Anykščių miesto Pušyno seniūnaitijos seniūnaitis Tautvydas Kontrimavičius prabilo apie opią anykštėnų, kurie gyvena sodų bendrijose, problemą.


"Pušyno seniūnaitija turi savitumą – daug jos žmonių gyvena kolektyvinio sodo teritorijoje, tarsi ir turi gatves, bet jos panašesnės į kaimo keliukus. Kaip transformuosis ši nauja gyvenamoji erdvė, lems ne tik valstybės mastu priimti sprendimai, bet ir pačių žmonių norai. Tarkim, būtų labai gražu visas kolektyvinių sodų gatveles asfaltuoti, tačiau ne kartą bandžiau atkalbėti žmones nuo tokių kategoriškų iniciatyvų – vėliau neišvengiami skundai dėl intensyvaus ir nesaugaus eismo... Bet kuriuo atveju – sodų teritorijoje yra Anykščių miesto gatvės, kuriose gyvena žmonės, tad tų gatvių elementari priežiūra turėtų būti miesto rūpestis, o ne pačių pavienių gyventojų reikalas", - pastebėjo T.Kontrimavičius.

 

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Man

  Nuoroda

  Atrodo soduose žmonės pėsti turi vaikščioti o jei gyvena tai paprasta su šūdų gatvėmis po žemę gyvenvietė nieko nesiskiria ti nuo miesto

  Prieš 6 dienas
 • kokia valdzia

  Nuoroda

  tokie ir keliukai

  Prieš savaitę
 • Hm

  atsakymas į: kokia valdzia Nuoroda

  Reikia keist seniūną. Už vietinius kelius Anykščių seniūnijoj seniūnas atsakingas arba savivaldybės mero patarėjas investiciniams projektams

  Prieš savaitę
 • Jo

  Nuoroda

  Sodai ,tai sodai bet kad prie gyvenamųjų namų saukiai galima jau privažiuoti ,pavyzdžiui Ramybės mikrajone ar niekam neteko pasukti į Statybininkų gatvę ,o iš jos įvažiuoti tarp 19 ir 21 namo , duobės net kelios ,o gylis gali ratus numauti , ir visi patenkinti dar užstato kairia pusę automobiliais ir plakiesi per duobes ,kad atlygins už pamestus ratus nežinau .

  Prieš savaitę
 • Eureka! Biznio planas.

  Nuoroda

  Kam tas asfaltas? Išvedžiojame siauruko bėgius ir paleidžiame į sodus "Tūtuką"! :)

  Prieš savaitę
 • Klausimas Tautvydui

  Nuoroda

  Tautvydai, na kokie keliukai, na koks asfaltas, jei šių metų rajono biudžete Anykščių siekiams tapti kurortu yra numatyta skirti vos 5 tūkst. Eur.? Daug šiais laikais už 5000 eu ką padarysi? Juk net "Vaigino kupolas" prie ligoninės brangiau kainuoja...

  Prieš savaitę
 • Taigi, kaipgis

  atsakymas į: Klausimas Tautvydui Nuoroda

  Be Vaigino pašlovinimo - neapsieina nei vieno straipsnio "komentatoriai", dažniausiai tai - Alesionka, Donaldas vaičiūniokas, Juozulis R.ir kiti tubiniai-komitetčikai.Reiškia, Vaiginas elgiasi ir daro gerai. Taip ir toliau,Dali!

  Prieš savaitę
 • Z

  atsakymas į: Taigi, kaipgis Nuoroda

  Kas jums darosi tą pati malat malat nei Dievui nei Tėvynei, nukvake visai

  Prieš 6 dienas
 • Nusimelavai

  atsakymas į: Taigi, kaipgis Nuoroda

  Nežinau kaip kiti, bet žinau, kad Alesionka į jokį "Tubinį komitetą", kaip ir į jokį kitokį komitetą, neieina. Nemeluok!

  Prieš savaitę
 • Aha

  atsakymas į: Nusimelavai Nuoroda

  ...ir Juozulis neįeina į jokį komitetą. Čia kažką sumaišei

  Prieš savaitę