Trečiadienio naktį Anykščių rajone apiplėštos dvi parduotuvės.


Gegužės 20 dieną  apie 03.49 val. buvo pastebėta, kad Viešintose įsibrauta į parduotuvę. Pavogtų prekių kiekis ir padaryta turtinė žala tikslinama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Tą pačią naktį apie 05.10 val. Svėdasuose įsibrauta į parduotuvę, iš kurios buvo pagrobta apie 500 pakelių įvairių rūšių cigarečių. Padaryta 4040 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Anykstenas

  Nuoroda

  Kol policija miegos vagys toliau vogs, ir girtų vairuotojų ne gaudys net ir sulaukę pranešimų

  Prieš metus
 • Gyvenimas gerėja

  Nuoroda

  Taip trimituoja valdžios vyrai ! Jiems taip ,susikėtė algas,kancelerines ,benzinas ir t,t, o kitiems ,špyga taukuotą ! Vagystes bus ne tik krautuvese bet ir jus aplankys ,nes iki ti privedėt,Jovaiša,baura jau nekalbant apie koncervininku gauja .

  Prieš metus
 • Apie komisarą komunistą-tremtinį

  atsakymas į: Gyvenimas gerėja Nuoroda

  Gyvenimas gerėja, bet ateina STT ir nustumia nuo lovio. Po kiek laiko, įsistato kiaulės akis ir bando vėl patekti prie lovio.

  Prieš metus
 • S O S

  Nuoroda

  Signalizacija, su tiesioginiu vaizdu į telefoną. Ir parduotuvėms ir sodyboms. Jei patys nesisaugosim ir nesaugosim, tai vagys ir bujos.

  Prieš metus
 • Negelbės

  atsakymas į: S O S Nuoroda

  Tubio kabinete buvo STT įranga, bet vaizdas nekoks. Kas iš pigių kamerų?

  Prieš metus
 • Buvo

  Nuoroda

  ramu anksčiau, kol iš užsienio nebuvo sugrįžę visokie perėjūnai. Ten galėjo vogti. O kai Lietuva pradėjo gabenti iš užsienio savo piliečius, sugrįžo ir visokie valkatos, darmajedai ir vagišiai. Dabar ir vagiliaus.

  Prieš metus