Anykščiuose už daugiau nei 67 tūkst. Eur bus rekonstruojama Leliūnų gatvė.Vos 200 metrų ilgio gatvė išskirtinė - iš abiejų pusių ji baigiasi akligatviu.
Tai, kad tokios gatvės rekonstrukcijai bus skiriami nemaži pinigai, gerokai nustebino ir papiktino visuomenę. Žmonės stebisi, kad savivaldybė remontuoja gatves, kuriose praktiškai nevyksta eismas, pastebi, kad kitiems keliams rekonstrukcija kur kas reikalingesnė.

 Sąrašą patvirtino Taryba

Anykščių rajono savivaldybės Statybos skyriaus vyriausiasis specialistas, laikinai einantis vedėjo pareigas Valentinas Vitkūnas "Anykštai" sakė, kad Leliūnų gatvė bus rekonstruojama dėl to, kad atėjo jos eilė.Leliūnų gatvė Anykščių rajono tarybos sprendimu Anykščių rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių ir gatvių rekonstravimo ir kapitalinio remonto prioritetiniams sąraše Anykščių miesto vietinės reikšmės gatvių su žvyro danga rekonstravimo ir kapitalinio remonto prioritetiniame sąraše yra įrašyta pirmuoju numeriu.
"Ne Statybos skyrius sprendžia, kurias gatves pirmiausia reikia rekonstruoti, sprendimus dėl to priima Anykščių rajono taryba.Yra eilė ir gatvė rekonstruojama", - aiškino V.Vitkūnas.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Kada

  Nuoroda

  Ateis eilė Anykščiu,elmos,volupio gatvėms eilė?

  Prieš metus
 • Aš...

  Nuoroda

  Ten baisiau begu baisu. Ka ten rekonstruos ir tvarkys tik neaišku ka . Jokio pravažiavimo nera

  Prieš metus
 • Bbd

  Nuoroda

  Tegul garazu bendrija iseksvaltuoja

  Prieš metus
 • bibatuko vartotojui

  atsakymas į: Bbd Nuoroda

  Kodėl ne išbertnuoja mano garažo duobę? Su tokiais pareiškimas, atrodote kaip kokie gižinskai. Patys baluoja, kad asfaltuoti, patys piktinasi.
  Ar tavo garažas susirinko, susitarė kiek prisidės prie remonto, išrinko atstovus kurie eitų į savivaldybę pasiaiškinti galimybių ir t.tr.

  Prieš metus
 • as

  Nuoroda

  gerai, kad tvarko. aisku visi nori, kad tvarkytu gatve kur jie gyvena, net skvernelis to panoro. bet neverkit, ateis ir jusu eile, sutvarkys ir volupio, ir gedimino, ir net kvarco gatves. turekit kantrybes.

  Prieš metus
 • Aga

  atsakymas į: as Nuoroda

  Tai, kad daug namus pasistačiusių Gedimino, Janonio ir Kvarco gatvių gyventojų jau nebėra-mirę. Nebesulaukė????Kiti namus įsigiję ar paveldėję bei dar gyvenantys irgi laukia. Ko gero nesulauks.

  Prieš metus
 • Afaf

  atsakymas į: Aga Nuoroda

  Kai Jūsų gatvių atstovas balsuoja, kad asfaltuoti akligatvį, tai galite laukti iki antrojo Kristaus atėjimo.

  Prieš metus
 • Aga

  atsakymas į: Afaf Nuoroda

  Tai va.

  Prieš metus
 • Iš tikro

  Nuoroda

  Viskas su ta gatve aišku. Padarys asfaltą ir galės medienos pjuvenas vežti.

  Prieš metus
 • Na taip

  Nuoroda

  Gal ten žmonės oasijus geriau, jau ta gatvelė tokia sena ir nuskriausta savo geografine padėtim, tai nors tokia prošvaistė. Nepavydėkit, kai tiek pragyvensir, kaip Leliūniečių gatvekė, tada purkštaukit...pasidžuaukim kartu, kad kažkam gerai

  Prieš metus
 • Svedasiskis

  Nuoroda

  Blin kai musu zmomes praso saligatvius sutvarkyti tai net i kalbas neina!! tai kaip ta gatve atrodo kad tokius linigus sukisti?!!!!
  mimisterinon laika tasau tikiuosi bus kas prisijungia uz tokius pinogus mimimum dvi gatves iseitu

  Prieš metus
 • nuostabu

  Nuoroda

  Vertinu R.Gižinsko savikritiškumą. Paskaitęs, kad "Leliūnų gatvė Anykščių rajono tarybos sprendimu Anykščių rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių ir gatvių rekonstravimo ir kapitalinio remonto prioritetiniams sąraše Anykščių miesto vietinės reikšmės gatvių su žvyro danga rekonstravimo ir kapitalinio remonto prioritetiniame sąraše yra įrašyta pirmuoju numeriu" jis rašo:
  "Kas sudarė eilę? Kada ateis eilė Kvarco,J.Janonio,Gedimino? Šiose gatvėse nėra net šaligatvių."
  Kai jam kažkas paaiškiną, kad sąrašas yra "gatvių su žvyro danga " , jis savikritiškai atsiprašo savo elektorato pareikšdamas,- "egerai,oi negerai,kai žmogus žiuri į knygą ir mato špygą.O kai tampa rizikos grupėje .....atsakingu,protas ypač ''išryškėja''.Nors galima pateisinti; pasakyk kas tavo draugai,pasakysiu kas tu"

  Prieš metus
 • Netvarka

  atsakymas į: nuostabu Nuoroda

  Kada bus įrengti šaligatviai Gedimino, Janonio, Kvarco gatvėse. Gatvės intensyvios. Pėstieji eidami gatve kaskart pamatę atvažiuojantį automobilį turi trauktis kur pakliūva. Jau kelinta karta jaunimo užaugo eidami į mokyklas nesaugiai. Dėl saugumo dauguma tėvų vaikus priversti vežti automobiliais.

  Prieš metus
 • Afaf

  atsakymas į: Netvarka Nuoroda

  Tafa kai į tarybą rinksite mokančius skaityti, o ne matančius špygą.

  Prieš metus
 • Klausimėlis

  atsakymas į: nuostabu Nuoroda

  Gedimino, Janonio gatvėse niekada net nebuvo įrengti šaligatviai. Kvarco gatvėje tik pavadinimas šaligatvio likęs. Užaugau eidamas į mokyklą be šaligatvių, dabar eina jau vaikai ir jokių pokyčių per 30 metų. O gatvės šios labai intensyvios ir pėsčiaisiais, ir automobiliais, todėl nesaugios.

  Prieš metus
 • to nuostabu

  atsakymas į: nuostabu Nuoroda

  Dėl Gižinsko amžiaus viską jis pastebėjo labai teisingai. Tik nesupratau, kas tie jo draugai, kurte jam kenkia knygoje matyti knygą? Leonas? Juozas? Marijona? Alfrydas?

  Prieš metus
 • Ona

  atsakymas į: to nuostabu Nuoroda

  Vaiginai, neužsiimk demagogija. Esi Valstybės tarnautojas

  Prieš metus
 • Gyventojas

  Nuoroda

  Geriau Volupio gatve sutvarkytu bent jau zmones butu dekingi, neszilvyciai kone puse kekio uzgula!

  Prieš metus
 • juozas

  Nuoroda

  Neatsistebiu Gižinsko "protingumu". Jam atrodo, kad Gedimino, Kvarco ir J.Janonio gatvėje žvyras. Kai tokių pririnko savo laiku į tarybą tai ir gavosi visiškas Rotautiec

  Prieš metus
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: juozas Nuoroda

  kabama ,apie šaligatvius.Negerai,oi negerai,kai žmogus žiuri į knygą ir mato špygą.O kai tampa rizikos grupėje .....atsakingu,protas ypač ''išryškėja''.Nors galima pateisinti; pasakyk kas tavo draugai,pasakysiu kas tu.

  Prieš metus
 • Nusiramino, darausi panašus į Juozą

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  Labai negerai, kad žiūri į knygą ir matai špygą. Už kokį sąrašą balsavai? Už tą, kurs pavadintas " Kelių be asfalto dangos ... " ar pn. Dabar bandau įrodyti, kad tavo kaimynystėje gatvės neturi asfalto ir yra žvyruotas?

  Prieš metus
 • P.R.V

  Nuoroda

  Tai prašyčiau išasvaltuoti ivažiavima i pašto kiema,ten eismas didelis,o keliukas netvarkytas nuo tarybiniu laiku.

  Prieš metus
 • Bitės geros

  atsakymas į: P.R.V Nuoroda

  Ten nėra keliuko. Ten yra įvažiavimas į privatų kiemą. Gal dar norėtumėte kad ir grindis koridoriuje išplautų

  Prieš metus
 • AS

  Nuoroda

  Akiu dumimas ir pinigu plovimas

  Prieš metus
 • jonas

  Nuoroda

  kada statybos skyrius turės nuolatinį vadovą? Greitai dešimtmečiais skaičiuosim laikinus vadovus.

  Prieš metus
 • Proto akligatvis...

  Nuoroda

  Įtariu, kažkam proto akligatvis...

  Prieš metus
 • Gal

  Nuoroda

  koks ponas valdininkas ar žymus politikas ten gyvena, kad prisireikė remontuoti akligatvį? Galima pagalvoti, kad visur Anykščių krašte gatvės išasfaltuotos, šaligatviai suremontuoti, kad visokiems akligatviams pradedam pinigus mėtyti.

  Prieš metus
 • Pamastymui

  Nuoroda

  Remontuokit kur nebutina, o kad Svedasu daugiabuciai skesta dulkese, tai niekam nerupi. Dar graziau - simet pripyle smelio, kad dar daugiau butu dulkiu. Negana klaikiu saligatviu, kokiu ir gudziam sovietmety dar nebuvo. Keiciasi tik valdzios!!!

  Prieš metus
 • Neris

  Nuoroda

  Reikia būt be smegenų ,kad nesivadovauti logišku mąstymu ,o klausyt kaźkieno iš viršaus ,nurodymų.Negi gyvenam sovietikų sistema ? Laukiam nuorodų iš viršaus.Pirmiausia remontus ir naujas gatves tiest kur Reikalinga ,o ne kur kazkas pasirašė ! Blyn ,Vitkūna laikiau kaip tikrai protingu ,kas nutiko ? Ar postą bijai prarast ,brolau ?

  Prieš metus
 • Juozas

  Nuoroda

  Gižinsko šlovės valanda.

  Prieš metus
 • ..

  Nuoroda

  Tai gal ir akligatvį panaikins... Būtų visai gerai..

  Prieš metus
 • R.Gižinskas

  Nuoroda

  Per kadenciją eilės peržiūrimos ne vieną kartą...Niekas nieko neušsipuola.Tačiau korumpuotas ar dar koks nors ...partietis nėra šventa karvė.

  Prieš metus
 • Monica

  Nuoroda

  Geriausias uždarbis internetu dirbant namuose. Tai aš padariau labiausiai apsimokėdamas finansiškai. sekmadienį, gavau puikų „BMW 640d“, praėjusį mėnesį uždirbdamas 41,739 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Patikrinkite daugiau čia.............

  ...............>>>>>>>>>>>> ccutt.ly/XyvK1fq

  Prieš metus
 • Leliuniete

  Nuoroda

  Geriau pačiuose Leliūnuose sutvarkytų...

  Prieš metus
 • R.Gižinskas

  Nuoroda

  Kas sudarė eilę? Kada ateis eilė Kvarco,J.Janonio,Gedimino? Šiose gatvėse nėra net šaligatvių.Laukiame nuo 1960m.Tai gal ideologinės mišrainės koalicijos vadovai galėtų paskelbti visą eiliškumo sąrašą?

  Prieš metus
 • TU, sudarei

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  Tarybos nario R.Gižinsko balsavimas pagaliau pasiekė finišo tiesiąją. Kas blogai? Anykščių rajono savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 30 d. sprendimo Nr. 1-TS-343 Priedas Nr.2
  Anykščių miesto vietinės reikšmės gatvių su žvyro danga rekonstrukcijos ir kapitalinio remonto prioritetinis SĄRAŠAS

  Eil.
  Nr. Gatvės ( kelio ) pavadinimas Gatvės (kelio) parametrai Orientacinė samatinė vertė
  ( tūkst. € )
  Ilgis (km) Plotis (m)
  1 2 3 4 5
  1. J. Basanavičiaus gatvės dalis (tarp Šaltupio ir Mindaugo gatvių) 0,30 5,0 150,0
  2. Leliūnų gatvė 0,37 6,0 110,0
  Primenu Romaldas Gižinskas LSDP Nuo 2011 m. balandžio 1 d. tarybos narys. Gal, draugas R.Gižinskas šiuo klausimu prieštaravo ir balsavo prieš? Galima būtų patikrinti

  Prieš metus
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: TU, sudarei Nuoroda

  Norite pasakyti,kad nuo 2014m.sąrašas nebuvo peržiūrėtas...

  Prieš metus
 • Obana

  atsakymas į: TU, sudarei Nuoroda

  Ir gudri višta išsidilgina užpakalį. Šaunuolis, Romaldai

  Prieš metus
 • ech

  atsakymas į: TU, sudarei Nuoroda

  sensti Gižinskai: nepameni, kaip balsavai; daraisi kažkoks piktas, net savo partiečius užsipuoli... ar nesusimetei tik su savo senu draugu Alesionka, a?

  Prieš metus
 • Faktas kaip blynas !

  atsakymas į: ech Nuoroda

  Nėra pasaulyje tokio Alesionkos, kuris "susimestų" su tokiu brudu kaip Gižinskas!!! :)

  Prieš metus
 • cha

  Nuoroda

  67 tūkst. gatvei - tai čia daug?

  Prieš metus
 • Taigis Kaipgis

  atsakymas į: cha Nuoroda

  Smulkmena, neverta net dėmesio. Bet kokia puiki proga sukelti intrigą ir triukšmą "Anykštoje". Ir dar: ale kaip gražiai Gižinskas susimovė!!! Cha cha cha! :)

  Prieš metus
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: Taigis Kaipgis Nuoroda

  67.000 ....smulkmena,net neverta dėmesio.Situacija tikrai ''įdomi''.

  Prieš metus