Švelninant karantino sąlygas, Anykščių rajono savivaldybė siūlo  nuo birželio 1-osios atšaukti nemokamą keleivių vežimą vietos autobusais.Savivaldybė teigia, kad nemokamas transportas jai tapo finansine našta.


" Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgusi į epidemiologinę situaciją šalyje, priėmė sprendimą dėl karantino sąlygų švelninimo. Numatyta, kad artimiausiu metu galės pradėti veiklą viduje veikiančios kavinės, restoranai, barai. Palengvintos sąlygos dėl nosį ir burną dengiančių kaukių – jas bus privaloma dėvėti tik tam tikrose vietose, kitais atvejais – rekomenduojama. Atsižvelgiant į tai, kad lengvinamos apsaugos priemonių naudojimo sąlygos srityse, kur yra atsiskaitoma grynaisiais pinigais, atšaukiamas nemokamas keleivių vežimas vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo kelių transportu maršrutais, vykdomais UAB „Transporto centras“, Anykščių rajono savivaldybės teritorijoje", - rašoma sprendimo projekte.
Sprendimą, ar reikia atšaukti nemokamą keleivių vežimą vietos autobusais, kitą savaitę priims Anykščių rajono taryba.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
  • Ir gerai

    Nuoroda

    kad nebežios. Kas gi tais autobusais važinėdavo? Keli darmajedai pijokai tinginiai ir kelki biudžetininkai į savo darbą. Per karantiną juk reikėjo visiems namuose suraukus rūras, o ne važinėti. Važiuoji, tai būk malonus suysimopkėti, nėr ko už dyką važinėti. Tiktai vairuoojai turėtų išduoti keleiviams bilietus, o ne dėtis pinigus į savo kišenę.

    Prieš 2 mėnesių