grupės dalyviai.Pinigų dykai niekas niekam nedalina,o 200eu ,kad nukreiptų dėmesį nuo problemos.

  Prieš 4 dienas
 • 123

  Nuoroda

  Baisesnio žmogaus, kaip konservatorius Europoje nėra... Ypač po sąjūdžio veleva..

  Prieš 4 dienas
 • Aha

  Nuoroda

  Po Vasiliausko išvarymo istorijos balsuosiu už Tubį

  Prieš 5 dienas
 • senjorė

  Nuoroda

  niekada nebalsavau nei už valstiečius, nei už konservatorius.
  Ačiū Nefui už katilines, už kurias mokėsim dar kelis dešimtmečius

  Prieš 5 dienas
 • atsak123

  Nuoroda

  jau geriau prastas konservatorius nei geras komunistas

  Prieš 5 dienas
 • Nepatenkintiems būsima išmoka

  Nuoroda

  Yra toks posakis:geriau žvirblis rankoj,nei balandis danguj.Tad kas nenorės ar kam tie žadėti 200eur.tik "menka smulkmė"-lai aukoja vargstantiems,vienišoms motinoms ir panašios soc,padėties žmonėms.Bet viešai nesipiktinkit ar kitaip nereikškit savo nepasitenkinimo tais,kurie didina pensijas,kurie net ir tais 200eur.nutarė paremti.Geriau tiek,negu nieko(išskyrus tuščiažodžiavimą...)Tad yra laiko pamąstyti ir dėl rinkimų,nes gražių pažadų jau labai daug girdėta,bet nieko nedaryta...

  Prieš 6 dienas
 • Igoris

  Nuoroda

  Nebūtų pensininkų bankroto tu visos vaistinės veną ranka duoda dviem atima

  Prieš 6 dienas
 • Laimės..

  Nuoroda

  Zigmo Vaišvilos komanda!

  Prieš 6 dienas
 • idomu

  Nuoroda

  idomu kiek pensijos gauni onute, jei gali parasyk,o jei perdaug pasidalink su vargstanciais pensininkais kurie ir 300 negauna budami vienisi senoliai, o moketi uz viska reikia

  Prieš 6 dienas
 • Romas

  Nuoroda

  Tai kam nereikia tu 200e turėtu būti galimybe atsisakyti!

  Prieš 6 dienas
 • Mariam Usman

  Nuoroda

  Aš džiaugiuosi šiandien galėdamas pasidalyti savo liudijimu su pasauliu. Niekada neįsivaizduoju savęs tai darantis, tačiau esu kupinas džiaugsmo ir noriu, kad kiti turėtų savo pagalbą. Aš esu biuro sekretorė pagal profesiją, turiu du vaikus su vyru. Mano vyras paliko mane ir mūsų vaikus be jokio paaiškinimo. Jis tiesiog paliko namą, o aš girdėjau, kad jis mato kitą moterį. Išbandžiau visas įmanomas priemones, kad grąžintum jį namo, tačiau jis elgėsi keistai manęs atžvilgiu ir netgi apleido vaikus. Aš buvau nusivylęs ir nuniokotas, ieškojau pagalbos iš įvairių pusių, kol pamačiau pranešimą apie dr. Ajayi rašybos keitiklį. Kreipiausi į rašytoją, kuris man pasakė, ką daryti. Jis patikino mane, kad jis ištars rašybą ir viskas bus gerai per tris dienas, tačiau buvau skeptiškas ir išsakiau keletą minčių, kol galiausiai vėl susisiekiau su juo, mes kartu ėjome į procesą ir nustebau, kad rašyba suveikė, o mano vyras grįžo namo ir atsiklaupė, kad maldautų atleidimo, bet pirmasis buvo jo netikėtas skambutis, nes mes nesikalbėjome apie 6 mėnesius. Dr. Ajayi yra iš tikrųjų jo žodžių žmogus, jei turite problemų dėl savo santykių ar bet kurio gyvenimo aspekto, susisiekite su rašytoju dr. Ajayi dėl ilgalaikio sprendimo. Paštas: drajayi1990@gmail.com arba „Viber / WhatsApp“ numeris: +2347084887094

  Prieš 6 dienas
 • Tai aš

  Nuoroda

  Ką tik išėjau į pensiją, ji labai maža, nesiekia nei 300 eur, labai pravers tie 200, bet balsuosiu už ką norėsiu, arba visai nebalsuosiu, juk aš rizikos grupėje, man negalima nei įstaigoje, nei parduotuvėj, nei kitur rodytis, aš kantri, palauksiu, kol iš seimo išmės visus, kam 60metų ir daugiau

  Prieš 6 dienas
 • Elyte

  atsakymas į: Tai aš Nuoroda

  Nematau daugiau uz ka tik uz zaliuosius,jug visi kiti tik ateme is pencininku.

  Prieš 6 dienas
 • Kaimietis

  atsakymas į: Elyte Nuoroda

  Neabejoju kad Leliūnuose (Utenos) bus balsuojančių už valstiečius, bet Anykščiuose nusimato didelis ragas:)

  Prieš 6 dienas
 • 123

  Nuoroda

  Oi jus, koncervatoriai... Brudai jus tautos neeiliniai... Jums reikėtų tautos viešo linčo-tiek esat pridirbe intrigų tautai, kad jum karti reik viešai be jokio teismo...

  Prieš 6 dienas
 • norėtusi

  Nuoroda

  p.Onute tvarkėtės mokykloje ne blogai,o taryboje neturite žodžio,ar nenorite pyktis, kaip elgiamasi su žmonėmis pav.lig.vadovas ir t.t.

  Prieš 6 dienas
 • dr

  Nuoroda

  si valdzia nors padeda paprastiems zmonems, ne kaip konservatoriai, tik atima ir kenkia.

  Prieš 6 dienas
 • Taigi

  Nuoroda

  Išvis nereikėjo sukurti problemų, kad nereikėtų skolintis ir paskui į visas puses švaistyti pinigus. Už tai turėtų atsakyti Seimas - tiek pozicija, tiek opozicija.

  Prieš savaitę
 • 123

  Nuoroda

  Už pinigus--ačiū, pravers. Bet už gandragalvius tikrai nebalsuosiu.

  Prieš savaitę
 • pritariu

  Nuoroda

  Juk kas daugiausia ir like Lietuvoje-pensininkai..kurie ,kaip potencialus rinkejai apsidziaugs situo numestu kaulu..ir per rinkimus vel isrinks tuos pacius,kurie naikina tauta ir Lietuva..O jau komentatoriu pyktis,pagieza,pavydas !!!!..Nejau jus taip sita ispusta korone paveike?

  Prieš savaitę
 • Poniai Repečkienei

  Nuoroda

  Niekas per prievartą tų 200 eur.nekiš jums -jūsų valia ir apsisprendimas jų atsisakyti arba asmeniškai dovanoti vargšams.Tai būtų LABAI GRAŽUS JŪSŲ POELGIS!BET LABAI NE ETIŠKA KALBĖTI UŽ KITUS PENSININKUS...

  Prieš savaitę
 • kKLAUSIMIUKAS REPEČKIENEI

  Nuoroda

  Onute, ar tiesa, kad sovietiniais laikais tik komunistui leisdavo būti mokyklos direktoriumi? Net ir Skiemonių... Ir dar ateistinius straipsnius tekdavo rašyti?

  Prieš savaitę
 • Vidui 2

  Nuoroda

  Beje daug geresnis buvo pasiūlymas socdemų suteikt galimybę pasiskolint kiekvienai šeimai 500 eurų , o kas pagal pajamas to negalėtų daryti, tai ir gražint nereikėtų, tuo atveju vartojimas tikrai pasikeltų į aukštesnį lygį ir didžioji dalis suteiktų paskolų grižtų per mokesčius

  Prieš savaitę
 • Vidas

  Nuoroda

  Kita pinda atsirado palot. Aišku kad už konservatorius niekas nebalsuos, nes jie nei pensijų nekėlė, dar ir apkarpė, tai kaip už tokius brudus galima balsuot. Balsuosim už tuos, kurie didina pensijas kasmet. Va teip! O Repečkiene patylėk, nes mum konservatoriai trečiarūšiai.

  Prieš savaitę
 • Vidui

  atsakymas į: Vidas Nuoroda

  Jūsų žiniai pensijos kasmet didėja, nes jų indeksavimas įtvirtintas dar iki valstiečių t.y socdemų vyriausybės, tai joks čia valstiečių nuopelnas, o dėl 200 tai davaj kiekviena vyriausybė pasiskolina ir daro pensininkams šventę:)

  Prieš savaitę
 • Raudonoji Dalia

  Nuoroda

  Visi komunistai persidaze į sąjūdiečius turim andriukaitiene ir daug panašių koncerviniū,fui tautos išdavikai .Gerbiu tą žmogu,kuris kuo buvo tuo ir liko ,net jei ir komunistas buvo ,bet išliko savim .

  Prieš savaitę
 • Juozas

  atsakymas į: Raudonoji Dalia Nuoroda

  Ypač gerai kailį vertė Tubis. Tremtinių vaikas tapo komunistu. Kai meras spaudė ranką garbė piliečiui Stanislovui Krumpliauskui, rinko klebonus iškilmingiems maldos pusryčiams ir pn., o finale prisiekė be Dievo vardo.

  Prieš savaitę
 • Ats.

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Kalbėk savo vardu, veikėjau, ne Juozo! Nesmerk kito, nes esi pats padugne...

  Prieš 6 dienas
 • Juozapota

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Nu ir teisingai padarė !

  Prieš savaitę
 • Turi progos

  Nuoroda

  Lanzberginiai turi progos pasireikšti ,reikejo važiuot į Vilnių prie seimo,źmones nebetoli .ir žmones neklauso melo ir lanzbergiu propagandos.

  Prieš savaitę
 • Grąžink

  Nuoroda

  Ona ,atiduok į baźnyčią ,nes tau jie nereikalingi ,o padarysi gera darbą .

  Prieš savaitę
 • Kita tema

  Nuoroda

  Jei žmonės negauna visų jiems reikalingų gydytojų paslaugų, tai manau logiška būtų, kad PSD būtų sumažintas ar laikinai panaikintas kol baigsis karantinas, bent tokių būdų būtų kompensacija, nes dabar mokam už paslaugas kurių negalim gauti!

  Prieš savaitę
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Dabar ,kai išmokės 200 eurú ,bus Labai gera proga įrodyti,kokio gobšumo lygio esame.Jeigu žinote,kam labiausiai reikalingi tie pinigėliai,prašom aukokite,jeigu žinote kam jie svarbesni.Jeigu pakankamai turite eurú ,tai aišku, kad nebūtini,o jeigu ,visà gyvenimà dirbusiam moka tik 257 eurus, tai jam tikrai yra būtini tokie pinigai,kuriuos panaudos tikslingai ,nes ir vaistú reikia ir kàsnelio skanesnio norisi.

  Prieš savaitę
 • Nu kva kva kva

  Nuoroda

  Nusenai bobule! Kuo tolyn - tuo bjauresbė daraisi. Jau geriau aš balsuosiu už tuos, kurie mano pensiją kas metai didina ir dar 200 eu pridės, negu už "lansbergistinius konservus", kurie kažkada ir pensijas, ir pašalpas, ir atlyginimus žmonėms nukarpė.

  Prieš savaitę
 • Aha

  atsakymas į: Nu kva kva kva Nuoroda

  Pritariu Leonui!

  Prieš savaitę
 • Pries rinkimus

  Nuoroda

  Tomas , Antanukas ir Reginutė važinės po kaimus labintis su pensininkais ir sakys va 200 eur mūsų nuopelnas

  Prieš savaitę
 • Is veido matosi

  Nuoroda

  Gudri lape..

  Prieš savaitę
 • Oi

  atsakymas į: Is veido matosi Nuoroda

  kytra boba, is akiu matas

  Prieš savaitę
 • Kas ji?

  Nuoroda

  Ji ir komunistė, ar ne?

  Prieš savaitę
 • Tikrai taip!

  atsakymas į: Kas ji? Nuoroda

  Ateistinį straipsnį "Kolektyviniame darbe" yra parašiusi.

  Prieš savaitę
 • kas nevoge ir

  Nuoroda

  saziningai dirbo visada reikalingi pinigai ir dar galetu sios ponios partijos apvogtiems grazinti ,kuriems dar negrazino ,o kad duos tai gerai ,nes tik sitie apie zmogeli paprasta galvoja ,bet tik ne si ponia ir jos partija

  Prieš savaitę
 • anykstene

  Nuoroda

  Esu senjora , darbo vietą užleidau jaunimui iš karto . Pensija nėra didelė, nors stažo ir buvo daug , tačiau esu dèkinga už tuos 200 eurų, kurie atkeliaus į piniginę .

  Prieš savaitę
 • Dalia

  Nuoroda

  Labai teisingai Ona parašė. O jums pagiežingieji nėra ko purvą ant Onos lieti, nes ne jūsų reikalas kiek žmogus dirbo. Dirbo ilgai nes gerai ir sąžiningai dirbo.

  Prieš savaitę
 • Aišku,

  Nuoroda

  gaunant tokią pensiją ,tai tie 200 eur.juokas.Per krizę landzberginiai atemė,ačių valstiečiai duoda.

  Prieš savaitę
 • Duoda

  Nuoroda

  Reikia džiaugtis jei per daug ir kurios skiedžia kad nereikia remkite ką

  Prieš savaitę
 • Nesidziaukite

  Nuoroda

  Vaistininkai zengia zingsniu i prieki

  Prieš savaitę
 • algis

  Nuoroda

  pati isejusi i pencija dirbo vadinasi uzeme daug metu kazkieno darbo vieta gaudama pencija tad diskutuoti jai nevertetu

  Prieš savaitę
 • pastebėjimas

  Nuoroda

  Nesuprantate tikrosios padėties. Pati būdama pensijoje dar dirbote gal 10 metų tai turėjot galimybę prisitaupyt ir dabar fantazuojat apie politiką. O yra daugybė pensininkų kurie vos galą su galu suduria, tai jiems tie 200 didelė parama. Sutinku, kad ne vien pensininkai sunkiai gyvena. bet jie jau neturi galimybės papildomai užsidirbt.O jaunsni ir turintys sveikatos ieškokit galimybės užsidirbt ir tam turit daugiau galimybių.

  Prieš savaitę
 • Jo

  atsakymas į: pastebėjimas Nuoroda

  Jai maža pencija reiškia mažai dirbote .O vaikai nukentėjo nuo nuotoliniu nesąmonių ,tėvai tapo pedagogais

  Prieš savaitę
 • Ko rekia

  Nuoroda

  Matos kad landsbergine

  Prieš savaitę