Anykščių rajono savivaldybė pranešė gavusi daugiau nei 190 tūkst. Eur finansavimą atsinaujinančių energijos išteklių diegimui rajone.


Aplinkos ministerija savivaldybei skyrė finansavimą pagal Klimato kaitos programos priemonę „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, geoterminės energijos, biokuro ar kitų) panaudojimas visuomeninės ir gyvenamosios (įvairių socialinių grupių asmenims) paskirties pastatuose“ keturiems Anykščių  rajono  savivaldybės objektams.
Už gautas lėšas planuojama įrengti saulės elektrines ant Anykščių rajono savivaldybės, Anykščių kultūros centro, Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos bei Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos stogų.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Pastebėjau

  Nuoroda

  Pasikeitus merams, Anykščiuose atsirado daugiau projektų, daugiau verslo. Svarbiausia, kad pinigai bus kišami ne į granito trinkeles, o įgyvendinami atsiperkantys projektai, žiūrima į priekį. Po kelių metų įstaigos jau taupys, nemokėdamos už elektrą.

  Prieš 4 mėnesių
 • Tik tik

  Nuoroda

  190000€ pinigai dideli, bet svarbiausias klausimas per kiek laiko tai atsipirks? Ir dar šiandien lrt Vitas Vasiliauskas labai sutrikęs sunkiai kalbėjo ir gal pats nelabai žino kaip, iš ko ir kada grąžinsime pasiskolintų milijardus.

  Prieš 4 mėnesių
 • Skaičiuoja,

  atsakymas į: Tik tik Nuoroda

  kad per nepilnus du metus.

  Prieš 4 mėnesių
 • Skaitliukas

  atsakymas į: Skaičiuoja, Nuoroda

  Parduodami pagamintą elektrą išoriniams vartotojams per tarpininkus. Ar patiriamos išlaidos vidaus suvartojimui sumažės- valdžia nutyli arba ....

  Prieš 4 mėnesių
 • Anykščiuose

  Nuoroda

  Kalbama, kad pagamintą iš saulės elektrinių energiją pardavinės didiesiems energijos tiekėjams, o vartos iš bendro apskaitos tinklo, įprasta kaina ganamą elektros energiją. Ar toks projektas ir bus įgyvendintas?

  Prieš 4 mėnesių
 • Taip

  Nuoroda

  Atsimenu, kai Tubis bandė kažką įrodyti tarybos posėdyje. Pezėjo apie kertamus medžius ir pn. cirkinosi.

  Prieš 4 mėnesių