Daugiau nei keturis dešimtmečius Anykščių rajone yra puoselėjama tradicija, kad pirmasis prasidedančios vasaros šeštadienis skiriamas etninei kultūrai ir žirgams – kasmet Niūronių kaime, Arklio muziejaus teritorijoje, vyksta tūkstantines minias suburianti šventė „Bėk bėk, žirgeli!“.

 

Šiais metais susiklosčiusios aplinkybės riboja veiklų pobūdį bei mąstą, tačiau tradicija išsaugota  – birželio 6 dieną į Niūronių kaimą užsukusiems anykštėnams ir krašto svečiams bus suteikta unikali galimybė plačiau susipažinti su Arklio muziejuje sukauptais eksponatais, pasigrožėti Anykščių kultūros centro meno mėgėjų kolektyvų pasirodymais, stebėti žirgų sporto parodomąsias treniruotes, dalyvauti Niūronių amatų centro meistrų edukacinėse programose arba tiesiog ramiai ir jaukiai praleisti laiką ypatingo grožio kraštovaizdžio ir žirgų apsuptyje.

Birželio 6 dieną, šeštadienį, aktyviosios veiklos Niūronyse prasidės nuo 10 val. ir truks iki 16 val. Lankytojai kviečiami laikytis apsisaugojimo nuo COVID-19 rekomendacijų.

Anykščių rajono savivaldybės inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Sandra Heinz

  Nuoroda

  Kaip jūs jaučiatės, kai tas, kurį planavote praleisti likusį gyvenimą, staiga pareikšdamas, kad nebeįdomi santuoka iš niekur, tokia situacija, kokia buvau, kai susidūriau su burtų taksistu, vadinamu dr. Ajayi, buvau aš suirzusi širdis maldavo mano vyrą keliems mėnesiams grįžti namo, visi mano pagrindai nebuvo atkartojami tol, kol nepamačiau vienos ponios liudijimo, kuris papasakojo, kaip burtų žinovė dr. Ajayi padėjo jai gerai apmokamą darbą ir sakė, kad jis yra pajėgus kitam. burtų rūšis, ji praranda savo „Viber“ numerį: +2347084887094 Aš paėmiau numerį ir prašau pranešti rašytojui. Rašytojas Ajajas išaiškino mano situaciją ir tai, kaip mano vyras netikėtai paliko namus, jis papasakojo, kodėl mano vyras paliko namus atlikęs burtą, jis paėmė jį tik septynis dienų grąžinti mano gyvenimui laimę, nes aš laimingai gyvenu su savo vyru ir laukiamės savo antrojo vaiko. Jei jums reikia rašybos rašytojo pagalbos iškilus bet kokiai gyvenimo problemai, apie kurią galite galvoti, susisiekite su rašybos ratuku jo „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com

  Prieš 5 dienas
 • Saule

  Nuoroda

  Varom visi i Niuronis. Dalyvaujam.

  Prieš 5 dienas
 • Andrioniškio bobūnė

  Nuoroda

  Labai navatna, kad iš ryto anykštoj pasisako mero padėjėje , pirmininkė apie tai kad visos laukiasi ir joms gera, o žmonių nenori gūsdinti, nes nė vienas iš valdžios vyrų nemoka žirgo pabalnot, a jau apie pakinkymą į kokį vežimaitį ir teisngą vadeliojimą, tai ir kalbos nėra. Gaila, a tokie vyrai- mokytojas, veterinorijos gydytojas, chirugijos gydytojas ir dar net klubo prezidentas ( dabar jau ir valstietičius). Vat, o vienos moterėlas liko su muziejaus pakinktais eksponuojamais ir kulturos centro polklioru ir tais savanoriais, katrie žirgus myli ir su žirgais sportu užsiminėja. Štai tau ir bėk, bėk ir palauk... žirgeli, kol kas vadeliot išmoks iš didžiųjų vyrų :)

  Prieš 5 dienas
 • Pavarių dedūkas,

  atsakymas į: Andrioniškio bobūnė Nuoroda

  praspagyriok, ba bais jau nusblūdiji.

  Prieš 4 dienas
 • Aha

  atsakymas į: Pavarių dedūkas, Nuoroda

  Eiktu avių ganyt, nekomentuot. Pavaryk nuo nuo avižų!

  Prieš 4 dienas
 • Nesupratau

  Nuoroda

  Galima plačiau apie galimybės unikalumą?

  Prieš 5 dienas
 • oi

  Nuoroda

  Bėk bėk, eržilėli bėk bėk. Nešk nešk, žinelu nešk nešk. Pas mergely, pas mergužėly, raudonais žandeliais žandužėliais. Oi saulela, gražioji saulela, visatos nuostabioji.....

  Prieš 5 dienas
 • Wow

  Nuoroda

  Kam tas patosas? Galima pamanyti, kad anksčiau tokios "unikalios" galimybės nebuvo.

  Prieš 5 dienas
 • Nepatarėjas

  Nuoroda

  Ar patarėjai pasirūpins kupolo įrengimu dėl lankytojų temperatūros matavimo ir kitų būtinų iš organizatoriaus pusės higienos priemonių įrengimu prie įėjimų į renginių vietas, taip kaip nurodoma ministro sprendime dėl Covid-19.

  Prieš 5 dienas
 • Taigi, kaipgis

  atsakymas į: Nepatarėjas Nuoroda

  Būkite ramūs, patarėja Gabrielė tikrai patars Pajarskienei, kaip ir ką daryti.

  Prieš 5 dienas
 • Savivaldybei

  Nuoroda

  Baikit gąsdint žmones!

  Prieš 5 dienas